Şimdi Ara

GittiGidiyor bkm 150/30 indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
11
Favori
22.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olay hangi kart ile aldığından çok insanlardaki tereddüt olan kısım şu sanırım.
    teb, axess ya da farklı bie kart bunu bkm expresse tanımlayıp ödemeyi bkm üzerinden yapıyoruz.
    yani direkt kart ile değil, insanların kafasındaki soru işareti bu sanırım. ya diğer karta olan indirim olmazsa..

+ benimde.. (axess)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snac Twingum -- 6 Kasım 2018; 19:34:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasiledekkinasilola

Az önce herkese açık kampanyayı çek satışta 3 TL'ye satmaya calısanları gördüm, gördüğüm insanlarda sürekli çek satışı yapan insanlar. Onların herkese açık kampanyayı parayla satmasını aklım almadı, hala şaşkınım
    (Bende çek satıyorum ama böyle saçmalıklar yapmıyorum:) )
    isim ver , aforoz edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

isim ver , aforoz edelim

Alıntıları Göster
    Kendilerini bilsinler yeterli, ben çek satıştaki ilanıma bedava yazdıktan sonra birkaçı ilanından sildi, anlamışlardır umarım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Beyler her konuda aynı mesajlar yazılıp duruyor

BKM indirimi + cepteteb ile birleşir (180 TL yaparsanız sepeti 150 ye düşer 30 TL cepteteb iadesi alırsınız)

Axess 100 chip ile birleşir

GG'nin Kendi çeki ile birleşmez.

+ layın' herkes okusun.
    https://www.teb.com.tr/bkm-express-kampanyasi/
    şu linkteki kişiye özel kampanya gelen varsa onunlada birleşir. 30 bkm + 30 cepteteb + 25 cepteteb
    180'e gerek yok 150 yapsa da 120 olur onun da %20'si iade olur Teb'e bağlı BKM ile alırsa.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Aylık Max iade hakkı 30 TL olduğu için öyle yazdım..gerisi alışveriş yapanın bileceği iş..ne oderse %20 sini alır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BondMax

Asıl axess ile birleşir mi?
    Birleşmiyor BKM express çıkmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın sabah teb’e para atıp Bluetooth kulaküstüyü alıyım artık. Güzel kombo olacak bkm ile. Tşk.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onur1155 kullanıcısına yanıt
    Alışveriş yapmadım ama bkm banka kartımi ekledim.

• Ggratel111 G kullanıcısına yanıt
    Banka kartını şube hemen teslim ediyor

• BKMekspress e Banka kartı ekleniyor alışveriş de yapılabiliyor.

Soranlar olmuş ben yaptım geçen gün gitti gidiyordan iadesini de aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasiledekkinasilola

Kendilerini bilsinler yeterli, ben çek satıştaki ilanıma bedava yazdıktan sonra birkaçı ilanından sildi, anlamışlardır umarım:)

Alıntıları Göster
    kendilerini bilemiyorlardır belki kendileri , biz bildirelim yine de

GittiGidiyor bkm 150/30 indirim

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

kendilerini bilemiyorlardır belki kendileri , biz bildirelim yine de

Alıntıları Göster
    Bu arkadaşın yaptığı normal gibime geliyor, bilmiyordur, aktif çek satışı yapan biri değil (isimden onu düşünüyorum.)

Benim takıldığım nokta, bu işte iyi olup, sürekli çek satışı yapan insan olarak onu satışa sunması.

• quote:

Orijinalden alıntı: eachother

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben hak ettiğim kuponun fiyatını kendim belirlerim. BEDAVAYA, HERKESE AÇIK KUPONU İLANA EKLEYİP 3 TL YAZMAM.
    SENİ DE HİÇ İLGİLENDİRMEZ ZATEN BUNLAR, OLAYI İDRAK BİLE EDEMEMİŞSİN, ÇOK YAZIK:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eachother

Bu mesaj silindi.
    TEKRAR YAZIYORUM İYİ ANLA, BEN HERKESE AÇIK KAMPANYAYI YAYINLAYIP 3 TL YAZMAM, FARKETTİYSEN ÇEK SATISI YAPMAYAN ÜYE İÇİN BU BİLMİYORDUR BUNUNKİ NORMAL DEDİM. İŞİ YAPIP BİLEN O KAMPANYANIN HERKESE AÇIK OLDUGUNU DA BİLİR SEN MERAK ETME.
    BEN İSTEDİĞİM ÇEKİ İSTEDİĞİM FİYATI YAZARIM AMA KALKIP HERKESE ÜCRETSİZ OLAN ÇEKİ PİYASAYA SUNMAM BUNU BÖYLE BİLESİN

Olay benim çekim miydi ki bilale anlatır gibi anlattım diyorsun, idrak edemiyorsun, rezil etme kendini daha fazla.
    Üyelik tarihi 11 ekim 2018- diğer üye ismin nedir söyle de bilelim
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damienn -- 6 Kasım 2018; 21:11:25 >
  • Kimseye hesabı zorla vermedik herkese tanımlı olduğunu da bilmiyorduk sizlerde karşılıpımda emek harcamadan kazandığınız hesapları kuponları bedavaya verin o zaman

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.