Şimdi Ara

Gittigidiyor 100 TL ve üzeri alışverişe 20 veya 25 SHELL smart puan!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
35
Favori
9.928
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mesut777

Arkadaşlar motorist uygulaması üzerinden katıldım kapmanyaya yalnız 25 tl olması gerekirken 20 tl yakıtınız yüklenecektir uyarısı verdi. Herkeste de öyle mi oldu ?

çek satışta 25 tl'lik kod diye 18 tl'ye satıyorlar
    halbuki motoristte şifre girince 20 tl yüklenecek yazıyor
    bence çek satştan kod alacak arkadaşalar bunu dikkate alsınlar
    sonra dolandırıldım diyen çok çıkar
  • Benim motorist uygulamasında da aynı şekilde 20TL dedi. Genel bir problem sanırım.
  • Arkadaşlar müşteri hizmetlerini aradım kendileri bile bilmiyor sorunu ama 25 TL yüklenir dedi sorun olursa ararsınız diye cevap verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaya katıldık bakalım motorist ile 25 tl puan vermesi lazım vermiyorsa şikayet oluştururuz halledilir.

• İyi günler. Alışveriş yapacağım şimdi. Alışveriş yapmadan önce bir kayıt yapmamız gerekmiyor değil mi? Alışveriş yapıyoruz, onaylıyoruz, şifre geliyor, kampanyaya katılım yapıyoruz sırasıyla doğru mudur?
  • Arkadaslar ucretsiz 100 tl ye 20 tl indirim kodu gonderebilecek olan var mi.
    189 liralik bir bahce su motoru alacagim da. Yardimci olur musunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • shell yakıt puan zaten 20tl olacak 25 tl olmasını ne eden cikardinizki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • motorist ile kayıt oldum 20 tl puan yüklenecek diye yazdı. 25 TL için ne yapmamız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baykun

motorist ile kayıt oldum 20 tl puan yüklenecek diye yazdı. 25 TL için ne yapmamız gerekiyor.

yazıyı yanlış yazmışlardır 25 yüklerler sorun olmaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: y2101

shell yakıt puan zaten 20tl olacak 25 tl olmasını ne eden cikardinizki

İlk sayfayı okudun mu ki?
  • Arkadaşlar kod sadece telefon hariç maile gelmesini sağlamanın bir yolu yok mu telefona gelmesini nasıl iptal edebiliriz

• shell drive da kart no grilmiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Arkadaşlar kod sadece telefon hariç maile gelmesini sağlamanın bir yolu yok mu telefona gelmesini nasıl iptal edebiliriz

İzinler kısmında telefona sms iznini iptal edip, mail e izin verirsen sadece maile gelir galiba...

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

Arkadaşlar kod sadece telefon hariç maile gelmesini sağlamanın bir yolu yok mu telefona gelmesini nasıl iptal edebiliriz

İzinler kısmında telefona sms iznini iptal edip, mail e izin verirsen sadece maile gelir galiba...

Onu bende düşündüm de emin olamadım kod gelmezse diye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

Onu bende düşündüm de emin olamadım kod gelmezse diye

Bende ikisi de onaylı kod maile geldi. Riske atmamak gerekir. Puanı kullanınca izinleri kaldırırsanız.

• Her karta tek kod mu yüklenebilir?

• uygulamada nereye giriliyor kod ??
  • Beyler bugün 3 tane shell kart aldım. Yetkili her kart bir plakada geçer dedi. Aynı arabada kullanılıyor mu kartlar?

• Bu shell motorist uygulamasiyla katilim nasil oluyor. Ben karti aktif hala getirdim web siteden 10 agustosta. Bugun de motorist indirdim uye girisi yaptim. Simdi gg dan alisveris yapsam bu kodla 20 mi 25 mi gelir? Anlamadim tam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi screamtoronto -- 12 Ağustos 2016; 20:52:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

Bu shell motorist uygulamasiyla katilim nasil oluyor. Ben karti aktif hala getirdim web siteden 10 agustosta. Bugun de motorist indirdim uye girisi yaptim. Simdi gg dan alisveris yapsam bu kodla 20 mi 25 mi gelir? Anlamadim tam

Alışverişi yap gelen kodu uygulama üzerinden gönder 25

Yani sms le 20, uygulama üzerinden 25

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.