Şimdi Ara

Gitti Gidiyor Güvenlimi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
57.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kredi kartından bir prblem çıkmaz, ben yıllardır kullanıyorum gg'yi

fakat satıcılara ve ürünlere çok dikkat etmen lazım.. bu bütün alış veriş siteleri için geçerli.. genelde problem çıkmıyor, çıksada ger iade vs konularınd asıkıntı çıkmaz ama boşu boşuna morali bozmaya gerek yok
  • Wii başlığında açmışsında konuyu, herhalde almayı düşünüyorsunuz.

Ben Wii yi gittigidiyor dan aldım, hem fiyat hem de ürün iyiydi, kaç yıldır kullanıyorum...
  • İnsanın iyisine denk gelmek önemli başka izahı yok. Karşısındakini çarpmayı meslek edinmiş insanlar var. Allah denk düşürmesin.
  • Mutlucan96 kullanıcısına yanıt
    tamamda kardeşim ben kargoyu arıyorum size yanlış takip numarası verilmiş diyor satıcıya mail atıyorum kimi geri dönmüyor dönenlerde yardımcı olmuyor
  • Lütfen yardım edin. Ben gittigidiyor'dan playstation 3 için uygun fiyatlı call of duty black ops 2 ve little big planet 2 alacağım. Ve ps3 500gb super slim ile uyumlu orjinal dualshock 3 joystick arıyorum. Lütfen bulur musunuz? Ben buldum ama 3 tane birşey veriyor ama 2-2.5 kat ucuz. Güvenebilir miyim?undefinedundefinedundefinedundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyper999 -- 14 Mart 2014; 19:26:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyper999

Lütfen yardım edin. Ben gittigidiyor'dan playstation 3 için uygun fiyatlı call of duty black ops 2 ve little big planet 2 alacağım. Ve ps3 500gb super slim ile uyumlu orjinal dualshock 3 joystick arıyorum. Lütfen bulur musunuz? Ben buldum ama 3 tane birşey veriyor ama 2-2.5 kat ucuz. Güvenebilir miyim?undefinedundefinedundefinedundefined

buyrun 6 sene sonra size yardımcı olmak için geldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Lütfen yardım edin. Ben gittigidiyor'dan playstation 3 için uygun fiyatlı call of duty black ops 2 ve little big planet 2 alacağım. Ve ps3 500gb super slim ile uyumlu orjinal dualshock 3 joystick arıyorum. Lütfen bulur musunuz? Ben buldum ama 3 tane birşey veriyor ama 2-2.5 kat ucuz. Güvenebilir miyim?undefinedundefinedundefinedundefined

ahaha hocam çok güldüm sabah sabah o değilde hala gg'nin güvenilirliği sorgulanıyor mu ya ?

• quote:

hocam bu tip sitelerde şunlara dikkat edeceksin

gittigidiyor güvenilir bir site, e-bay'in Türkiye ayağı. sitede sorun olmaz

ama satıcıya dikkat edeceksin.. satıcının yanında satış yüzdesi var oraya baktın mı

adamın yaptığı satışlara bak.. atıyorum adam 1000 satış yapmıştır %95 olumlu puanı vardır.. bu iyi birşey

ama 100 satış yapmıştır puan %80'dir. bu kötü, demek oluyor ki ortalama 5 satıştan biri problemli

olay sitede değil satıcıda, satıcıya dikkat etmen lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: berk171

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

ahaha hocam çok güldüm sabah sabah o değilde hala gg'nin güvenilirliği sorgulanıyor mu ya ?

GG ye de güvenilmiyorsa, internetten alışveris yapmasın insanlar

• WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    Diyelim ki satıcı sakat yada ilk satışı bu, sıfır tr garantili galaxy s5 adıma faturalı telefon alacağım 200 lira kadar ucuz piyasadan, beni dolandırabilirmi,yada en kötü ne yapabilir sonuçta elime geçince onay vereceğim,gıcıklığına imeisini alıp kopyalayabilir zannımca ondada eline birşey geçmez değilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş kullanıcı yorumlarını oku onlar önemli zaten %99 ya da ona yakın derecede iş yapanlarda sıkıntı çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proob -- 30 Mayıs 2014; 23:10:47 >
  • Arkadaşlar ben daha önce hic internetten sipariş vermedim bilmiyorum yani GTA 5 alicam 120 liraya falan var gitti gidiyorda sizce guvenlimidir ve kapıda ödeme varmı yardim ederseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cab246 C kullanıcısına yanıt
    satıcının yorumlarını oku %99 sa zaten güvenilirdir. Kapıda ödeme yok
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.