Şimdi Ara

Gitti VAG geldi JAPON.. Miss..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
3.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 dsg elegans tdi Octavia.. Bagajı Allah için iyiydi.. Yakıtı azdı, gerisi yok.. Zıplatır, baş ağrıtır, güven vermez, dsg silkeler.. Ben de ne yaptım, gittim bir japon aracı aldım.. Sürüşü zevkli, takoz torsiyon değil, delikanlı gibi bağımsız süspansiyon.. Dsg değil, yiğit bir 6 ileri manuel.. Açılıp tıngırdayan değil, açılmayan kapı gibi sunrooflu.. Alçak sedan değil, yüksek crossover.. Tek benzerliği yine dizel.. Hepsinden öte, sürüş keyfi diye bir şey varmış, sürerken keyif alınabilirmiş, Octavia unutturmuştu..
    Not: Resim atacağım.. (Sonra hemen silerim ama..)

• Honda Crv 5.7 Hemi mi aldiniz yoksa ?

Ama dizel dediniz bilemedim simdi

Allah kaza bela vermesin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 13 Mayıs 2016; 13:28:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz hocam resmi.

Hayırlı olsun.

• Teşekkür ederim.. Plakayı silip hemen ekliyorum resmi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freemangroovy -- 13 Mayıs 2016; 13:29:16 >
  • Hayırlı olsun,
    Ne aldınız ?
  • Hayırlı olsun hocam, hangi aracı aldınız? Japonların sürüş keyfi çok iyidir :)

• Resme gerek yok ne aldığını yaz bide netten bi temsili foto koy yeter
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Niye hocam, nazar olayı mı?
  • asx hayırlı olsun hocam
  • Hayırlı olsun

• Hayırlı olsun güzel araç..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende gittim mis gibi 2015 model passatı satıp babamın gönlü olsun diye 145 bin verip Japon Honda aldım. Önce yolda kaldım 180 km de sonra bagaj döşemesinin tırnakları kırık çıktı bombe yaptı.

Servis 250 km deki aracın kasise sert girdiğini iddia etti araç şu an 1000 km de yarısı servis yolunda geçti

• quote:

Orijinalden alıntı: freemangroovy

Plaka niye kapali ?

Sizin uzerinize sirket acip 650 bin tl vurgun yapacaktim
    Tuh ya

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: freemangroovy

Plaka niye kapali ?

Sizin uzerinize sirket acip 650 bin tl vurgun yapacaktim
    Tuh ya

o kadar da değil.. Ama bir tüyo vereyim, araçtaki beyaz saçlı kadın annem..

• Hayırlı olsun iyi tercih
  • Daha henüz 500 km yol yaptım ancak bazı izlenimlerimi aktarayım.. 500 km oldu ama depo yarıya tam gelmedi, yani menzil 1000 km yi geçecek gibi.. Henüz menülerini ve navigasyonu deneyemedim.. Aracın 225*55*18 olan lastiklerini aracı aldığım servise bir lastikçi çağırdım, hemen söktü ve 235*55*18 goodyear efficient grip taktı, yumuşak güzel bir lastik goodyear, araca da yakıştı bence.. (üstüne 880 tl verdim) Vitesler güzel değişiyor, ama fabia rs in vitesleri çok kemikli ve sportifti.. Neyse artık çoluk çocuk derken sportiflik kalmadı, beni bu vites de mutlu eder..
  • freemangroovy kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun tekrar.Araç 2.el heralde.Ayıp olmazsa kaç km'de kaç model ve kaça aldınız?

• 0 olması lazım 1.6 dizel almış galiba 1000 km üstü menzil dediğine göre.Bu son makyajla Asx baya düzelmiş diyorlar özellikle yalıtım ve konfor
  • Evet 2. el.. 4 (Dört) kilometrede idi aldığımda.. Şaka şaka.. 95.000 tlye aldım.. Ben işe minibüsle gidiyorum, asıl hanıma aldım sayılır, çocuğu okula götürür, annemi gezdirir, anasına babasına uğrar falan diye.. Octaviayı hiç sevmedi, hiç sürmedi, buna bayıldı.. Forester falan düşündüm ama ASX i sürünce hoşuma gitti, fazla para da vermek istemedim açıkçası.. İyi temenniler için teşekkür ederim, bir çok kişi bu tarz bir araç önermez ama biz memnunuz..
  • Hayirli olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.