Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR 1-31 ocak cardfinansla 100tl PARAPUAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
8
Favori
3.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/finansbank-parapuan-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYVEYEC -- 1 Ocak 2016; 0:07:16 >

• Cardfinansa basvuru sart artik
  • cardfinansa geçecez galiba
  • Finansbank / Enpara 2015 in en iyi bankası açık ve net. Helal olsun adamlara güzel kampanya yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Finansbank / Enpara 2015 in en iyi bankası açık ve net. Helal olsun adamlara güzel kampanya yapıyorlar.
    n11 den karşı atak bekliyorum. ama hiç ümidim yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

Alıntıları Göster
    çeşit yok birşey yok üstüne birde sanal kart kampanyaya dahil değildir yazmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

Alıntıları Göster
    Axess ile Cardfinans kaldı artık bu ikisi de diğerlerine uyarsa şu sitelerde şu kadar puan kampanyası var diye konu bile açılmaz artık.
  • Cardfinans kart aidati nedir. ? Finansbank ve garanti olunca titsiyor insan .

Yanlis anlamadim degil mi. 1000 tl lik altin aliyorum ve pesin fiyatina 4 e boluyorlar ve 100 tl puan kazaniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

Cardfinans kart aidati nedir. ? Finansbank ve garanti olunca titsiyor insan .

Yanlis anlamadim degil mi. 1000 tl lik altin aliyorum ve pesin fiyatina 4 e boluyorlar ve 100 tl puan kazaniyorum.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.
    Okumadiniz herhalde hocam
  • quote:

Altında geçerli degildir yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.

Alıntıları Göster
    tam ben kopyala yapıştır yapacaktım. bence göz korkutmak için yapıyorlar. şahsi fikrim yükleneceği yönde. daha önce alıp yüklenenlerde var. ihtimal yüksek olduğu kadar yüklenmeme ihtimalide var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smclk89 -- 2 Ocak 2016; 13:02:55 >

• 85 tl yıllık aidat yüksekmiş. Cardfinans kullananlara soruyorum bu aidatın iptali kolay mı? Yoksa hiç taviz vermiyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Alıntıları Göster
    Hepsini okumadim. Su ilk paragrafta yazan ifade icin demistim.

1000 TL ve üzerinde ise 100 TL değerinde Mart sonuna kadar geçerli ParaPuan hediye! Üstelik, peşin fiyatına kuyum harcamalarınıza 4 taksit; telekomünikasyon ve gıda harcaması hariç diğer harcamalarınıza ise 6 taksit fırsatıyla!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenolog -- 1 Ocak 2016; 0:47:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oaston

85 tl yıllık aidat yüksekmiş. Cardfinans kullananlara soruyorum bu aidatın iptali kolay mı? Yoksa hiç taviz vermiyorlar mı?
    en kolay geri veren banka. ama siz 5 bin liralık kartın limitini 4500 den aşağı düşürmüyorsanız belki geri vermeyebilirler. en son çare kapatıyorum deyip en az 50tl koparma şansınız %80 ben finans bankı hiç sevmiyorum. atm lerin %80 i geceleri para almıyor. ve çok yakaya yapışan bir banka. aç banka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

tam ben kopyala yapıştır yapacaktım. bence göz korkutmak için yapıyorlar. kesinlikle yüklenir. garantisini ben veriyorum. gg den harcayınca bankanın benim ne aldığımdan mümkünü yok haberi olamaz. heleki gg nin benim ne ürün satın aldığımı bankaya beyan etmesinin mümkünatı kesinlikle olamaz.

Haklisiniz hocam. Ortada risk de yok altın sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smartyy

quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

tam ben kopyala yapıştır yapacaktım. bence göz korkutmak için yapıyorlar. kesinlikle yüklenir. garantisini ben veriyorum. gg den harcayınca bankanın benim ne aldığımdan mümkünü yok haberi olamaz. heleki gg nin benim ne ürün satın aldığımı bankaya beyan etmesinin mümkünatı kesinlikle olamaz.

Haklisiniz hocam. Ortada risk de yok altın sonuçta.

Alıntıları Göster
    ya adamlar iadelere bile bakamıyor. kaç defa 1000 lira üzeri cihaz aldım 3 defa iade etmeme rağmen 50 ve 100 liralar bende kaldı. son güne kadar beklettim kimse geri almadı. sonra harcamasam biz yükledik deyip geri isterler diye korkumdan harcadım. 1 yıl geçen var üzerinden kimse ne borç yansıttı ne bir şey oldu hiç bişey olmadı bankalar onlamı uğracak. mümkünatı yok kimse gözetmez. sadece para döngüsünün önüne geçmek için göz korkutuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: oaston

85 tl yıllık aidat yüksekmiş. Cardfinans kullananlara soruyorum bu aidatın iptali kolay mı? Yoksa hiç taviz vermiyorlar mı?

6 ay kapatmama sözüne iptal etmişlerdi benimkini
  • Arkadaşlar kimler ne yaşadı bilmiyorum ama 2015 in en iyi bankacılığı enpara ve finansbank (kredi kartı için) bu yıl finansbanktan hem eşime hem kendime kredi kartı aldım asgari ücret kampanyasına dahil oldum düzenli asgari ücreti yatırıyorum faiz işlemiyor kart aidatı kesmişler hem iade ettirdim hem de 75 tl chip para yuklediler ayrıca enpara da çok iyi günlük 7500 tl para çekebiliyorsun bankayla uğraşmaya gerek yok daha ne olsun keşke diğerleride finansbank gibi olsa
  • Tesekkurler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.