Şimdi Ara

Gittigidiyor 100 TL ve üzeri alışverişe 20 veya 25 SHELL smart puan!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
35
Favori
9.928
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim hcm bilgi için
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    doğum gün ve ay şifrendir.

01.01.1970 doğumluysan kart şifren 0101 dir.
  • tokatçılık bizim milletin kanına işlemiş. boyner kampanyasını feci istismar ettiler. yürekli bir firma çıkıp dolandırıcılıktan bunları mahkemeye verirse, kafamız ancak o zaman rahat eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

shell smart kart şifremi nereden öğrenebilirim, uygulamadan katılmak istiyorum da.

hocam doğum günü ve ay mesela 1703 gibi
  • formula01 kullanıcısına yanıt
    O istasyonları Shell'e şikayet ettiniz mi? Genel olarak müşteri bildirimlerini dikkate alıyorlar gibi
  • Ayrıca Play Card'ı olanlara 15 puan var, 1-31 ağustos yeni kampanya başlamış.

http://www.playcard.com.tr/play-firsatlari/detay/genel-firsatlar/internet-alisverislerinde-15-tl-puan567.aspx
  • çek satışta satılan çekleri sizde hesaplarınıza kendiniz yükleyebilirsiniz

gezinme geçmişini silin ve gittigidiyora girin anlık indirim gelecektir 31 ağustosa kadar geçerli çeki hesabınıza yükleyin

tekrar silin tekrar girin gelecektir
    bosuna millete shell kodu kazandırmayın

Not:bana 1 kere geldi
    sonrasında gelmedi
    hatta modemi resetledim yine gelmedi
    ben chrome kullanıyorum
    olayı tam çözemedim sanalpazardaki gibi belli saatlerde veriyorda olabilir
    genel olarak ilk girişte veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valihalil -- 1 Ağustos 2016; 20:52:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lineco

linkteki prima 5 no bebek bezinde de günün fırsatı var. shell hediye yakıtla birlikte prima 5 numara bezin tanesi 37 kuruşa falan geliyor. bence gayet iyi fiyat. alıyorum iki kutu ama bizim kız da bu aralar tuvalet eğitimi alıyor :) inşallah kızıma aldığım son bez olur :)

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/prima-aktif-bebek-5-beden-aylik-plus-126-adet-233102738

ürün satıştan kaldırılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valihalil -- 1 Ağustos 2016; 19:37:47 >

• gg sağlamdır gelen kodlar cunku odeme işlemi tamtmlanınca gelıo kodlar.
  • kampanya yeni başlamıs ama ben 2 gün önce ürün almıstım bu gün onay versem kazanacakmıyım simdi. herhangi bir tarih belirtmemiş
  • valihalil V kullanıcısına yanıt
    Ben sabah siparis vermistim hocam. Bakalim gondereceklermi benim siparisi. Hanim da cocugu tuvalete alistirmaya calisiyor. Basarabilirsek muhtemelen 1 kutu artacak.. Tuvalete alisirsa eger kullanmadigimiz bezleri sana hediye edebilirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu konuda bilgisi olan var mı kampanya şartlarında hee gittigidiyor üyesi bir kere yararlanabilir diyor farklı hesaplar açıp aynı ad soyad adres ve sadece telefon numarasını değiştirilerek yararlanılabilir mi shell yakıt kodu gelir mi bu şekilde

• Dün gece vermiş olduğum siparişle ilgili şifre bekliyorum. Hadi bakalım...
  • askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    EVET
  • 1 adet shell karta kaç defa kod yüklenebiliyor acaba

• Şifresi gelen oldu mu hiç?
  • sku kullanıcısına yanıt
    yok hocam gelmiyor problem var
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_JeoGenc_42

yok hocam gelmiyor problem var

Napcaz peki hocam ben sırf onun için aldim :)

• "Alışverişiniz başarıyla tamamlandıktan sonra (Onayınızın ardından bir gün sonra)" diye bir ibare kullanmışlar. Muhtemelen kargo size geldikten sonra Ödeme Onayı verince 24 saat bekleyeceğiz, ondan sonra gönderecekler şifreyi sanırım.
  • Biraz önce kod geldi dün onay vermiştim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.