Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR.COM ALIŞVERİŞ YAPAN VARMI?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-4s-16gb-cep-telefonu-distributor-202575533 arkadaşlar sıfır ürün sanırım , satıcıyı tanıyan varmıdır aranızda? yarın bitane almak istiyorum paramı kaptırırmıyım? daha önce hiç alışveriş yapmadım bu siteden , teşekkürler

• %99 olumlu almis hocam, site guvenlidir pek cok alsiverisim oldu ama daha cok tisort vs. aldim. sitede sistem su sekilde, siz parayi yatiriyorsunuz para sitenin havuzuna geliyor. urun elinize gecince begenirseniz onay veriyorsunuz para o sekilde karsiya gidiyor. aksi taktirde geri yollayip siteden paranizi geri isteyebilirsiniz.
    sistemde bir degisiklik oldumu bilmiyorum yaklasik 1 senedir alisveris yapmadim gittigidiyordan
  • SellYourSoul kullanıcısına yanıt
    zaman ayırıp cevapladığınız için teşekkür ederim , evet %99 olumlu yorum almış bu yorumların sahte olma ihtimali varmı ?
  • Kardeşim 1000+ satışım vardır. Ürünü pek beğenmedim. Alacam diyorsan kimse seni kazıklayamaz ve sorun yaşarsan bana ulaş yardımcı olurum.
  • soyken kullanıcısına yanıt
    sıfır iphone 4s arıyorum , ama bulamadım , çoğu tamır görmüş hor kullanılmıs cihazlarıda almak istemedım
  • Satıcı ne kadar güvenilir de olsa gittigidiyor.com sistemi üzerinden mesaj gönder, sorularını sor. Ürün gelince satıcının bahsettiği niteliklerin olup olmadığını kontrol et. Ürün onayı için zaten 3 gün süren var, 1 gün kullan telefonu dene, eğer bir sorun yoksa teşekkürünü et, yorumunu yap ürünü onayla... Yorumların büyük çoğunluğu gerçekten alışveriş yapan kişilerdir güvenebilirsin...
  • Teşhir ürünü alıyorsun. Bozulan, parası iade edilen ve ardından tamir edilen, geri piyasaya sürülen üründür %99 ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al bişey olmaz sen onay vermeden para geçmez karşı tarafa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: büyükhilmi

zaman ayırıp cevapladığınız için teşekkür ederim , evet %99 olumlu yorum almış bu yorumların sahte olma ihtimali varmı ?

yok hocam guvenilirdir diye biliyorum, yapilan satislar uzerine atilabiliyor yorumar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.