Şimdi Ara

GittiGidiyor 29/30 ocak 100/25 kodu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
5.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kupon seçip ödemeye geçildiğinde Paycell kart bilgisi girilince kupon iptal mi oluyor? Zaten kupon ile piyasa fiyatına ancak geliyordu ve Paycell kazanımı avantaj olacaktı zaten.

• oup59 kullanıcısına yanıt

Aynen öyle oldu, defalarca denedim kupon iptal olmuyor kuponsuz çekmeye çalışıyor kupon devredışı kalıyor çok sistemli yapılmış

Bunların yüzünden kupon boşa gitmesin dedim kredi kartından yükleme yaptım komisyon ödedim

Şimdi bu parayla alışveriş yapmak istemiyorum geri iade nasıl yaparım. Sonrasındada paycell i kapatacağım yetti artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 29 Ocak 2022; 19:14:36 >
  • fearless_X kullanıcısına yanıt

Hocam bende sorunsuz bir şekilde ödeme aldı. Gelen 3D SMS içinde yazan rakam da kupon uygulanmış miktar idi. İşleme onay verdim ve sipariş tamamlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 29 Ocak 2022; 21:54:14 >
  • Ben gg uygulamasından birkaç saat önce paycelle ve indirimli satın aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkaragul40 -- 29 Ocak 2022; 20:53:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitede çoğu şey diğer sitelere göre zaten +25 daha pahalı kopun işlevsiz  

Enteresan 4 defa denedim kupon girili olduğu halde ödeme 215 tutar iken 240 çekmeye çalıştı

Kredi kartı ile alım yapmak zorunda kaldım

• fearless_X kullanıcısına yanıt

Sistemsel bir durum mu bilmiyorum hocam. Bende direk oldu.

Ürünü iptal edip tekrar paycell ile kuponsuz aldım paycellin sonraki ay yüklemesini beklesini bekleyeceğiz .

Mesaj atmadan aramadan yüklemiyorlar 1 ay bekletip aidat ücreti için paycellde kalmamız için kampanyalar yapıyorlar güzel iş . Takip etmeyen para yattı sanıyor. Mail atmama rağmen zaten 1 tanesi geri yattı

• papara %5 cashback mevcut ilgilere duyurulur  

• Bilmiyorum bakalım gelsin görelim şansa aldım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • geçen hafta 100/25 kupon ve paycell 150/30 iade kampanyalarından yararlanayım diye 4 kitap aldım.

Kitaplardan 2'sini satıcıları hiçbir gerekçe göstermeden iptal etti.
    1 tanesinde satın alım sayfasında 7 TL kargo gözükmesine rağmen gelen kitaba 16TL kargo ödedim

Sadece 1 tanesi düzgün şekilde geldi. Onu da aslında kuponlar boşa gittiği için başka yerden alsam daha ucuza alabilecektim.

Kısacası indirimi geçtim, cebimden fazladan yaklaşık 20TL çıkmış oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullandık teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uygun ne aldınız acaba

• kedi maması - kedi kumu gibi gibi şeyler aldım. tuvalet kağıdı kağıt havlu bakabilirsiniz.

öyle çok da cazip değil ama piyasadan 15-18 gibi düşük alabiliyosunuz.

örneğin kullandığım kedi kumu 75-76 ya şuan hepsiburada satılıyor. ama gittigidiyorda 83

yada diğer bir örnek kullandığımız mama 85-90 a bulunuyor ama gittigidiyorda 99-100-109 civarı fiyatlar var.

• Fapunzel kullanıcısına yanıt

güzel fiyatlar var .

örneğin 25 lira indirimle 75 liraya 3 adet lens kullananlar için 360ml iyi fiyat

All In One Light 360 ml 3 Adet Lens Solüsyonu - SKT 02.2024 Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

• Fapunzel kullanıcısına yanıt

güzel fiyatlar var

12ADET SENSITIVE ISLAK MENDİL 90 LI 76,99 lira çok iyi fiyat

Sleepy Sensitive Islak Havlu 90'lı Islak Mendil, Havlu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 30 Ocak 2022; 18:50:53 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.