Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR BUGÜNE ÖZEL CEP TELEFONUNDA %4 İNDİRİM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
4.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • krep kullanıcısına yanıt
    Bende 6s plus var değiştirmeyi düşünüyorum baya yavaşlamaya başladı tavsiyem biraz daha ekleyip en az 7 almanız yönünde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgur kullanıcısına yanıt
    Açıkcası 7 için endişelerim var onuda düşünüyorum ama emin olamıyorum
  • iphone 7 almayı düşünüyorum ama gittigidiyor dan almak beni biraz endişelendiriyor. güvenilir tavsiye edeceğiniz satıcılar kimler?
  • Garantipay ile ödeme yapacaklar dikkat etsin, dün telefon aldım ödemeyi garanti pay ile yaptım, para çekilde fakat sipariş oluşmadı. Anlık bir hata oluşmuş diyerek paramı 2-15 gün içerisinde iade edeceklerini söylediler. 100 tl bonus da kazanamadım doğal olarak, kampanyayı yaktılar salaklar. Şikayet var’a bakın onlarca şikayet var garantipay ile ilgili, 25 yl eksik bonus alın ama normal ödeme yapım bence arkadaşlar, karar sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

Garantipay ile ödeme yapacaklar dikkat etsin, dün telefon aldım ödemeyi garanti pay ile yaptım, para çekilde fakat sipariş oluşmadı. Anlık bir hata oluşmuş diyerek paramı 2-15 gün içerisinde iade edeceklerini söylediler. 100 tl bonus da kazanamadım doğal olarak, kampanyayı yaktılar salaklar. Şikayet var’a bakın onlarca şikayet var garantipay ile ilgili, 25 yl eksik bonus alın ama normal ödeme yapım bence arkadaşlar, karar sizin.

Ben az önce aldım önce iptal oldu şüpheli işlem diye, sonra aradılar ben onaylayınca kabul edildi. 100 TL kazandınız mesajı geldi, ayrıca bana özel kampanyalarla toplam 170 TL bonus oldu.

Sistemsel sorunlar insanın başını ağrıtıyor ve mağduriyet yaratıyor gerçekten.
  • allaturca89 kullanıcısına yanıt
    100 tl bonus yatacak. demedi deme.. bekle gör.
  • 3750 tl de 150 tl indirim gelmis

• Avantajixi unutmayın.

Arkadaşa 2518e oneplus 5t 128 aldım. 100ggden bonus, 10 (+2) şubat bonusu, 1,25 işlem bonusu, 33,57 Avantajix (KDV ve indirimi düşüp 20 civarı yatırır sanırım) iadesi. Bonus kişiye özel faizsiz 3 taksitim var.
    2371e 3 taksitle bu telefon. Bence iyi bir alışveriş oldu.

GİTTİGİDİYOR BUGÜNE ÖZEL CEP TELEFONUNDA %4 İNDİRİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktdgvr -- 19 Şubat 2018; 15:42:20 >
  • İyi de sipariş oluşmadığı için ödeme iptal edilip iade yapılacak. Bu durumda bonus gelmez ki. Gg sisteminde hata olmasa alırdım bonusu, sms geldi çünkü 100tl bonus kazandınız diye. Ama kampanya şartlarında iptal-iade işlemlerinde bonus kazanılmaz diyor ki olması gereken de budur. Ha farzedelim bonus geldi ve harcadım, sonra banka o parayı benden alır buna eminim :) eksi bakiye olarak yansıtır, kalsın.

bende böyle bir işlem oldu. iptal işlemi. bonus yattı. kullandım. eksi bakiye falanda olmadı. vicdanım rahat etmedi bankayı aradım. durumu anlattım. yinede geri almadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

İndirimden önce 965 olan telefon indirimli haliyle 980 olmuş. Boşuna heyecan yaptım.

GG da her zaman olan şey bu.Ama maalesef satılıyor ki buna devam ediyorlar.
  • iphone 6 için bayağı rağbet var
  • Bekleyelim bakalım hocam. :)

• kvk garantili mi 6 15 dk da bitti
    Benim de başıma geldi evet, ödeme görünüyor ama ggde sipariş yok. Böyle şey mi olur gerçekten bussuru mağduriyet şimdi ya. Madem öyle Manuel gir siparişi paramı almışsın. Ama ggnin numarası bile yok ne güzel dünya

• milliadam M kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, kayıt oluşturacaksınız, onlar da sizden önce dekont isteyecekler, siz ibraz edeceksiniz ama onlar otomatik olarak çok üzgün olduklarını ve paranızın 2-15 gün arasında iade edileceğini belirtecekler. Yıllardır internet alışverişi yaparım böyle bir fiyasko görmedim hiç ve daha böyle basit bir olayda bile müşterisinin arkasında duramayan firma milyonlar kazanıyor, üzücü.

• 1185 OLAN TELEFON 1208 OLMUŞ İNDİRİM NEREDE ACABA GÖREN VARMI ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

Garantipay ile ödeme yapacaklar dikkat etsin, dün telefon aldım ödemeyi garanti pay ile yaptım, para çekilde fakat sipariş oluşmadı. Anlık bir hata oluşmuş diyerek paramı 2-15 gün içerisinde iade edeceklerini söylediler. 100 tl bonus da kazanamadım doğal olarak, kampanyayı yaktılar salaklar. Şikayet var’a bakın onlarca şikayet var garantipay ile ilgili, 25 yl eksik bonus alın ama normal ödeme yapım bence arkadaşlar, karar sizin.

önceden bonusflaş'tan katılım yapanlara ekstra bonus veriyorlardı, şimdi ekstra bonus için garantipay ödemesi şartı var ve gittigidiyor garantipay ödemesinde çok sıkıntılar oluyor, geçtiğimiz bonus kampanyalarda da çok kişinin başına bu tarz sıkıntılar gelmişti, parayı çekiyorlar sipariş oluşmuyor, valla bunların yüzünden garantipay ödemesi yapmaya korkuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 gün önce GGden aldim. Bekledim de kaç zamana indirim yapsınlar diye

Neyse ki adios puanını yakaladım. Züğürt tesellisi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.