Şimdi Ara

Gittigidiyor 100 TL ve üzeri alışverişe 20 veya 25 SHELL smart puan!!! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
35
Favori
9.928
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bugün ve dün için aldınız mı ? 3 gün önce bende aldım biliyorum, babama böyle bisi demisler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_JeoGenc_42

bugün ve dün için aldınız mı ? 3 gün önce bende aldım biliyorum, babama böyle bisi demisler

daha dün akşam aldım hocam
  • Arkadaslar Az once basima soyle bi olay geldi karti kullanmayi bilmeyen bi pompaci yuzunden bi sikinti yasadim 3 kart kullanacaktim Ben anlatarak yaptik islemi 1. Karttan puani kullandim 2. Kartta neye bastiysa cihaz dondu yakit Vermedi tüm islemi Girdik en sonunda hata Verdi icindeki puan silinmismidir acaba motorist uygulamasindan kart numarasindan da girmiyor giriste "Hesabınız geçici olarak inaktif olmuştur. Lütfen 444 20 20 Müşteri Hizmetleri’mizi arayınız." seklinde uyari veriyor isten anlamayanlar yuzunden ugras dur müşteri hizmetleriyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askmen3755 -- 20 Eylül 2016; 21:18:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun 2 kartimla sorunsuz alım yaptim.

• askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    Benim de kartın teki yalan oldu salak pompacı yüzünden

• Forumdan birisi sağolsun kod satti bana ama kullanamiyorum 2 yerde denedik olmadi
    Shell motoristten baktim gün ve ay kontrol ettim ama sifremi girince kabul etmiyor makina pompacilarda ayrı çomar basta 25 lira kullanabilirsin sonra 20 sonra 15 felan dediler hepsini denedik olmadı bir türlü

• balikcibili B kullanıcısına yanıt
    Malesef pompacilar bilgisiz

Dun aksam bende yakit alirken pompaci lpg de olmuyor dedi sonra dedim ben yardımcı olayim. Karta kayitli plakayi girdik, cihazdan 1'e basıp bakiye kullan dedik. Sonrasında 26 TL yazdik ardindan 25 TL puan yazdik dogum tarihi ile aldik yakıtı... 1TL verdik pompaciya.

Dogum tarihi olmuyorsa motoristden tekrar guncellemek lazim. Bununda yansimasi 48 saati buluyor sanirim.

• Bende tam uzun yola cikacagim 2 kartta 75 lira var. Dedim kart kullanacagim. O ara saat aksam 8 e geliyor 8 de vardiya degisimleri var. Genc bi Uşak basladi abi sabahtan beri calismiyor sistem yok senden onceki arabayi 3 kere denedik olmuyor falan dedim olsun sen al dene olur belki, bu halen ısrar ediyor ben yine karti uzatiyorum sen dene olur benim şansıma falan denedi iki kartta tek seferde aldi puanlari.

Sanki puan kullaninca bunlarin cepten cikiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Bende tam uzun yola cikacagim 2 kartta 75 lira var. Dedim kart kullanacagim. O ara saat aksam 8 e geliyor 8 de vardiya degisimleri var. Genc bi Uşak basladi abi sabahtan beri calismiyor sistem yok senden onceki arabayi 3 kere denedik olmuyor falan dedim olsun sen al dene olur belki, bu halen ısrar ediyor ben yine karti uzatiyorum sen dene olur benim şansıma falan denedi iki kartta tek seferde aldi puanlari.

Sanki puan kullaninca bunlarin cepten cikiyor.

Aynen hocam ugrasmamak icin bahane uretiyorlar bende zorla senin yaptigin gibi israr ediyorum ancak oyle aliyorum adami deli ediyorlar yakiti Alana kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost_41

Malesef pompacilar bilgisiz

Dun aksam bende yakit alirken pompaci lpg de olmuyor dedi sonra dedim ben yardımcı olayim. Karta kayitli plakayi girdik, cihazdan 1'e basıp bakiye kullan dedik. Sonrasında 26 TL yazdik ardindan 25 TL puan yazdik dogum tarihi ile aldik yakıtı... 1TL verdik pompaciya.

Dogum tarihi olmuyorsa motoristden tekrar guncellemek lazim. Bununda yansimasi 48 saati buluyor sanirim.

Epey kişi yakıt alamadığından bahsetmiş.
    Plaka uyumsuz olsa bile yeşile basıp devam edince yakıtı alabiliyorduk.
    Şimdi plaka uyumsuz olunca yakıt alınamıyor mu?
  • hakan_80 kullanıcısına yanıt
    Uyumsuz plakayla hiç almadim. Karta tanimladigim plakayi pompaciya soyluyorum o plakayi giriyor

• Benimde kartın biri plaka uyumsuz dedi ama adam devam dedi yakıtı aldım. Arefe günü oldu bu olay.

Kullandıkları sistemde gayet basit 1 e bas devam rakam gir yeşile bas yakıt ver. Niye nazlanırlar acaba.
  • İşte ben motoristten nasıl güncelleyecegim uygulama bir garip doğum tarihım doğru ,
    25 20 15 tl hepsini denedik doğum tarihimin gün ve ayini girince dittt diyo vermiyor
    plaka uyumsuzda değil arabanın plakayla uyumlu
    Eger olmazsa shelli birakacam valla sırf bu sebeple

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.