Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR 120/30 YÜKLEDİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
8.313
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de iptal mi çıktı vay anasını sayın seyirciler.
  • Ey gittigidiyor sen sanıyor musun ki yeni müşteri buluyorsun çek vererek. Sadece eski üyeler alışveriş yapıyor,iptal de nedir?!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • black_leon kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de benzer bir durum oldu ama parayı yatırmadılar 10 günden fazladır sizde nasıl oldu işlemler

• İzmir-deü-1994-tarsus İ kullanıcısına yanıt
    anında yattı bazıları ama yatmayan oldu mu ona çok dikkat edemedim. detaylı inceleyip cvp yazayım hocam ;)
  • GG'de ne iptal iade veya alacağınız varsa vay halinize..Allah sabır versin.. MH si robot gibi cevaplar veriyor.... satıcıya herhangi Bir yaptırım yapamıyorlar.. bildiğin komisyonu alıp çekiliyor.Sorun yaşadığım satıcının 2 tane numarasi var veriyim dedi ikiside yanlış çıktı.. yanlış çıktı diyorum cevap veremiyor MH yaw satıcıya mesaj atın bari numarasını düzeltsin oda yok.

• kullanmadığınız çek varsa yazar mısınız arkadaşlar . 250 liralık bişey almam gerekiyor
  • Kullanmayacak olan verirse sevinirim

• s.a arkadaşlar 120 30 tl yi kullanmıyıcak varsa hemen kullana bilirim çok dua ederim.

• black_leon kullanıcısına yanıt
    Hadi ya bana neden yatırmadıalr acaba merakla bekliyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Bir de iptal mi çıktı vay anasını sayın seyirciler.
    Evkiba dan verilen siparişlerde iptal durumunu ben de yaşadım. Evkiba biz etmedik gg biz etmedik dedi. Bağırdım çağırdım hesabı kapatın deyip kapattirmistim. 1 ay sonra evkiba dis macunu küçük 100 ml pantene özür dileriz diye kargo göndermişti.

• Media markt cekleri yuklemisşer konuyu gorunce baktım ihtiyacı olam varsa kullanabilir benim cekleri...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir bana yüklemedi gitti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

Evkiba dan verilen siparişlerde iptal durumunu ben de yaşadım. Evkiba biz etmedik gg biz etmedik dedi. Bağırdım çağırdım hesabı kapatın deyip kapattirmistim. 1 ay sonra evkiba dis macunu küçük 100 ml pantene özür dileriz diye kargo göndermişti.

Alıntıları Göster
    Hocam arti olarak birde fairy sivi bulasik deterjani olmasi lazim

• Vay çakallar. Bende kupon kullanıp birkaç parça birşey aldım. Kartımdan para çekilmiş. Ama satın aldıklarım gözükmüyor. Ürünler hala sepetimde satın alınmamış görünüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gittigidiyor 75/15 indirim nasil kazaniliyor bilen var mi

• Arkadaşlar GG' den Satın Aldıklarım kısmından satın alıp onaylayıp yorum yaptığım bir ürünü "Listeden Sil" e basarak yanlışlıkla sildim. Bunu geri almanın yolu varmı ?
  • 120/30 veya 80/20 indirim çeki olan var mı teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: muslumcu54

Vay çakallar. Bende kupon kullanıp birkaç parça birşey aldım. Kartımdan para çekilmiş. Ama satın aldıklarım gözükmüyor. Ürünler hala sepetimde satın alınmamış görünüyor
    BEN bu sorunu 2000tl lık telefon alırken yaşadım
    1 hafta olmadan paramı iade alabildim
    Gittigidiyorda ödeme sorunları var belkı kasıtlı yapılıyor belkı gerçekten sorun var
    Sorun var ise çözüm yok o zaman sorun değil kasıtlı yapılıyor.
    Biraz araştırdım bu sorunu baya yaşayan var
  • Hergun yüzlerce binlerce hesabı kafasına göre kapatıyorlar. İşin bokunu çıkardılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize yine gelen yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.