Şimdi Ara

gittigidiyor bonus kampanyası(17-23 kasım) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
10.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceramicer43

quote:

Orijinalden alıntı: jackals01

arkadaşlar %5 indirim ve %10 bonus var diye canon 600d sipariş ettim fakat aldıktan sonra şu yazı kafamı kurcalamaya başladı "Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Amex, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir." benim kartımın limiti 750 liraydı üzerine 600 lira ekleyip aldım buradaki ekspress limitten kasıt nedir 100 lira bonus kartıma yüklenmeyecek mi?

üstadım..%5 indirimi nasıl kazandınız..1350 tl odedıgınızı yazmıssınzı(750+600) %5 ındırım yapıldıysa sizden 1311 lira alınması gerekmezmiydi..

express limit kartın limitine ek olarak müşterinin kredibilitesine göre tanımlanan extra limittir.
    Sizin yaptığınız işlem ise para yatıraracak limit açmaktır , birbiri ile alakası yok.

• Borcunuz varsa ya da nakit ihtiyacınız
    Bunun dışında Fiyatlar cazip değil ?
    Fikirlerinizi alabilir miyim ?
  • isteyen olursa elimde 3 tane çeyrek ilan açabilirm
  • 444 0 189 VİMER'e bir arama ya da bir mail atıyorsunuz hemen ekipler gidip faturanızı alıp cezasını kesip faturayı adresinize gönderiyor.

1800 TL üzeri işlemlerde %10 usülsüzlük cezası, daha düşük tutarlarda ise direkt 180tl usülsüzlük cezası uygulanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazseytanahmet

isteyen olursa elimde 3 tane çeyrek ilan açabilirm

bu nick name ile biraz zor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: damlayagmur

quote:

Aaaa !! Donanimhaber de kadin niki gordum forumda uzun zamandır denk gelmiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

quote:

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

quote:

haykırarak güldüm

• quote:

Bu %10 bonus işi pek gerçekci değil sanki... Baksanıza kafadan %10 pahalı değil mi zaten...?

1-http://www.cephaneci.com/5%20Gr.%20-%2024%20Ayar%20Sertifikal%C4%B1%20K%C3%BCl%C3%A7e%20Alt%C4%B1n%20-%20Antalya%20Bayisi

2-http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/5-gr-kulce-altin-kargo-dahil-68708903

Kampanyalarda fiyatı şişirdikleri doğru ama alan arkadaşlar şöye bir hesap yapıyorlar...

543*0,95(%5 çek)=515,85
    515,85*0,90(%10 bonus)=464
    Yani gramı 92,9 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Bu %10 bonus işi pek gerçekci değil sanki... Baksanıza kafadan %10 pahalı değil mi zaten...?

1-http://www.cephaneci.com/5%20Gr.%20-%2024%20Ayar%20Sertifikal%C4%B1%20K%C3%BCl%C3%A7e%20Alt%C4%B1n%20-%20Antalya%20Bayisi

2-http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/5-gr-kulce-altin-kargo-dahil-68708903

Kampanyalarda fiyatı şişirdikleri doğru ama alan arkadaşlar şöye bir hesap yapıyorlar...

543*0,95(%5 çek)=515,85
    515,85*0,90(%10 bonus)=464
    Yani gramı 92,9 tl

6 taksitten sonra aynı fiyata geliyor kardeşim iyi incele

ben ziynet aldım

• Çek kullanmadan borcu taksitlendirmek için alsam mı almasam mı bilemedim. 1086 TL'ye 11 gr. almış olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Çek kullanmadan borcu taksitlendirmek için alsam mı almasam mı bilemedim. 1086 TL'ye 11 gr. almış olacağım.

11 gr mı 10 gr mı alacaksın ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

quote:

Çek kullanmadan borcu taksitlendirmek için alsam mı almasam mı bilemedim. 1086 TL'ye 11 gr. almış olacağım.

10 gr. alacağım, gelen 100 TL bonusa 10-15 TL daha eklediğimde 1 gr. daha alabiliyorum. O yüzden öyle yazdım. hizlial.com'da bonus puanlar kullanılabiliyor.
  • quote:

quote:

quote:

10 gr. alacağım, gelen 100 TL bonusa 10-15 TL daha eklediğimde 1 gr. daha alabiliyorum. O yüzden öyle yazdım. hizlial.com'da bonus puanlar kullanılabiliyor.

hızlıal da kullanılıyormu bonuslar .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet. Daha önce kampanyalarda da 1 gr. altın alıp nakite çevirmiştim. %10 zarar oluyor ama puanları nakite çeviriyoruz, iyi oluyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet. Daha önce kampanyalarda da 1 gr. altın alıp nakite çevirmiştim. %10 zarar oluyor ama puanları nakite çeviriyoruz, iyi oluyor.

Ben puanları kuyumcudan % 3 fark ile altın alıyorum ...

• Bonus üye işyeri kuyumcu pek bulamıyorum, internetten daha kolayıma geliyor açıkçası.
  • quote:

Bonus üye işyeri kuyumcu pek bulamıyorum, internetten daha kolayıma geliyor açıkçası.

Bilgilendirdiğin için çok sağol arkadaşım ...
  • quote:

quote:

Bonus üye işyeri kuyumcu pek bulamıyorum, internetten daha kolayıma geliyor açıkçası.

Bilgilendirdiğin için çok sağol arkadaşım ...

Hepsiburada.com'da da kullanabiliyorsun ama hizlial'ın (Trend Mağazacılık) asıl sektörü kuyum olduğu için 3-5 TL daha uygun oluyor, kargo ücreti yok, altın ürünlerini genelde hızlı kargoluyorlar.

Rica ederim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.