Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR ALO TOZ DETERJAN 7+7 37.99TL (CEPTETEB 30.4TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
1.657
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/supermarket/alo-toz-camasir-deterjani-beyazlar-ve-renkliler-icin-7-kg-2-adet-260410431

Ürünü sepete ekleyince 5tl kupon veriyor 37.99TL oluyor cepteteb kredi kartı olanlar yüzde 20 indirim kazanıyor ürün 30.4TL geliyor.

Alo toz deterjan beyazlar ve renkliler için 7kg+7kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pusat1249 -- 15 Mart 2017; 21:0:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aslında fırsat güzel.. ceptetebte var.. ama hepsiburadadan 7+7 kg ariel paketleri 15 liradan 4 tane alınca stoğu uzun vadeli doldurduk..
  • 2015 de aldığım 64 kilo Omo bitmedi hala

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohaaaarraaaa son kullanma tarihi gecmedimi

• Yazın 50 liraya 16 kg ariel ortega * 7 kg persil aldım bence pahalı beklemek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Ohaaaarraaaa son kullanma tarihi gecmedimi

Işıktan ve nemden korunduğu taktirde paket açılmadan uzun süre bozulmadan kullanılabiliyor bildiğim kadarıyla bende 2 yıl önce aldığım deterjanı yeni açtım sorun yok.
  • bu da iki gün önce 49 liraydı. alacaktım sonradan vazgeçtim. çok basit numaralar bunlar

http://urun.gittigidiyor.com/supermarket/ariel-toz-camasir-deterjani-dag-esintisi-7-kg-parlak-renkler-7-kg-271193380
  • Hem beyaz hem renkli için yeni deterjanı kullanan var mı?Beyazları temizlemesi nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

bu da iki gün önce 49 liraydı. alacaktım sonradan vazgeçtim. çok basit numaralar bunlar

http://urun.gittigidiyor.com/supermarket/ariel-toz-camasir-deterjani-dag-esintisi-7-kg-parlak-renkler-7-kg-271193380

HB da aynısını yapıyor önce bindiriyor sonra indiriyor.Fiyatları takip etmek gerekiyor.
  • arkadaşlar deterjan ve temizlik maddeleri ürünlerine çok ciddi zamlar geldi son 4 ay içerisinde ve yine geliyor.muhtemelen bu kampanyalı ürünler eski fiyatlı alınan ürünler. ihtiyacı olanlar uzun vadede daha düşük fiyatlar çıkar diye çok umutlanmasın bence. nacizane fikrim tabi.
  • HB'nın OMOları bitmedi daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

bu da iki gün önce 49 liraydı. alacaktım sonradan vazgeçtim. çok basit numaralar bunlar

Hem renkli hem de beyazlar için olan bu ürünü kullanan var mı?Beyazları temiz yapıyor mu acaba?

• benim 1 senelik stok var. henüz bitmedi. ev de 30 tane deterjan var.
  • Anama aldim insallah beğenir

• Aynısı Onur marketlerde yarından itibaren 15 TL Bursa civarında olan ya da mağazası olan yerlerden temin edebilirsiniz.
  • Alo 5 para etmez. bunu deterjan diye üretenin ben. babam gitmiş almış uzun bir dönem bunu kullandık. bembeyaz çoraplarım gıp gri oldu. ariel aldım 2 yıkamadan sonra bembeyaz oldu ya. bu kadar bariz fark olur mu. bu deterjan değilmi anasını satayım. beyazlarda ariel den gerisi boş. bom boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smclk89 -- 16 Mart 2017; 1:23:52 >
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    Sagol hocam

• Bu hb bi bana göndermedi omoları
    İade aldı adi firma
    Şimdide mont yerine pembe kadın ayakkabısı gönderdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    omo olayı neydi hocam, yine ne kaçırdık?
  • bekar yaşıyorum bunu alsam 10 senede anca biter heralde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.