Şimdi Ara

Gitti Gidiyor'da Prima Premium Care 5 Bebek Bezi 5 BEDEN 144 ADET 89,24 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben bu fiyatı kaçırmak istemediğim için aldım. Üstelik bonus kampanyasında 4 tane 100 TL lik alışverişe 60 TL bonusun dördüncüsünü tamamladım. Yani bana 74,24 TL ye tanesi 52 kuruşa gelmiş oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suatin kullanıcısına yanıt
    Hocam bedenler kaç tl ye mal edilmeli?

1 beden 108 adet 45tl fiyat var (~42krs). Uygun mudur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bezin bu boyunu çocuğuna kullanıp sürekli fiyat kollayan bir baba olarak söyleyeceğim şudur; yeni çıkan külot tipi bezlerden denemek için aldık, şu anda açılmamış 2 koli eski tip bezleri kime itelerim diye düşünüyorum. Ben böyle birşey görmedim. Bir kere inanılmaz pratik, çocuk ayaktayken külot giydirir gibi giydiriyorsunuz. Önceleri hanım, işi varken çocuğun bezini değiştirir misin dediğinde öff pöff yapardım, şimdi hiç erinmiyorum. Sonra, eski tiplere göre daha esnek. Lastik olduğu ve giyildiği için diğerleri gibi gerdirip siz yapıştırmıyorsunuz. Bez doldukça kendisi genişliyor, sıkmıyor. Ayrıca diğerine göre daha emici ve daha fazla miktarda sıvı tutuyor. Diyeceğim odur ki, bence artık buna para vermeyin. Buyrun linki:

http://www.hepsiburada.com/prima-pants-kulot-bebek-bezi-5-beden-junior-jumbo-paket-48-adet-p-ZYPYON72906?magaza=Hepsiburada

Tanesi 62,5 kuruşa geliyor. Çok iyi fiyat. Demedi demeyin, alın deneyin hak vereceksiniz.

• Linke tikliyorum 89 sepete ekliyorum 105 neden acaba?

• .%15 indirim kullan var ama üstünde. Onu tıklayın.

• http://urun.n11.com/bebek-bezi/prima-aktif-bebek-5-beden-junior-aylik-firsat-paketi-150adet-P162910044 bundan iki tane alırsanız 20 tl indirm var 145 geliyor yani 300 tanesi 145 tl geliyor yani bedava
    http://urun.n11.com/bebek-bezi/prima-aktif-bebek-5-beden-junior-aylik-firsat-paketi-150x2-adet-P162913093?icid=990008_prudsys_productdetail_bysameseller başka link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep1905 -- 21 Mart 2017; 23:11:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: closer10

.%15 indirim kullan var ama üstünde. Onu tıklayın.

Nerede acaba %15 ? Bulamadım gitti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Tanesi 62.5 kuruşa geliyor. Nasıl sıcak fırsat bu?

daha uygunu varsa paylaş oradan alalım hocam???

Geçen hafta carrefour'dan 0,545 kuruştan stokladım.

eyvallah ama link yok detay yok kaçırdık mı firsati gidelim mi aksam almaya :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam dün akşam bende carrefour mağazasından aldım,premıum care 4 numara 20 li si 10,90 tl.5 numara 18 li 10,90 dı.sanırsam arkadaşta boyle almış.bi bakın isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk75

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam dün akşam bende carrefour mağazasından aldım,premıum care 4 numara 20 li si 10,90 tl.5 numara 18 li 10,90 dı.sanırsam arkadaşta boyle almış.bi bakın isterseniz.

ilginize tskler beyler :)))

• Geçen Ay 74 TL den Cepteteb Yüzde 20 ve 25 TL Çekle Birleştirip 2 Tane Almıştım
  • sızdırma sorunu çıktıktan beridir tüm prima fırsatları benim için ÇÖP
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.