Şimdi Ara

Gittigidiyor 100 TL ve üzeri alışverişe 20 veya 25 SHELL smart puan!!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
35
Favori
9.928
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SlimShay kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünü onayladiktan 1 gun sonra para saticiya aktariliyor. Daha sonra 1 gun sonrada asagi yukari kod geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelen kod 5 haneli mi yoksa 6 haneli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

Hocam ürünü onayladiktan 1 gun sonra para saticiya aktariliyor. Daha sonra 1 gun sonrada asagi yukari kod geliyor

2 farklı satıcıdan 2 farklı ürün aldım. birisini onayladım öbürü gelmedi ondan dolayı gelmedi sanırım?
  • SlimShay kullanıcısına yanıt
    Her iki urunu de onaylaman lazim tabi. Sonra para aktarildi yazmali. Sonra kod veriliyor

• Altin alımına geliyor mu kod arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Gelen kod 5 haneli mi yoksa 6 haneli mi?

5

• quote:

Orijinalden alıntı: zenmavi

Altin alımına geliyor mu kod arkadaşlar

bende bunu merak ediyorum pmden yazılırsa sevinirim.
  • Banada ne mail geldi ne mesaj bir hafta olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: zenmavi

Altin alımına geliyor mu kod arkadaşlar

aldım geldi
  • kampanya son günü ne zaman iki gün önce kargoya verilip elime ulaşmayan ürünüm var.kampanyadan yararlanmak için 25 ağustosta en geç onay verilmesi gerekir diye şart var mı acaba?
  • 1. Plakayı sallayın önemli değil.
    2. Motorist'ten kayıt yaparken "Üzgünüz..." gibi bir hata alıyorsanız ısrarla ileriye basın sonrasında mail adresinize şifreniz gelecektir.
    3. Kritik olan kodu doğum tarihinizin gün ve ayı. Bunu doğru girmeden puan kullanamazsınız.
    4. "Plaka hatalı diyor abi." şeklinde söyleyecektir size pompacı. Israrla devamı yani 1'i tuşlamasını söyleyin.

Çok kez kavga etme safhasına geldiğim için tek tek öğretiyorum her karşılaştığım pompacıya en baştan hır gür çıkmadan. Sabrımı geliştirdiler sağ olsunlar.

Edit :Motorist uygulamasına her kayıttan önce (android telefonlar için) verileri temizlemenizi tavsiye ederim. Çünkü program ayarları kaydediyor ve verileri silseniz dahi programı tekrar açınca eski ayarlarla devam etmek isteyip istemediğimizi soruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wurtz -- 25 Ağustos 2016; 18:37:15 >

• İlk alışverişte onay verdikten 24 saat sonra kod gelmişti, başka üyelikten bi alışveriş daha yaptım onay vereli 24 saatten fazla oldu kod gelmedi

• 52radikal 5 kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla cumartesi günü onay versek 24 saat sonra para satıcıya aktarılıyor. Cumartesi gün içinde onay vermek şart yani. Pazar günü artık geç oluyor.

• Bugün kodu gelen var mı?

• Beş iş günü geçti kod gelmedi. Daha önce başka kampanya kodu gelmişti.

• HajHaj kullanıcısına yanıt
    Gg a mail atın hemen geri dönüş yapıyorlar.

• brava 34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, destek üzerinden kodu gönderdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

1. Plakayı sallayın önemli değil.
    2. Motorist'ten kayıt yaparken "Üzgünüz..." gibi bir hata alıyorsanız ısrarla ileriye basın sonrasında mail adresinize şifreniz gelecektir.
    3. Kritik olan kodu doğum tarihinizin gün ve ayı. Bunu doğru girmeden puan kullanamazsınız.
    4. "Plaka hatalı diyor abi." şeklinde söyleyecektir size pompacı. Israrla devamı yani 1'i tuşlamasını söyleyin.

Çok kez kavga etme safhasına geldiğim için tek tek öğretiyorum her karşılaştığım pompacıya en baştan hır gür çıkmadan. Sabrımı geliştirdiler sağ olsunlar.

Edit :Motorist uygulamasına her kayıttan önce (android telefonlar için) verileri temizlemenizi tavsiye ederim. Çünkü program ayarları kaydediyor ve verileri silseniz dahi programı tekrar açınca eski ayarlarla devam etmek isteyip istemediğimizi soruyor.

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    Benim de bugün gelmedi daha 2 adet gelmesi lazim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.