Şimdi Ara

gitti güzelim 9700 :( (herkes leşini yazssın) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
1.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • salla garantiyi yenisini alana kadar idare eder.
  • garantiye zaten almazlar :) lehim var dimi :))
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by arbiter</i>
    <br />Real yaklaşmışsın ama yetişemedin :) daha leş lazım
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>ben ama 6 senede yaptım sen 10 sene zaten yakınca babadan azar yiyoz boşver yanmasın :)) bu iyi dayandı diyo :))
  • 6,4 gb quantum hdd 24*10*40 cd-w
  • Bende şanssızım baya,sağlık olsun arbiter[frndsp]
    Abit BE6-2
    ASUS P2B
    USR 56K Modem
    3 tane dandik 250w psu
    Sony 4x cd-rw
    Quantum 6.4 gb harddisk
    Seagate 40 gb 7200 rpm harddisk
    Maxtor 40 gb 7200 rpm harddisk
    p3 866
    p3 1 ghz
    SB 16 Isa

[bwlng]
  • yazın yazın bak nasıl rahatlıyacaksınız
  • 3 tane de cdrom var 2si kapak açmıyodu 3. de okumuyo :)) modellerini yazdım üsttekli mesaja :)
  • pol olsa şimdi yazardı meşhur 1876mhz yapabilen palomino 2000+ yı..
  • En meşhur 2000+ benimkiydi.1887 mhz yapıyordu.[:P]Pol bana sen ballısın derdi o zamanlar,sora uzun süre o ballı dönemimi bir daha yaşayamadım.
  • Maşallah arkadaşlar baya bir şeyler bozulmuş elleriniz de [krl]
  • gaza geldim kırıp dökücem bilgisayarı yazıcam buraya :))
    2 tane tnt2 32mb
    1 tane 14" monitör
    1 tane ps (bilerekten oldu biraz)
    kırdığıma çok mutlu olduğum bişey v11 smart fan :))
  • gigabyte 440bx + fic fre33 i810 anakart + dandik p2 anakart + 2*everest power sup. bidaha everest almadım zaten aopen var şu an + 12*8*32 lg writer+ 40 gb seagate + 60 gb ibm + atlon xp dut3c 1700+ + a7s333 kt3 anakart şimdilik aklıma bunlar geldi..
  • Gecmis olsun,

Benim leslerim:
    Duron 1000 (waterblock daha iyi bassin derken cekirdegi ezdik)
    Jetway694 bordun ram slotu + 64 sd-ram (alevleri gordum), diger slotlar ve anakart calisiyor)
    Seagate 2.1 (pci 41.5 fazla oldu)
    Creative cd-rom, lite-on cd-rom, 33.6 modem, floppy, 6.4 Quantum hdd (slave calisiyor).
    Bir elektrik dalgalanmasinda onboard 486sx 25mhz islemcili bir anakart, 14" analog monitor, 200w ps dagilmisti.
  • geçmiş olsun donanımla uğraşan birinin başına gelmiştir böyle bir şey genelde.
    bende ilk aldığım 386 sistemimi yakmıştım komple.
    neden mi şu kablo ne işe yarıyor acaba dedim taktım bir yerlere ve bommm.. [evlol]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by HaLLowMaN</i>
    <br />geçmiş olsun donanımla uğraşan birinin başına gelmiştir böyle bir şey genelde.
    bende ilk aldığım 386 sistemimi yakmıştım komple.
    neden mi şu kablo ne işe yarıyor acaba dedim taktım bir yerlere ve bommm.. [evlol]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    abi koptum ya öldürdünüz beni uzun süredir böyle gülmemiştim
    yazın herkesin kirli çamaşırları dökülsün :)))
  • üzüldüm
  • [Deleted by Admins]
  • arkadaşlar sağolun.
    garanti olayını iptal edecek modlar yapmıştım tek tesellim 3d programlarında sorunsuz çalışması sadece oyunlarda problem çıkartıyor zaten oyun oynayan birisi de değilim :) genede bench alabilir yane polygon hataları bench almasına engel teşkil etmiyor.
  • gecmsi olsun madem sormussun yazayım
    ti4200 Otes + 2 powersuply (dandık) + 8rga + 1700 + 1800
    ne bılım aklıma gelenler bunlar.
  • ya aklıma gelmiyoki gelse yazıcam 32x lg cd-rom,4 tane dandik psu,14'' 2 adet moniyör
    vs vs.. ama çokğu ömrünü dolduran parçalardı benim kendi kazmalığımla yaktığım çok ender..
    tabi
    dlt3c xpmw 0310 işlemci hariç hala iaklıma geldikçe ağlamaklı olurum[bwlng]
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.