Şimdi Ara

Gittigidiyor 100 TL ve üzeri alışverişe 20 veya 25 SHELL smart puan!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
35
Favori
9.928
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2016/08/22 11:09:32da sistem onaylamış
  • aynı hesaptan birden fazla kod kazanabilen oldu mu ?
  • bugün benim de 3 kod geldi. cuma onay vermiştim.
  • screamtoronto kullanıcısına yanıt
    Hepsi aynı hesaptan mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matherica M kullanıcısına yanıt
    Hayir hocam ayni hesap degil. Farklı hesaplar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • screamtoronto kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• "Üzgünüz! Fomda bir veya daha fazla hata var. Hatalar mavi renkle gösterilmiştir." diye uarı veriyor mobilde fakat hiç anlamadım nedir hata. Ne mavi renk var ne de açıklama. Başına gelen var mı.
  • 10 gün önce 2 farklı satıcıdan toplam 120 liralık alışveriş yaptım. Birine geçen Pazartesi diğerine de Cumartesi onay verdim.
    İletişim kanalarından sadece mail adresini açtım. Bugün malime puan kodu geldi. Biraz uğraşarak motoristten hallettim.

Shellin yakıtı özellikle Autogazı kalitelidir. Uzun yolda farkını gosterir.

Puanları kullanırken Shell kartı gorevliye YAKITI ALMADAN ÖNCE vermelisiniz. (Şifreniz genellikle doğum tarihi ay gün şeklindedir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akinci -- 23 Ağustos 2016; 14:24:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala gelen giden yok bana. Canlı destek kısmı açılsında ben de alacağımı alayım.
  • ilk defa motorist uygulamasından kayıt olurken plaka da hata verdi. daha önce kullanılmış diye sanırım.
    2. defa yine kayıt olayım dedim bu seferde kart no kısmında hata veriyor. ne saçma uygulama bu böyle. hep hata
  • arkadaşlar size bir kaç sorum var ben bir arkadaştan kod satın almak istiyorum 5-10 adet civarı yeteri kadar kart alsam bu kartlara puanları yüklerken plaka telefon vs soruyor mu mesela plakayı ve doğum tarihini (aklımda tutmak koşuluyla şifre muhabbeti için ) fila sallasam sıkıntı olur mu yani sıkıntı yaşarmıyım fazla kod alarak yardımcı olursanız sevinirim hayırlı günler

• quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Plaka girmeden kod başarılı dedi bende
  • arkadaşlar plakayı sallasak sıkıntı olurmu kullanırken..motorixe bir türlü kayıt olamıyorum..boyuna hata verıyor..varmı yardımcı olacak bir arkadaş..

Bir de aynı cep telefonundan hesaptan çıkış yapıp yeni kayıt olunabiliyormu...yoksa programı her defasında telefondan kaldırıp kurmakmı gerekıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceramicer43 -- 24 Ağustos 2016; 10:36:44 >
  • ceramicer43 kullanıcısına yanıt
    şu plaka işine kesin bir cevap gelse çok güzel olacak ya plaka yı salllayalım yada aynı plakaya birden çok kart tanımlaasak sıkıntı olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

arkadaşlar plakayı sallasak sıkıntı olurmu kullanırken..motorixe bir türlü kayıt olamıyorum..boyuna hata verıyor..varmı yardımcı olacak bir arkadaş..

Bir de aynı cep telefonundan hesaptan çıkış yapıp yeni kayıt olunabiliyormu...yoksa programı her defasında telefondan kaldırıp kurmakmı gerekıyor..

1-Ayni telefondan 7 karta 7 kod yukledim . Oturumu kapatıp diğer kartla oturum açıyoruz sorun olmuyor.

2- Geçen seneki kampanyada Plaka yi salladım ben sorun olmuyor. Yakıt alırken PLAKA UYUMSUZ diyor pompa görevlisi de bir tuşa basıp geçiyor bu adımı ve yakıt alıyorsunuz.( Bu sene prob olursa uygulamadan plakayı günceller alırım. Güncellenebilir plaka denedim.)

3- doğum tarihini sallamayın görevli soruyor yakıt alırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaraHisar_03 -- 24 Ağustos 2016; 13:21:00 >
  • 10 dan fazla kartım var profil bilgileri farklı ancak hepsi 1 plakaya ait 1 yıldır önceki kampanyalardan kazandığım puanları harcadım hiç de sıkıntı olmadı farklı plakaya ait az bir kartım var onda da plaka uyumsuz yazmasına rağmen yakıt aldım ama yeni bir tedbir falan almışlarsa onu bilemem.

• anladım hocam çok sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: KaraHisar_03

quote:

arkadaşlar plakayı sallasak sıkıntı olurmu kullanırken..motorixe bir türlü kayıt olamıyorum..boyuna hata verıyor..varmı yardımcı olacak bir arkadaş..

1-Ayni telefondan 7 karta 7 kod yukledim . Oturumu kapatıp diğer kartla oturum açıyoruz sorun olmuyor.

2- Geçen seneki kampanyada Plaka yi salladım ben sorun olmuyor. Yakıt alırken PLAKA UYUMSUZ diyor pompa görevlisi de bir tuşa basıp geçiyor bu adımı ve yakıt alıyorsunuz.( Bu sene prob olursa uygulamadan plakayı günceller alırım. Güncellenebilir plaka denedim.)

üstadım teşekkürler..ama ben denıyorum her defasında hata verıyor..deli ettti beni..

• quote:

quote:

quote:

üstadım teşekkürler..ama ben denıyorum her defasında hata verıyor..deli ettti beni..

Hocam normal pcden shellsmart.club sitesinden kayıt olmayı denediniz mi önce ordan kayıt olun sonra uygulamadan kodu girin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

quote:

quote:

quote:

Hocam normal pcden shellsmart.club sitesinden kayıt olmayı denediniz mi önce ordan kayıt olun sonra uygulamadan kodu girin.

hocam kayıt yapmaya çalıştıklarım zaten shelın kendı web sayfasında daha onceden kayıtlı..cep telefonundan motorıse kayıt edılemıyor..hata verıyor..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.