Şimdi Ara

gittigidiyor bonus kampanyası(17-23 kasım) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
10.408
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cameler11

quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

quote:

Orijinalden alıntı: uyecan

quote:

hele şükür sonunda %5 çekimi verdiler. ama 2 gün önce 1070'e alacagım altını bugün 1090a aldım. hayırlısı bakalım...

sonunda verdiler derken nasıl verdiler hocam?

hergün sırayla 3 eski hesabın dogum tarihini degiştirdim ilk ikisine vermediler sonuncusuna tanımladılar...

niye hemen aldın bekleseydin biraz..ben de senin gibiyim 1070TL yi gördükten sonra 1089TL ye alasım gelmedi.. Düşer belki diye 1-2 gün daha bekleyeceğim. Düşmezse son gün alırım artık.

aslında alır almaz yarım saat içinde 1730dan 1722 ye düştü. ben her zaman böyleyim almasaydım çıkardı:) aldım düşer artık....

• altinmerkezi10'a ne olduysa hemen uçurmuş fiyatları. Altın fiyatı dünde aynıydı, bugünde aynı. 11xx TL'ye niye çıkartırsın anlamam. Hep bu satıcıdan alıyordum eğer alacak olursam bu gidişle başkasına gideceğiz ilk defa. Şimdi sorsam dünya altın borsası fiyatlar anlık güncellenir falan diyecek. Olmaz ki ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

altinmerkezi10'a ne olduysa hemen uçurmuş fiyatları. Altın fiyatı dünde aynıydı, bugünde aynı. 11xx TL'ye niye çıkartırsın anlamam. Hep bu satıcıdan alıyordum eğer alacak olursam bu gidişle başkasına gideceğiz ilk defa. Şimdi sorsam dünya altın borsası fiyatlar anlık güncellenir falan diyecek. Olmaz ki ama.

bende genelde bu satıcıdan almıştım bunun dışında yeniçarşımdan alışverişyaptıgım harem_altında güvenilir bir satıcıdır. şuanda da en uygun fiyatı o veriyor....

altınmerkezi10 herzaman ucuz olmuştur ve fiyatları kendisi belirliyor, altınfiyatları degişmedigi zamanlarda da bu arkadaş fiyatları bir miktar artırınca digerleride ona uyuyor. belki şimdide öyle yapıp bonus kampanyası varken fiyatları yukarı çekmeye çalışıyordur....

• quote:

quote:

altinmerkezi10'a ne olduysa hemen uçurmuş fiyatları. Altın fiyatı dünde aynıydı, bugünde aynı. 11xx TL'ye niye çıkartırsın anlamam. Hep bu satıcıdan alıyordum eğer alacak olursam bu gidişle başkasına gideceğiz ilk defa. Şimdi sorsam dünya altın borsası fiyatlar anlık güncellenir falan diyecek. Olmaz ki ama.

bende genelde bu satıcıdan almıştım bunun dışında yeniçarşımdan alışverişyaptıgım harem_altında güvenilir bir satıcıdır. şuanda da en uygun fiyatı o veriyor....

altınmerkezi10 herzaman ucuz olmuştur ve fiyatları kendisi belirliyor, altınfiyatları degişmedigi zamanlarda da bu arkadaş fiyatları bir miktar artırınca digerleride ona uyuyor. belki şimdide öyle yapıp bonus kampanyası varken fiyatları yukarı çekmeye çalışıyordur....

Bu satıcının yenicarsim.com'da "Kapalı Çarşı Altın" olarak geçiyor. 5000 TL civarında işlem yapmışımdır. Hep %5-6 daha uygun oluyordu geleneği bozmuş. Neyse cumaya kadar sürüyor kampanya.
    Harem Altının gittigidiyor üzerinde faturasız sattığını okumuştum. Yeniçarşım'da zorunlu zaten. Tam aslını bilmiyorum ama aklımda hep öyle yer etmiş. Başka bir arkadaş yazmıştı aylar önce, kampanya esnasında.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 5gr altını baz alarak pazar günü 535 lira olan altın,dün baktığımda 545 lira civarıydı bugün ise 557 lira olmuş bonus kampanyası neticesin de adamlar altın satışın da patlama yaşadılar.İlk defa altın aldım dün kargoya verilmeidğini görünce sormuştum cevabı bugün vermiş kart kampanyasından dolayı aşırı yoğunluktan kargoyu yetiştiremedik bugün kargoya vericeğiz diye.. Demek ki yoğun talep fiyatları azımsanmayacak derece de vurmuş neyse ki ucuza kapattım 10 gr altına 1016 lira verdim.
  • Bonus Karta ihtiyacı olan arkadaş varsa pm atsın ? Ankaradayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackals01

arkadaşlar %5 indirim ve %10 bonus var diye canon 600d sipariş ettim fakat aldıktan sonra şu yazı kafamı kurcalamaya başladı "Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Amex, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir." benim kartımın limiti 750 liraydı üzerine 600 lira ekleyip aldım buradaki ekspress limitten kasıt nedir 100 lira bonus kartıma yüklenmeyecek mi?

üstadım..%5 indirimi nasıl kazandınız..1350 tl odedıgınızı yazmıssınzı(750+600) %5 ındırım yapıldıysa sizden 1311 lira alınması gerekmezmiydi..
  • Arkadaşlar gittigidiyorda Express Limit kullanılabiliyormu?

Garanti Bonus Kredi kartımın express limiti ile alışveriş yapabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sidra

Arkadaşlar gittigidiyorda Express Limit kullanılabiliyormu?

yaparsın belki ama express limite bonus vermiyor :D şartları okursan görürsün:D

sende bana su express limit olayını bi anlatsan bende anlasam

kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

quote:

Orijinalden alıntı: sidra

Arkadaşlar gittigidiyorda Express Limit kullanılabiliyormu?

yaparsın belki ama express limite bonus vermiyor :D şartları okursan görürsün:D

sende bana su express limit olayını bi anlatsan bende anlasam

kolay gelsin

http://yanit-merkezi.gittigidiyor.com/topic15907.html

• Dostlar bana acil yol gösterin lütfen..ben gittigidiyordan bir fotograf makınesi alıcam..1400 tl civarında..şimdi 100 tl bonus odemesi alıcam 1300 e gelecek..ayrıca %5 lik gittigidiyor indiriminden nasıl faydalanılıyor..acil yol gosterin lğtfen..nereden bulcaz bu indirimi..??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceramicer43 -- 21 Kasım 2012; 14:47:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

Dostlar bana acil yol gösterin lütfen..ben gittigidiyordan bir fotograf makınesi alıcam..1400 tl civarında..şimdi 100 tl bonus odemesi alıcam 1300 e gelecek..ayrıca %5 lik gittigidiyor indiriminden nasıl faydalanılıyor..acil yol gosterin lğtfen..nereden bulcaz bu indirimi..??

PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

quote:

Dostlar bana acil yol gösterin lütfen..ben gittigidiyordan bir fotograf makınesi alıcam..1400 tl civarında..şimdi 100 tl bonus odemesi alıcam 1300 e gelecek..ayrıca %5 lik gittigidiyor indiriminden nasıl faydalanılıyor..acil yol gosterin lğtfen..nereden bulcaz bu indirimi..??

PM

eywallah hocam sağolun ılgınız ıcın..ben dogum gunumu bugune ayarladım..lakın gelen ındırım yok..benım acılen %5 lık ındırımı sağlamam lazım...yoksa kampanya bıtecek..(((
  • Arkadaşlar gittigidiyor müşteri temsilcilerine soru sormuştum..

adamlar diyorki %5 çek indirimi ve %10 bonus kampanyası birleştirilemez..aslı varmıdır..bu konuda okudugum kadarıyla oluyor sanıyordum..

aslı nedir birileri yardımcı olabılırmı acaba..
  • quote:

Arkadaşlar gittigidiyor müşteri temsilcilerine soru sormuştum..

adamlar diyorki %5 çek indirimi ve %10 bonus kampanyası birleştirilemez..aslı varmıdır..bu konuda okudugum kadarıyla oluyor sanıyordum..

Birleştiriliyor merak etmeyin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Happy bonus card kullandım kampanyadan faydalanmasına rağmen taksit yapamadım sadece tek çekim yapıyor. Taksit seçeneklerinde ise tüm bonus cardlara peşin fiyatına 6 taksit diyor.
  • quote:

GittiGidiyor diyorsa tam tersidir. Konu en güzel ispatıdır.
  • quote:

quote:

GittiGidiyor diyorsa tam tersidir. Konu en güzel ispatıdır.

geçen bonus kampanyasında altın almıstım 100 de 10 bonus gelmişti.Ve kredi kartımda elektronik harcaması diye geçmişti.
    bu bonus kampanyasında 100 de 5 cek ve 100 de 10 bonus ile aldım.Ve yine kredi kartımda elektronik harcamsı diye geçiyo

yani burdan anlaşılan açık ve net birşekilde 100 de5 cek ile birleişyor, ve elektronik harcamısı diye geçtiğine göre 100 de 10 bonus da kartımıza yükleniyor

aksesuar diye geömiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achillus79 -- 22 Kasım 2012; 0:42:55 >

• quote:

quote:

quote:

Bu satıcının yenicarsim.com'da "Kapalı Çarşı Altın" olarak geçiyor. 5000 TL civarında işlem yapmışımdır. Hep %5-6 daha uygun oluyordu geleneği bozmuş. Neyse cumaya kadar sürüyor kampanya.
    Harem Altının gittigidiyor üzerinde faturasız sattığını okumuştum. Yeniçarşım'da zorunlu zaten. Tam aslını bilmiyorum ama aklımda hep öyle yer etmiş. Başka bir arkadaş yazmıştı aylar önce, kampanya esnasında.

gg'de en uygun fiyat harem altına aitti yorumlarıda %100 olunca altın alımını burdan yaptım. dediginiz gibi fatura çıkmadı bende mesaj yazdım faturasız ürünü nasıl kargolarsınız üstelik sigortalı kargo adı altında dedim yazdıgı cevabı aktarıyorum:

''Merhaba,
    Sigortalı gönderi yapıldığından faturalar sigorta şirketinde saklanıyor ama sistemimizde mevcut mail adresinizi belirtin gönderelim.''

şeklinde cevap yazmışlar. çok komik buldum. ürün alıyorsunuz ve sigortalı kargo gönderdikleri için fatura sigorta şirketinde kalıyor.

• quote:

quote:

gg'de en uygun fiyat harem altına aitti yorumlarıda %100 olunca altın alımını burdan yaptım. dediginiz gibi fatura çıkmadı bende mesaj yazdım faturasız ürünü nasıl kargolarsınız üstelik sigortalı kargo adı altında dedim yazdıgı cevabı aktarıyorum:

''Merhaba,
    Sigortalı gönderi yapıldığından faturalar sigorta şirketinde saklanıyor ama sistemimizde mevcut mail adresinizi belirtin gönderelim.''

şeklinde cevap yazmışlar. çok komik buldum. ürün alıyorsunuz ve sigortalı kargo gönderdikleri için fatura sigorta şirketinde kalıyor.

2 nüsha gönderseymiş o zaman. Bahane pek güzelmiş kusura bakmasınlar. Başka arkadaşa "gittigidiyorda fatura şartı yok" diye bir mesaj göndermişlerdi. Konuyu hatırlasam bulurdum ama neticede doğru hatırlamışım ve haklı çıkmışım.
    Diğerleri Allah'a emanet mi gönderiyormuşta ev fatura dolu.

Mesajı buldum,

quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

arkadaşlar harem altından 40 tane çeyrek alacağım fakat yanında fatura gönderemiyoruz isterseniz sonra mail olarak atalım diyorlar.siz ne düşünüyorsunuz alan varmı ggde burdan.

quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

hayır gittigidiyor hocam.ggde fatura göndermek mecburi olmadığı için isteyenlere sonradan mail ile gönderiyoruz gibi saçmada bir açıklama getiriyorlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_63653895/mpage_7/tm.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.