Şimdi Ara

GittiGidiyor % 10 Bonus (14-24 Mart MAX 100 TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
3
Favori
8.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tavsiye ettiginiz satici ve uygun secenekleri paylasirsaniz guzel olur
    harem altini tavsiye eder misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saubjk06 -- 14 Mart 2013; 4:03:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

hazirana erteleme kampanyası için msj atmayı unuttuk sonra göndersek olur mu ya acaba ya da satışı iptal etsek limitde değişiklik olur mu ki acaba ? taksitli almıştık ...

altın satısında iptal olmuyor (kargoya verilmese bile)
  • Hazirana erteleme kampanyasında da bonus yüklenecek mi? Bonuslink kampanyası kapsamında Teknosadan bir ürün almıştım, erteleme yapmıştı ve puanım yüklenmemişti. Tabi neden yüklenmediğini çözemediler ve halen de yüklenmedi. Sakata gelmeyelim.
  • Sanal kartlar geçersizmiş diye yazmış peki, banka kartlarında (mesela paracard) geçerli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: twofaced

Denizbank ın internet alışverişlerine %20 (max. 50 tl) kampanyası ile birleştirilebilir görünüyor.

Evet bununla birleşiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

Hazirana erteleme kampanyasında da bonus yüklenecek mi? Bonuslink kampanyası kapsamında Teknosadan bir ürün almıştım, erteleme yapmıştı ve puanım yüklenmemişti. Tabi neden yüklenmediğini çözemediler ve halen de yüklenmedi. Sakata gelmeyelim.

Erteleme kampanyalarının hemen hepsinde kampanyalara katılamıyorsunuz, çünkü alışveriş 2 ay sonraki ekstrede harcama olarak görünüyor.
    Tabi her ihtimale karşı alışverişten önce bankaya sormakta fayda var.

quote:

Orijinalden alıntı: RccP

Aksi bir ibare yok her iki kampanyada da, ben birleşeceğini düşünüyorum.

Ayrıca bankaya yatıracaklar için haremaltın dan önemli bir hatırlatma;
    Önemli Not: IAR(İSTANBUL ALTIN RAFİNERİSİ) markası banka altın hesaplarında geçerli olan tek altın markasıdır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: melih06

Hazirana erteleme kampanyasında da bonus yüklenecek mi? Bonuslink kampanyası kapsamında Teknosadan bir ürün almıştım, erteleme yapmıştı ve puanım yüklenmemişti. Tabi neden yüklenmediğini çözemediler ve halen de yüklenmedi. Sakata gelmeyelim.

Erteleme kampanyalarının hemen hepsinde kampanyalara katılamıyorsunuz, çünkü alışveriş 2 ay sonraki ekstrede harcama olarak görünüyor.
    Tabi her ihtimale karşı alışverişten önce bankaya sormakta fayda var.

quote:

Aksi bir ibare yok her iki kampanyada da, ben birleşeceğini düşünüyorum.

Ayrıca bankaya yatıracaklar için haremaltın dan önemli bir hatırlatma;
    Önemli Not: IAR(İSTANBUL ALTIN RAFİNERİSİ) markası banka altın hesaplarında geçerli olan tek altın markasıdır.

Sanırım taksitli işlemler denizbank %20ye dahil olmuyor bu kötü oldu.sıcaklığı kaçtı fırsatın

• quote:

Sanırım taksitli işlemler denizbank %20ye dahil olmuyor bu kötü oldu.sıcaklığı kaçtı fırsatın

Kampanya sayfasında belirtilmemiş herhangi birşey. Tek seferde 200tl veya üzeri şartı var sadece. Taksitli işlemler geçmiyor olsaydı belirtilirdi?
    250 liralık alışverişe 75 lira puan gayet iyi taksit olmuyorsa (ki bence oluyor) peşin bile alınabilir.
  • quote:

quote:

Kampanya sayfasında belirtilmemiş herhangi birşey. Tek seferde 200tl veya üzeri şartı var sadece. Taksitli işlemler geçmiyor olsaydı belirtilirdi?
    250 liralık alışverişe 75 lira puan gayet iyi taksit olmuyorsa (ki bence oluyor) peşin bile alınabilir.

forumdaki denizbank konusunda müşteri hizmetlerini biri aramış ve taksitlide geçmiyormuş.bende yeniçarşımı kullandım.

http://forum.donanimhaber.com/m_72417395/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72457872

bu konuda var müşteri hizmetleri dahil değil demiş.Gerçi bu müşteri hizmetleridekilerin dedikleri belli olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RccP -- 14 Mart 2013; 8:45:37 >

• quote:

quote:

quote:

forumdaki denizbank konusunda müşteri hizmetlerini biri aramış ve taksitlide geçmiyormuş.bende yeniçarşımı kullandım.

bu konuda var müşteri hizmetleri dahil değil demiş.Gerçi bu müşteri hizmetleridekilerin dedikleri belli olmaz.

Bilgi için teşekkürler fakat ben yinede geçeceğini düşünüyorum.
    Sevgililer günü kampanyasında da sanalpazar hızlıal v.s. geçmiyor denmişti ama yattı puanlar.Bir başka temsilci geçiyor diyecektir muhtemelen.
    Bir ihtimal öteleme kampanyası ile karıştırılmış olabilir.

• teb de ilk 100 den sonra her 100 10 tl ile birleşir mi? 1000 tl lik altın alsam ilk kampanya dahil deyip sadece 10 tl bonus yatmasın sonra? tecrübeli arkadaşlar ne diyorsunuz? Yoksa 100 tl gg dden 10 tl de diğer kampanyadan yatar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

teb de ilk 100 den sonra her 100 10 tl ile birleşir mi? 1000 tl lik altın alsam ilk kampanya dahil deyip sadece 10 tl bonus yatmasın sonra? tecrübeli arkadaşlar ne diyorsunuz? Yoksa 100 tl gg dden 10 tl de diğer kampanyadan yatar mı?

İlk 100 tl lik alışverişi yaptıysanız gg den 100 tl diğer kampanyadan da 10 tl yatar.
    11 tane 100 liralık alışverişe 100 lira puan veriyor banka.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

teb de ilk 100 den sonra her 100 10 tl ile birleşir mi? 1000 tl lik altın alsam ilk kampanya dahil deyip sadece 10 tl bonus yatmasın sonra? tecrübeli arkadaşlar ne diyorsunuz? Yoksa 100 tl gg dden 10 tl de diğer kampanyadan yatar mı?

İlk 100 tl lik alışverişi yaptıysanız gg den 100 tl diğer kampanyadan da 10 tl yatar.
    11 tane 100 liralık alışverişe 100 lira puan veriyor banka.

o zaman hemen değerlendirelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

hazirana erteleme kampanyası için msj atmayı unuttuk sonra göndersek olur mu ya acaba ya da satışı iptal etsek limitde değişiklik olur mu ki acaba ? taksitli almıştık ...

altın satısında iptal olmuyor (kargoya verilmese bile)

ben bunu hiç düşünmemiştim altında iptal olmuyor doğru neyse artık napalım unuttuk . bi dahakine teşekkürler cevabınız için
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bilgi için teşekkürler fakat ben yinede geçeceğini düşünüyorum.
    Sevgililer günü kampanyasında da sanalpazar hızlıal v.s. geçmiyor denmişti ama yattı puanlar.Bir başka temsilci geçiyor diyecektir muhtemelen.
    Bir ihtimal öteleme kampanyası ile karıştırılmış olabilir.

Ben de az evvel konuştum Çağrı merkezi yle..
    Taksitli alışverişler de dahil dedi bana.
    Ki mantıklı olan da o zaten.
    Öyle olmasa peşin 200 tl yazmalıydı şartlarda...

• Altın fiyatlarını şişirmişler. Sırf puan var diye de kazık fiyattan altın alamam.

Gerçekten ihtiyacı olan için iyi elbette ama yatırım için bana mantıklı gelmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaptıkları fiyat şişirmeleri nahoş birşey..Aynı dükkan ürünleri yeniçarşımda ve gg da farklı fiyattan..Komisyon oranları mı farklı acaba?
  • böyle saçmalık olamaz, aynı satıcı "haremaltın" aynı ürün 6 lı çeyrek altın worldpuanda kampanya dahilinide olmadıgı için 930-940tl civarında satılırken, bonus kartta altın geçerli diye altın fiyatı 1020 tl olmuş.

ban hemde en kralından en büyüğünden
  • ben de denişzbank müşteri hizmetleriyle görüştüm şimdi, taksitli veya peşin ayrımı olmadığını ve iki türlü alışverişte de geçerli olacağını söylediler. Gittigidiyor'un bonus kampanyasıyla birleşir mi diye sorduğumda ise, bir fikirlerinin olmadığını ama muhtemelen birleşmeyeceğini, bir katın aynı anda 2 kampanyadan yararlanamayacağını söylediler, ancak yine de deneyip görebilirsiniz dediler !
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mulo

ben de denişzbank müşteri hizmetleriyle görüştüm şimdi, taksitli veya peşin ayrımı olmadığını ve iki türlü alışverişte de geçerli olacağını söylediler. Gittigidiyor'un bonus kampanyasıyla birleşir mi diye sorduğumda ise, bir fikirlerinin olmadığını ama muhtemelen birleşmeyeceğini, bir katın aynı anda 2 kampanyadan yararlanamayacağını söylediler, ancak yine de deneyip görebilirsiniz dediler !

Saolaın daha aydınlatıcı olmuş.Birleşme şansı bence de biraz zor alacak olan varsa denesin kaybedecek birşeyi yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.