Şimdi Ara

GittiGidiyor 80/10 indirim veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
5.033
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 adet GittiGidiyor hesabımda denedim ve ikisinede 80/10 indirim tanımladı.
    Sitenin arama bölümüne wallpaper yazdım ve 10 kurusa duvar kağıdı aldım. Sizler daha ucuz birşey bulursanız onuda alabilirsiniz. Ben kredi kartım hareket görsün diye en ucuz o ürünü buldum. Yani rastgele öğrendim. Sizlerde deneyin isterseniz GittiGidiyor 80/10 indirim veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkan058 -- 31 Mayıs 2020; 14:34:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yani bilemedim 10kurusa duvar kagidi satışa koydun buradan da satış yapmaya mi çalışıyorsun yoksa ciddi misin ama 10kurus icin yapmazsın herhalde değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalancıyı...

• quote:

Orijinalden alıntı: sezer.er

Yani bilemedim 10kurusa duvar kagidi satışa koydun buradan da satış yapmaya mi çalışıyorsun yoksa ciddi misin ama 10kurus icin yapmazsın herhalde değil mi?
    Yok hocam ya arkadaş bence güzel düşünerek burada konu açmıştır. Hem 100 kişi alsa ne kazanacak ki?
  • Var bu yöntem.yeni alış veriş yapınca limitine bakmadan 80 e 10 veriyor. Arkadaş ucuz olsun diye wallpaper satın almış. Ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.

• takipte kalalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben başka bişey için aldım duvar kağıdını, kartımin hareket görmesi için en ucuz onu buldum, 80/10 verdi. İsteyen dener, istemeyen denemez. Ben paylasiyimda, benden günah gitsin

• Hocam teşekkürler ben de 10 kuruşa wallpaper denedim oldu. 80 e 10 verdi. Ama uygulamada geçerli diyor. Bu uygulamada geçerli kuponlara ayar oluyorum artık neden her işlem için 50 türlü uygulama indiriyoruz. Bilgisayardan alıyordum. Bu yüzden kapmanyalardan soğudum 10 lira için indirmediğimiz uygulama kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbetbirgun -- 31 Mayıs 2020; 14:53:8 >
  • Benim de dün bir alışverişim oldu. Siparişini onaylandıktan sonra 100 LİRAYA 10 lira kupon tanimlanacagi bildirimi geldi (N11 gibi)

• Yeni hesaplarda mi geçerli

• mobil uygulamayı indirince 50/10 indirim hesabınızda diye birşey çıktı. Ama hesapta indirim yok.
  • Siparişim sonrası gelen mesaj. Alışveriş onaylandıktan sonra gelecek.
    GittiGidiyor 80/10 indirim veriyor

• Teşekkürler faydalandık
  • Her alışverişe 10 TL indirim var ama uygulamada

• 1 tane sipariş verdim daha önce kullandığım hesabımdan . Hesabımı kapattı GittiGidiyor

• yapmış olduğunuz alışveriş tamamlanınca indirim hesabınıza tanımlanıyor. ben 30 liralık bir ürün aldım 80/10 tanımlandı. ama mobil uygulama üzerinden.ürünü teslim alınca kupon tanımlanıyor.
  • bsrkycn B kullanıcısına yanıt
    Az önce baktım benimde 2. Hesabımı geçici olarak kapatmış. Ve siparişimi iptal etmiş. Sadece 1 hesabıma indirim tanımladı. Sanırım farklı kredi kartı ile sipariş denemesi yapmak gerekiyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkan058

Az önce baktım benimde 2. Hesabımı geçici olarak kapatmış. Ve siparişimi iptal etmiş. Sadece 1 hesabıma indirim tanımladı. Sanırım farklı kredi kartı ile sipariş denemesi yapmak gerekiyordu
    Sadece 1 sipariş verdim wallpaper başka siparişim yok

• saimnur S kullanıcısına yanıt
    Kazananlar Kulübü mü?
    100/10
    200/20 Veriyor. Son Alışverişlerde Öyle Oldu 2 Farklı Kazanan Hesabımdan

• 40/10 ile kolonya almıştım onaylanınca 80/10 vermiş , bir hafta önce mobile giriş yapanlara 50/10 veriyordu ne durumda bilmiyorum şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. B. Cooper -- 31 Mayıs 2020; 16:19:52 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.