Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR.COM 16 ekim - 15 kasım 100 tl ye varan chippara (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
12
Favori
19.426
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonidas26 -- 9 Kasım 2018; 21:12:32 >
  • Bu kampanya axess yuzde 11 indirim kampanyasiyla birlesirmi acaba nedersiniz kisiye ozel yuzde 11 var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artıway oluyor mu olmuyor mu? öndeki mesajlarda avantajix olmaz denilmiş? neye istinaden denildi? boş yere kafa karışıyor. sonra niye buradan açık açık yazılıyor diye tepki gösteriyorsunuz.

konu varsa isteyen istediği gibi açık açık yazar ya da yazılmasın isteniliyorsa üstü kapalı açıklama yapılır. böyle olursa bu gidişle axess de gider sarıkızın sütü de kesilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casus99

Bu kampanya axess yuzde 11 indirim kampanyasiyla birlesirmi acaba nedersiniz kisiye ozel yuzde 11 var
    sektör şartı yoksa birleşir
  • pm alabilir miyim ?
  • Bende pm alabilir miyim?
  • Neye pm alınıyor bende alayım

• muratomeroglu kullanıcısına yanıt
    saat 00:30 da kendi hesabım ve kartımla her zamanki adresime 1000 lira üstü alışveriş yaptım 100 chippara geldi ama gittigidiyor sistemde hala işlem kontrol aşamasındadır diyor.,çek mekte kullanmadım.2 gün önce verdiğim sipariş hemen onaylanmıştı..ne iş anlamadım.

güncelleme: sabah onaylanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 12 Kasım 2018; 10:37:25 >
  • Pm yardimci olabilecek var mi?

• pm ?
  • pmye gerek kalmadı satıcılar fiyatları yükseltti. sanırım dükkanlar artan komisyonları müşteriye bindirdiler. bu saatten sonra alınmaz

• https://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/fossil-es3880-kadin-kol-saati-386904832

yukarıdaki linkte bulunan saati alsam alışverişi de 500 e tamamlasam 50 tl chippara kazanır mıyım.
    saat kampanyaya dahil diyen var hariç diyen var.
    ayrıca axesste neden peşin fiyatına taksit yapamıyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 14 Kasım 2018; 23:45:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

Şartları okumadınız galiba

Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), kontör ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.
    https://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/fossil-es3880-kadin-kol-saati-386904832

bu saati alsam kampanyadan faydalanbilir miyim.

• murattekno kullanıcısına yanıt
    "Otomobil ve Motosiklet(Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir" deniyor kampanya şartlarında.

Lastik kategorisindeki bir ilandan bunu teyit edebilirsiniz zaten:https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/petlas-205-55r16-imperium-pt-515-91-h-yaz-lastigi-4-adet-fiyatidir-uretim-yili-2018-380214803

"100 Lira Chip Para Hediye" diyor fiyatın altında.

Ben sipariş verdim ve puan geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mucar70 -- 15 Kasım 2018; 0:6:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

https://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/fossil-es3880-kadin-kol-saati-386904832

bu saati alsam kampanyadan faydalanbilir miyim.

Alıntıları Göster
    Faydalanabilirsiniz.

Millet sarı inekten süt sağdı onlar bile faydalandı. yalnız acele edin bugün son.

• quote:

Orijinalden alıntı: superhead

Faydalanabilirsiniz.

Millet sarı inekten süt sağdı onlar bile faydalandı. yalnız acele edin bugün son.

Alıntıları Göster
    anlamadım ama neyse bugün alım yapacağım.
    acaba yarın hangi kart kampanyası başlayacak.
    bilgisi olan vara mı?
  • sarıkızdan zarar etmemek için ne yapmalıyız ? 230-235 civarinda gg'de Bozdurmaya kalksak 210 lira bankalarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avantajix üzerinden alışveriş yapıldığında chip para gelmeme durumu netleşti mi? Bana mantıklı gelmiyor ama yine de sorayım dedim.
  • bu avantajix ile şimdiye kadar o kadar alışveriş yaptım. bir tanesi mi hesabıma geçmedi. sizin hesabınıza nasıl yatıyor anlamıyorum.
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Öyle bişey yok ben yaptım puan geldi.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.