Şimdi Ara

Gittigidiyor 50 TL ve 100 TL Bonus Kampanyası (1-20 Ekim) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
5
Favori
10.274
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Milithian

Nadir Gold ilanını yeniledi 1000 TL den

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/nadir-gold-10-1-gr-kulce-altin-95245171

15 tl zarar :( zaten elimi attığım yer kuruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ing pegasus plus yine yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sku

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: ares19051978

Kampanya banka müşterisi bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 100 TL Bonus kazanabilecektir.
    şekerbonus ve garanti bonus ile 1000 er TL iki harcama yapılsa ikisine de bonus yüklenir mi??yoksa iki kartı tek çatıda mı sayar?

kazanamazsın.tüm bonusu olan bankalar aynı gurubun şirketi(?!)

Daha önceki kampanyalarda hem Garanti hem de ING bonus kartlarımla alışveriş yapıp ikisinden de bonus kazanıyordum. Lütfen emin olmadığınız konularda yorum yapıp insanları yanlış yönlendirmeyin.

/>

Cümleyi tam okuyan arkadaşlar NOKTAnın sağı ve solunda yazanların birbiriyle örtüşmediğini farkedecektir.Ki sonunu soru işareti ve ünlemle bitirdim.
    Tüm kampanyalarda 2 standart soru vardır;altında geçerli mi,A ve B bankalarının kartı var ikisinden de kazanabilir miyim?

Kısaca NAZİRE yaptım...

• altının onsu 1250 lere gelir mi dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 1 Ekim 2013; 19:45:23 >
  • altın işi iyice sapıttı.
    çok uzun zamandır takip ediyorum. son 2 yıldır çok oynak herşey olabilir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kampanya banka müşterisi bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 100 TL Bonus kazanabilecektir.
    şekerbonus ve garanti bonus ile 1000 er TL iki harcama yapılsa ikisine de bonus yüklenir mi??yoksa iki kartı tek çatıda mı sayar?

Daha önceki kampanyalarda hem Garanti hem de ING bonus kartlarımla alışveriş yapıp ikisinden de bonus kazanıyordum. Lütfen emin olmadığınız konularda yorum yapıp insanları yanlış yönlendirmeyin.

/>

Cümleyi tam okuyan arkadaşlar NOKTAnın sağı ve solunda yazanların birbiriyle örtüşmediğini farkedecektir.Ki sonunu soru işareti ve ünlemle bitirdim.
    Tüm kampanyalarda 2 standart soru vardır;altında geçerli mi,A ve B bankalarının kartı var ikisinden de kazanabilir miyim?

Kısaca NAZİRE yaptım...

Acil yardim lutfen 1014,90 krs olan 10+1 grM altindan sepetimr ekleyip aldim bugun fakat kredi kartimdan 1136.90 krs cekilmis provizyonda bekliyor ne yapabilirim. Sistem uyeligimde 1014,90 krs gorunuyot print screen yaptim
    3 d secure ile yaptigim halde grlen sms dogrulama kodunu girmek icin sms gelmisti ordan farkettim 1136.90

ACİLDİT LUTFEEEEN

• bu arada urunu 12 taksıtle almıştım faiz uygulamış bankayı arasam ıptal eder mı kullanıcıya mı msj atsam yoksa?6 tkasıtlede alabılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: Milithian

Nadir Gold ilanını yeniledi 1000 TL den

Yetmez. Daha da inmesi lazım.

Aslında hiç de fena değilmiş, düşünülebilinir?

• quote:

quote:

quote:

quote:

/>

Kısaca NAZİRE yaptım...

Tartışmaya girmek istemiyorum. Evet aynı sorularla aynı konularda ben de karşılaşıyordum fakat sizin gibi davranmak yerine soruyu soran arkadaşlara her defasında yardımcı olarak yol gösteriyordum. Siz de bu yolu deneyin isterseniz. Zira yaptığınız nazire forumdaki kimse tarafından anlaşılmamış ki yanlış yönlendirme yaptığınızı düşünerek herkes sizi uyarmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

bu arada urunu 12 taksıtle almıştım faiz uygulamış bankayı arasam ıptal eder mı kullanıcıya mı msj atsam yoksa?6 tkasıtlede alabılırım

12 taksitte vade farkı olduğunu fark etmemişsiniz, sadece 6 taksitte peşin fiyatına taksit vardı. Artık çok geç diyebilirim. Satıcı ile iletişime geçebilirsin.
  • Yaklaşık 91 e geliyo gramı bence bu rakamdan almak kısa vadede pek bişey bırakmaz uzun vadede de pek riske girilebilecek bir rakam değil bence takipde kalmak daha sağlıklı olacaktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

bu arada urunu 12 taksıtle almıştım faiz uygulamış bankayı arasam ıptal eder mı kullanıcıya mı msj atsam yoksa?6 tkasıtlede alabılırım

12 taksitte vade farkı olduğunu fark etmemişsiniz, sadece 6 taksitte peşin fiyatına taksit vardı. Artık çok geç diyebilirim. Satıcı ile iletişime geçebilirsin.

hocam kargo almayacagım cağaloğlu subesınde gorunuyor aynen dıkkat etmemişim iptal ettircem ürünü teslim almazsam sıkıntı yokmuş işim müdavimleri ile tlf ile görüştüm fd ciler kesinlikle kargoyu almayın geri gitsin dediler satıcıya msj attım nadirgold kocaman firma bu kadarm kucuk bır sey ıcın yapmazlar sanırım yanlış.

ege ıadem olursa 100 tl bonus puan da sılıncek bır daha alsam yenıden aynı karta puan gelır mı anlamadım farklı banka bonusuna mı gırelım ille acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: seasqua

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/10-1-11-gram-iar-gram-altin-ucretsiz-kargo-95255911

harem altın da aynı fiyat.hangisinden almalı sizce?

Bugüne kadar haremaltin'dan bir çok kere altın aldım. Gerek kargo hızı, gerek paketleme, gerekse iletişim yönünden hiçbir sıkıntı çekmedim. Gönül rahatlığıyla haremaltin'dan alabilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: seasqua

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/10-1-11-gram-iar-gram-altin-ucretsiz-kargo-95255911

harem altın da aynı fiyat.hangisinden almalı sizce?

Bugüne kadar haremaltin'dan bir çok kere altın aldım. Gerek kargo hızı, gerek paketleme, gerekse iletişim yönünden hiçbir sıkıntı çekmedim. Gönül rahatlığıyla haremaltin'dan alabilirsiniz.

altın daha da düşebilir, bekleyin derim biraz, en azından yarın öğleden sonra alın

• arkadaşlar şimdi 1000 tl lik bi alışveriş yaptım taksitli çekmiyor banka provizyon vermedi diyor çekmiyor suçu bankanın üstüne atıyor aynısını geçen seferde yapmıştı 50 tl bonus veriyodu altın alacaktım taksitli çekmemişti destek hattına ulaşmıstım başka taksit seçeneklerini kullanın demişti onada vade farkı biniyor bende almamıştım şimdi tek çekim yaptım o şekilde çekti bilginiz olsun
  • başlık yanlış %10 değil. 50 ve 100 tl bonus veriyor.
  • arkadaşlar gramse altın almak mantıklımı su an da.

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/10-1-1-12-gram-iar-gram-altin-ucretsiz-kargo-95315215

linkte 12 gram 1065 tl. şimdi ben bunu 6 taksit alsam. geldiğinde bozdursam (83 ten mi bozdururum ? ) 996 tl alırım. 100 tl de bonus gelir 31 tl kar etmiş olrum hemde 6 taksit öderim. sizce mantıklımı. kredi kartından nakit avans çekmek istemiyorum hiç.
  • GG %5 dogum günü indirimi geçerli oluyormu altın alışlarında
  • Simdi altın almak karlımı ve kesin olarak altın kampanya ya dahilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ethan Winters -- 2 Ekim 2013; 13:56:43 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.