Şimdi Ara

gitti güzelim 9700 :( (herkes leşini yazssın)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
1.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam CraZy_WarRioR'a satıyordum ki 2el bi abit aldım benim yanan board yerine 9700'ü vermeme 2gün kalmış dedim gitmeden şu 9700'ü deniyim meğer soğutucunun fanını takmadan çalıştırmışım tam osırada telefon çaldı yaklaşık 10dk kart böyle çalışmış birde baktım yumurta pişirecak kıvama gelmiş allahtan yanmadı ama oyun ve 3dmark benchlerde polygon hatası veriyor artık tek tesellim opgl düzgün çalışıyor o. üzerimde 2 aydır bir lanet var 9500pro da amcamda tasarıma yardımcı olsundiye götürmüştüm orda japonla bağlı hs lere çarpıp 2 ram'i düşürmüşlerdi ardından board yandı ardından bu geldi bi şelale olsa atlıycam ya [bwlng]

1984den beri hesaplarsam en az <b>8 board 6 grafik kartı 8-10 cpu 5 psu 2 cdrom 2 ram 3 hd 1 monitör</b> leşim var sanırım hatırlamadığım parçalar olabilir tabi hatırladıkça güncellerim.

şu ana kadar kaç leşiniz var yazın bakalım ama atmadan lütfen ciddi bir olay overclock bölümünün ağası seçilecek hadi bakem

• 1700+ Palomino , Asus A7V266-E , Asus Mx460. Geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun baba o artık kalbimizde...
  • geçmiş olsun arbiter..de.. ya baştan söylesene be kardeş bunları..bizde tüm forum olarak çıkardığın olağanüstü işleri görerek seni,elini neye atsa süper oc olan Allahın sevgili kulu,ballı,şanslı,kısmetli,süper bahtlı,talihli,,,,,,(daha aklıma bişi gelmiyor) birisi sanıyorduk.Söylesene madem bu kadar leşlerin var bu yolda,yani elini neye atsan kısmet yağmıyor.Böyle tabiki nazara gelirsin be kardeşim..yapma gözünü seveyim.(nazar gerçektir)
  • celeron 950 mhz celeron 433 mhz dıamond 4 mb ek kartı pcı leşlerım bu kadar su ana kadar ahuhuauu
  • abit nf7 board yaktım güney köprüsü yandı + fx5900 yaktım msi ondada ekrana görüntü geliyodu ama 5 dk içinde reset atıyodu :))

neyse board a deep computer para iadesi yaptı yerine dijitalden nf7 s aldım msi 5900 ü de garantiden multimedya değişti ama 1 hafta it gibi bu işlerin peşine koştum artık o/c yapmıyom yanarsa bi daha değiştirmezler heralde :)

ha ayrıca dijitalden aldığım ilk nf7 s de bozuk çıktı götürdüm onuda değiştirdim yani bi hafta zulum çektim :))
  • XP 1600 , XP 1700 , RADEON 8500
    İnsanın başına ne gelirse bazı şeylerden geliyo bizimde elimiz kurtlu olduğu için yok yere daha çok girer bize çook ..
  • O kadar sabıklaı değilim maximum sınuırlarda oc yaparım ama tek ledşim var
    oda dlt3c xpmw 0310 işlemciydi ıda 8K9A nın mofsetlerinin yetersizliğine kurban gitti.Onu hesaba katamamıştım
  • Eskilerden yaktığım tx at board, 2mb circus logic tv-kartlı ekrarn kartı,2X8mb edo ram
    233 mmx işlemci vs var fakat o zaman lar dikkatsizdik :)
  • hehe böyle giderse ağa olacam haraç da keserim gari:)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by arbiter</i>
    <br />hehe böyle giderse ağa olacam haraç da keserim gari:)
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

niye bea koskoca 5900 yaktık benim ağa olmam lazım :))
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by civil</i>
    <br />geçmiş olsun arbiter..de.. ya baştan söylesene be kardeş bunları..bizde tüm forum olarak çıkardığın olağanüstü işleri görerek seni,elini neye atsa süper oc olan Allahın sevgili kulu,ballı,şanslı,kısmetli,süper bahtlı,talihli,,,,,,(daha aklıma bişi gelmiyor) birisi sanıyorduk.Söylesene madem bu kadar leşlerin var bu yolda,yani elini neye atsan kısmet yağmıyor.Böyle tabiki nazara gelirsin be kardeşim..yapma gözünü seveyim.(nazar gerçektir)
    haklısın bütün ballı mallarım güme gitti kesin nazara geldik:)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by arbiter</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by civil</i>
    <br />geçmiş olsun arbiter..de.. ya baştan söylesene be kardeş bunları..bizde tüm forum olarak çıkardığın olağanüstü işleri görerek seni,elini neye atsa süper oc olan Allahın sevgili kulu,ballı,şanslı,kısmetli,süper bahtlı,talihli,,,,,,(daha aklıma bişi gelmiyor) birisi sanıyorduk.Söylesene madem bu kadar leşlerin var bu yolda,yani elini neye atsan kısmet yağmıyor.Böyle tabiki nazara gelirsin be kardeşim..yapma gözünü seveyim.(nazar gerçektir)
    haklısın bütün ballı mallarım güme gitti kesin nazara geldik:)

evet mesela ramlerinde benim gözüm var başlarına bi hal gelirse karışmam :))

• tamam onlarıda şehit sayalım şimdiden :)
  • geçmiş olsun..

<b>LEŞLER:</b>
    486DX2 66mhz
    486 anakart
    512kb ekran kartı
    celeron 433 soket(gariban oc yapiim derken dayanamadı :)
    i810 anakart
    2*128mb pc133 sd ram
    32mb tnt2 ultra(tornavida soktum)
    32mb tnt2 m64
    6,4gb seagate , 10gb fujitsu
    QDI p3 anakart
    2*250w psu(dandik)
    56k modem
    4x creative cdrom
    40x aopen cdrom
    52x lg 8522b
    ...
    aldığım her pc yi donanımsal olarak uçurdum(kazmalıktan [evlol])
    Edit: son p4 hariç :)
  • Real yaklaşmışsın ama yetişemedin :) daha leş lazım
  • valla geçmiş olsun arbiter
  • vatan sağolsun:)
  • -abit BE6II
    -abit SA6
    -2 adet cel 1.0a
    -abit siluro gf 4ti
    -1 psu
  • Arbiter artik o sansla artik bi yere kadarmish.Gecmisler olsun.Ya garantiden almazlar ise napacan :p
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.