Şimdi Ara

gitti gidiyor bu gune ozel cek kampanyasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
28
Cevap
2
Favori
1.864
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> gitti gidiyor bu gune ozel cek kampanyasi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Mesaj
    Kampanya Koşulları

GittiGidiyor'dan 6 Ocak 2016 00:00-23:59 saatleri arasında Mobil uygulamalar üzerinden tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişe 150 TL indirim kuponu kazanabilirsiniz.

Kazandığınız 25 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 125 TL ve üzeri bir alışverişinizde, 50 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 250 TL ve üzeri alışverişinizde, 150 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 500 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerli olacaktır.

Alışverişiniz başarıyla tamamlandıktan sonra (Onayınızın ardından para satıcıya aktarılınca) kazandığınız indirim kuponu GittiGidiyor kullanıcı adınıza tanımlanacaktır. Alışveriş süreci tamamlanan kullanıcıların kazandığı indirim kuponları 15 Ocak 2016 tarihinde yüklenecektir.

15 Ocak tarihinde kullanıcı adına yüklenen indirim kuponları 15-17 Ocak tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.

12 Ocak 2016 tarihine kadar satın aldıklara ürüne onay vermeyen kullanıcılar indirim kuponu kazanma hakkını kaybedecektir.

Bu kampanya kullanıcı bazındadır. Her kullanıcı sadece bir kez indirim kuponu kazanabilir. Birden fazla alışveriş yapan kullanıcıların sadece en yüksek tutardaki indirim kuponu üyeliğine tanımlanacaktır.

Kampanya sadece mobil uygulamalarda geçerlidir.

6 Ocak 2016 00:00-23:59 saatleri arasında yapılan alışveriş, bu tarihten sonra veya herhangi bir zamanda iptal edilirse, kullanıcı indirim kuponu kullanım hakkını kaybedecektir.

Kampanya 1-31 Ocak Finansbank ParaPuan kampanyası hariç başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

6 Ocak 2016 00:00-23:59 saatleri arasında indirim kuponu ile alışveriş yapan kullanıcılar kampanyadan faydalanamayacaktır.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.

Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.

GittiGidiyor, her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu kurguyu iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    757 Mesaj
    Finans a basvursam ayni gün onaylanir mi acaba

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

Bende ayni seyi merak ettim.kart cikarta cikarta limit kalmadi.limit artiriminin sicak yollarini bilenlerden de sicak yorum bekleriz arti olarak.

Aynen bir de o olay var, mesela x bankasina 3000 gelirle beyan edip aldik diyelim y bankasina 5000 yazip talep etsem ne olur acaba durum?

|
    |
    afraze55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen bir de o olay var, mesela x bankasina 3000 gelirle beyan edip aldik diyelim y bankasina 5000 yazip talep etsem ne olur acaba durum?

Ben sistemlerini gordum.direk bbdk toplam bir limit vermis.ister 3 de ister 5 de banka o sistemde kayitli limitin kadar verebiliyor.5 dedin diye hemen veremiyor.limit artirimi gerek onun icinde arti gelir beyani gerekiyor.ama tecrube fenni yenebilir.onuda yorumlatda bekleriz

|
    |

Kendi tecrücbemi aktarayım, benim limitlerim yüksekti ve gelirinin 4 katı kuralı çıktıktan sonra kesinlikle başka kredi kartı alamam diye düşünüyordum.

Başvurduğum bazı bankalar örneğin TEB bu sınırdan dolayı kart vermedi. Yapıkredi önce vermedi sonra nasıl olduysa Nuvo ya üye olduktan sonra verdiler.

Garanti Bonus kartımın limiti zaten yüksekti. Ama onlarda limit artırımı için aradılar. Zaten artıramazlar diye hehe diye geçiştirdim, bi anda limitimi 2 katına çıkardılar.

Şu anda maaşımın 9 katı kredi kartı limitim var. Yani bu kuralın bir şekilde üstesinden gelebiliyorlar anladığım kadarıyla.
    |
    |
    Bahsedilenler: afraze55 , Tiglat Pileser

Finans yıllık ücret alıyor mu, aldığını iade ettirebilir miyiz ya da?

|
    |
    Bahsedilenler: afraze55 , Tiglat Pileser

Almiyor bildigim kadariyla

|
    |
    stevenashty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: stevenashty

yıllık ücret alıyor. müşteri hizmetlerini arıyorsunuz, 6 ay kapatmama sözü veriyorsunuz, kesilen ücreti iade ediyorlar.

Çok güzel, hemen başvuruyorum o zaman. Enpara ile mutlu ediyorlardı, bir de bunu deneyelim bakalım ne zamana çıkacak

|
    |
    Bahsedilenler: exponent , afraze55

Ben finansa kasım ayının başında başvuruda bulundum, kasım 25 i gibi elime geçti. O ay hem n11 hem hızlı al yapmıştım.

Son 5-6 ayın puan olarak en iyi kartı.

Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Yüzbaşı
    757 Mesaj

Kaç günde onaylandi mesajini aldiniz hocam

|
    |
    soyken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 hafta gibi onaylandı, basımı 2 gün sürdü. Gerisi teslim olayı. Teslimde de aktif iletiymiş, sorun yaşamamak için banka teslim yaptım. Alacaklara öneririm, aktif ileti kapıya getirince daha geç oluyor.

Birde enpara kullanıyordum, hesapta para vardı belkide ondan hızlandı.

Edit: birde başvuruyu bankadan yapmıştım. İnternet başvuruları daha geç oluyor diye duymuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 6 Ocak 2016; 10:01:18 >
    |
    |
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Yarbay
    2338 Mesaj
    iki ayrı alışveriş yapacaktım hesabımda tanımlı çeki sildi sahtekar firma

alışverişin birini n11 den diğerini satıcının kendi sitesi varmış kendi sitesinden aldım

çok iyi bir fırsat yakalamadıktan sonra gittigidiyor isimli düzenbaz siteyi kulanmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 6 Ocak 2016; 10:25:11 >
    |
    |

3 aralıkta aynı çek kampanyasından vardı. 1500TL üzerine 150TL çek verecekti sözde.

150TL çek kazanma kampanya koşullarında, herhangi bir ibare olmamasına rağmen 3 Aralıktaki alışverişte 30TL lik Vodafone kodu kullandım diye 150TL çeki yüklemediler.

Neymiş efendim, Vodafone kampanya koşullarında başka kampanyalarla birleşmez yazıyormuş.

Ben zaten vodafone çekini başka kampanya ile birleştirmedim ki, o alışverişte sadece Vodafone çekini kullandım.

Tekrar ediyorum. 150TL çek kazanmak için gerekli koşullarda, başka kampanyalarla birleştirilmez, şunu kullanırsan kazanamazsın gibi bir koşul yoktu!!

Yaptıkları tam bir sahtekarlık, n11.den sonra GGda üç kağıda başlamış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 6 Ocak 2016; 10:47:54 >
    |
    |
    Bahsedilenler: sakalak , TzisTa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hatta birisi sürekli geçiştirici cevap verdiklerini yazmış..

http://yanit-merkezi.gittigidiyor.com/indirim-kuponu-taksitli-islemler-f11.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 6 Ocak 2016; 10:50:36 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: exponent

quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

yıllık ücret alıyor. müşteri hizmetlerini arıyorsunuz, 6 ay kapatmama sözü veriyorsunuz, kesilen ücreti iade ediyorlar.

Hocam kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum, telefonla aradılar başvurum gerçekleşti. 85 lira ücret alıcaz bir sene sonra dedi. 10-11 ay sonra arasam iptal olur di mi o ücret sakata gelmeyelim

Bir sene sonra ne olacağını kimse bilemez hocam. Ben iki ay önce aldım 85 tl yi iade. Şahsi fikrim alacağınız yönde.

|
    |
    stevenashty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    50milyon kredi kartından yıllık 80 lira aidat alsalar 4milyar yapar
    |
    |
Reklamlar
haberler
Bey Azura
son dakika
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.