Şimdi Ara

Gittigidiyor 10/50 çek - Airbnb - BluTV - itunes - Turknet 1 ay +35TL - Spotify - Avis %30

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
147
Cevap
11
Favori
20.971
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Diğer #iTunes #Spotify Elektronik #Samsung Mağaza Firma #GittiGidiyor #Airbnb #Dsmart Blue Ulaşım #Enterprise Oyun Platformu #Steam Uçak #Pegasus
7 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü >> Gittigidiyor 10/50 çek - Airbnb - BluTV - itunes - Turknet 1 ay +35TL - Spotify - Avis %30
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    796 Mesaj
    Katılım Zamanı
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    PAZARLIK MESAJLARI ATMAYINIZ

-Gittigidiyor 10/50 çek (hesapta yüklü)
    Fiyat: 2,5tl (cep tel, altın, dijital kod hariç. sadece mobilde geçer. skt: 11.07)

-Gittigidiyor 10/80 çek (hesapta yüklü)
    Fiyat: 2tl (cep hariç. sadece mobilde geçer. skt: 14.07)

-Gittigidiyor 10/100 çek (hesapta yüklü)
    Fiyat: 1,5tl (cep hariç. sadece mobilde geçer. skt: 16.07)
    GİTTİGİDİYOR ALIŞVERİŞLERİNİ KENDİ KARTIMDAN YAPARSAM KODLAR ÜCRETSİZDİR (ÖNCE HAVALE)

-Samsung shop'ta note 10 alımında geçerli 1200tl indirim kodu
    Fiyat: 45tl

-195tl yüklü airbnb hesabı (hesaptaki kredi kullanarak konaklama yapabilirsiniz. konaklama sonrası hesap geri alınacaktır).
    Fiyat: 75tl

-1 aylık BluTV kodu
    Fiyat: 10tl (stok: 2)
    https://www.blutv.com/kupon (verdiğim kodu bu siteye girip, oluşturduğunuz hesapla 1 ay bedava kullanacaksınız. tamamen legaldir)

-App Store & iTunes 100tl kod (kredi kart bilginizi vermeden satın alma imkanı sunar)
    Fiyat: 95tl (stok: 2)

-Google Play 100tl kod (kredi kart bilginizi vermeden satın alma imkanı sunar)
    Fiyat: 95tl (stok: 2)

-3 aylik spotify kodu (yeni hesap degildir. mevcut hesapta kullanabileceginiz pin veriyorum)
    Fiyat: 20tl

-Protein Ocean 75tl kod (300tl alt limitli)
    Fiyat: 10tl

-Sssportplus.com 1 ay ücretsiz üyelik kodu
    Fiyat: 10tl

-Garentaday %35'e kadar indirim yapan kod
    Fiyat: 10tl (skt: 31.07)

-Yolcu360 %50 indirim kodu
    Fiyat: 10tl (skt: 31.07)

-ikea 1000tl üstü işlemlerde 50tl indirim yapılır
    (kendi kredi kartımla işlem yapıyorum. işlem öncesi ödeme eft/havale ile alınır. IKEA online hesabınıza giriş yapılarak sepetteki ürününüz kredi kartımla alınacaktır. kod, çek vs satışı yoktur)

-Enterprise'dan %30 indirimli araç kiralama yapılır (referans site:https://www.paraflytravel.com/arac-kiralama)
    en düşük sınıf benzinli aracın 3 günlük araç kiralama fiyatı örnektedir
    Max İşlem Limiti: 2800tl (2800tl tutarın üstündeki kısma indirim uygulanmayacaktır)

*Referans kodum ile Türknet'e üye olana 35tl ödeme yapılır. Hem 1 ay ücretsiz internet kullanımı kazanırsınız, hem de 35tl ekstra kazanmış olursunuz. (Referans link:https://turk.net/p/JTH76IM11OLY/ )

***banabak fiş alınacaktır!!

---------------------------------------------------------------------------------------------

-Pegasus 100tl hediye kart (her biletlemede tek kart kullanılır. kart bakiyesinin yetmediği biletlerde kredi kartla ödeme yapılabilir. süper eko gibi acentelerde satılmayan eko sınıf yurtdışı biletlerinin satın almasında kullanılabilir)
    Fiyat: 90tl (stok: 1)

-kendi kredi kartımla Shopandfly.com.tr üzerinden yapılacak uçak bileti işlemlerinde %15 indirim yapılır (üst limit: 900tl)
    Stok: 2

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ödeme: ödeme sonrası işlem yapılmaktadır. enpara, teb, vakıfbank, işbank, ing, garanti, akbank, ykb, fastpay hesapları mevcuttur. banka mesai saatleri dışında eft kabul etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 7 Temmuz 2020; 15:11:47 >

• Er
    1 Mesaj
    Katılım Zamanı
    01 Nisan 2012

Durum
    Forumda değil

yurt dışı biletlerde indirim yapabilir misin? 1600 tl'lik bir uçuşa ne kadar indirim yapabilirsin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    ilanda ne varsa sadece onlar satılıktır. ekstra bir şey yok.
    |
    |
    55 Mesaj
    Katılım Zamanı
    22 Mart 2010

Durum
    Forumda değil

Özel msj kapalı Turktelekom için PM enpara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    18 Temmuz 2018

Durum
    Forumda değil

Hocam steam cüzdan kodunu almak isterim acaba Lira Trasnfer kabul ediliyormu? Türktelekom Fatıralıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devodev33 -- 13 Mart 2019; 14:55:37 >
    |
    |
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    200tl steam kodu satılmıştır
    |
    |
    74 Mesaj
    Katılım Zamanı
    10 Ocak 2010

quote:

Max 525 tl fiyata kadar uçak biletlerinde %15 indirim yapılır. Tek hakkım var (https://www.shopandfly.com.tr/seyahat/ucak-bileti sitesinden bilet fiyatına bakabilirsiniz)

bu indirim icin ucret aliyor musunuz?
    |
    |
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.