Şimdi Ara

Gittigidiyor 1 Aydır Satışlarımın Ödemesini Yapmıyor / Edit : Ödemeyi 8. haftada aldım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende alıcıyım, sorunlu bir alışveriş yaşadım bana 50 TL kargo parasına mal oldu. Gg ise 15 TL vereyim sus dedi, kabul etmedim, kabul etmiyorsan sen bilirsin dedi; neyse kabul ettim. Eylül 2017'den beri 15 TL'lik çeki tanımlayamadılar. Geçen mesaj attım utanmıyor musunuz diye, ne çeki felan demişler, şaka gibi
  • Ben iade mi alana kadar 1 ay geçti..MH si aynen robot gibi aynı şeyleri söyleyip duruyor başka birşey yapamıyorlar.. satıcı iadeyi 25 gün önce göndermiş bunların kendilerinden haberi yok.En son satıcı iade faturasınin SS sini attida WhatsApp'dan şikayet vara yazdım öyle alabildim.Actiginiz fişler hikaye hocam.. Allah yardımcınız olsun.. parasıyla millet rezil oluyor.Cek mek olmasa kimse yüzüne bakmayacakda neyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal olan siparişin geri ödemesini 1 ay oldu yapmadılar.Kimse yüksek meblağlı alışveriş yapmasın dikkatli olsun.Gg da sorun var.Açtığım kayıtlara da klişe cevapları copy paste yapıp gönderiyorlar.
  • önüne gelen çakma ürün satıyor gittigidiyor da, olumsuz yorum yapılıyor kafalarına göre satıcıyı korumak için yorumları siliyorlar.Kazananlar bilmene kulubü yapmışlar, göya indirimli fiyatlardan daha ucuza başka sitelerde bulunuyor ürünler. n11.com bence bu tür konularda daha başarılı
  • GG artık suyunu çıkarmaya başladı. Dün bir alışveriş yapacaktım kredi kartı bilgilerinden 3 haneli kodu yanlış girdim banka onaylamadı tekrar almaya çalıştığımda üyeliğiniz askıya alınmıştır uyarısı aldım.
    Sahibinden gibi GG'de yakında çöp olur bence. alışverişlerinize dikkat edin. Ayrıca havuzda bekleyen yaklaşık 800 TL param var ilk iş günü hesabınıza geçecek deniliyor bakalım onu da gasp etmezler umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmtilla -- 10 Şubat 2018; 15:15:25 >
  • Daha önce 75TL'lik bir alışveriş sonrası siparişimi iptal ettim, ihtiyacım kalmadığı için. Paramı geri alana kadar tüketici hakem heyetine gitmek zorunda kaldım. 2 ay sonra paramı geri aldım.
  • şimdiye kadar benim ödemeler hiç aksamadı..ürün onayından sonraki iş gününde yatıyor hemen
  • sürekli gg den alışveriş yapardım ama hiç iade olmamıştı.

aralık ayında satın aldım ve teslim aldım dedim. sonra iade etmek istedim, iade et yok :) yardım a filan baktım, teslim aldım dedikten sonra satıcıya ulaşıp, iade işlemini onun başlatması gerekiyormuş. zaten bu anda bir daha alışveriş yapmamaya karar verdim :) neyse satıcıya ulaştım, kargo kodu vs verdi. 2 sonra mesaj atmış, ben iade işlemlerini yaptım filan. hesabım bölümünde ise hiçbir değişiklik yok :) gg ye telefon ettim mesaj attım vs, işte satıcı parayı bize gönderecek ondan sonra iade edecez bize. e dedim satıcı öldü? cevap yok. neyse satıcıya ulaştım, dedi yaptım ben. hatta banka dekontunu da gönderdi. ben de gg ye gönderdim. gg cevap yazmış işte iadesi gözükmüyor filan. dedim yok bunlarla uğraşılmaz. bankadan harcama itiraz formu oluşturdum. 2 hafta sonra kartıma iade oldu cb olarak. hala gg mesaj atıyor, inceliyoruz dönecez diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: teqali

sürekli gg den alışveriş yapardım ama hiç iade olmamıştı.

aralık ayında satın aldım ve teslim aldım dedim. sonra iade etmek istedim, iade et yok :) yardım a filan baktım, teslim aldım dedikten sonra satıcıya ulaşıp, iade işlemini onun başlatması gerekiyormuş. zaten bu anda bir daha alışveriş yapmamaya karar verdim :) neyse satıcıya ulaştım, kargo kodu vs verdi. 2 sonra mesaj atmış, ben iade işlemlerini yaptım filan. hesabım bölümünde ise hiçbir değişiklik yok :) gg ye telefon ettim mesaj attım vs, işte satıcı parayı bize gönderecek ondan sonra iade edecez bize. e dedim satıcı öldü? cevap yok. neyse satıcıya ulaştım, dedi yaptım ben. hatta banka dekontunu da gönderdi. ben de gg ye gönderdim. gg cevap yazmış işte iadesi gözükmüyor filan. dedim yok bunlarla uğraşılmaz. bankadan harcama itiraz formu oluşturdum. 2 hafta sonra kartıma iade oldu cb olarak. hala gg mesaj atıyor, inceliyoruz dönecez diye :)

bende de aynı durum var.

6 haftadır inceleniyor

• Direk harcama itiraz hocam :)

• Bu siteye hangi numaradan ulaşıyorsunuz? Ben bir türlü GG müşteri hizmetleri numarası bulamadım. Yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Direk harcama itiraz hocam :)

Satıcıyım. Farklı kişilere , farklı fiyatlarla farklı ürünlerimin satış ücretini alamıyorum
  • Pardon, konu sahibi sizmissiniz :)

Valla bilmiyorum:)

• hypnosemir kullanıcısına yanıt
    Kazananlar klube uyesi olmaniz lazim. Yoksa musteri hizmetleri telefonla yok.

• quote:

Evet kazananlar klübü üyesiyim ama numarası yok bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypnosemir

quote:

Evet kazananlar klübü üyesiyim ama numarası yok bende.

Sanirim mesai saatinde cikiyordu. Yardim a girin, bir konu secin. Altta musteri hizmetleri butonu cikiyor. Ona tiklayinca numara ve kod cikiyor. Onunla arayabiliyorsunuz.

Ben ruh sağlığım icin biraktim gg yi. Hesabimi da sildim :)

• GG sahte ürün satanlarla dolu. 18V, 3Ah vidalamayı ölçtüğümde 12V, 1.3Ah olduğunu gördüm. Dikkatli olun, özellikle Ürün sadece sahte değil özellikleri belirtilenin üçte biri kadar olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abi -- 19 Şubat 2018; 13:25:31 >
  • Edit : 19 Şubat 2018 12:30'da sattığım ürünlerin parasını alabildim sonunda.

inşallah sonu sanalpazar gibi olmaz .
  • Bende 3 haftadır bekliyorum banka hesabınız askıda diyor. Önce sattığım ürünü alıcıyla konuşarak iptal etmemi istediler beni salak zannettiler galiba ürünü almadan iptal etmem dedim siz ilwtişimw geçin dedim. Alıcıyla görüştüm ürünü geri veremiyecegini kullandığını sorun olmadığını yazdı ürünü tekrar onayladı. 2.000₺ alacagım var bekliyorum halen bakalım. Ne olacak. Bu haftada sonuçlanmazsa tüketici haklarına başvuracağım.ürünüm online teslimattı. Ne telwfon var ne ilgilenen var. Bu düzenleri iyiymiş genelde hep aynı şikayet var millette bir bahaneyle milletin parasını çeviriyorlar. Ama nereye kadar

• Gittigidiyor kullanılacak gibi değil artık. Çok sorun yaşatıyor. Çözüm için hiç ama hiç çabaları yok.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.