Şimdi Ara

Gitmiyor Dediğimiz Araçlar... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
671
Cevap
8
Favori
24.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Getz 1.5 CRDI

Gitmiyor uçuyor

CRDI CRDI CRILDI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: gmyo31

bizimkisi fakir bmw siydi

Estağfurullah öyle demek istemedim sadece 3.20 aşağısı yetmiyor o kasaya

Önceden yazdığım gibi bence 3.20 de az. 3.25 şart. 3.20 de araç bariz hantal. 3.25 de hırçınlaşmaya başlıyor o ebada ve ağırlığa..

Yok ben 3.20 normal kullanım için ideal performans istersen 3.30a doğru yol alıcan bizim burada çok var 3.30ci 5.30-35-50i ama hepsi kol gibi yakıyor hele 5,50i sahibi canını alıyor arabanın

O konuda haklısın.

• Gitmeyen araçlar yazılmış,

gidenleride yazın onları satın alalım.
  • Peugeot Partner, Fiat Doblo, Renault Clio ve Dacia Duster gitmiyor sürünüyor sanki. İlk ikisi ticari araç olduğu için anlarım da özellikle Duster çok ağır ve 4x4 için çok hantal bir araç, sanki tırmanamaz hiçbir yerde. Tabii kıyasım X5 olduğu için bana gitmiyor gibi geliyor olabilir
  • hyundai atos prime

1.1 motor

karınıza,kızınıza düşünüyorsanız,almayın.
  • eski kasa peugeot partner 2005 model vardı bizde yokuşda itiyoduk arabayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

Peugeot Partner, Fiat Doblo, Renault Clio ve Dacia Duster gitmiyor sürünüyor sanki. İlk ikisi ticari araç olduğu için anlarım da özellikle Duster çok ağır ve 4x4 için çok hantal bir araç, sanki tırmanamaz hiçbir yerde. Tabii kıyasım X5 olduğu için bana gitmiyor gibi geliyor olabilir

Motor belirtirseniz iyi olur örneğin clio 1.2 sürünüyor ama 1,5dci gayet iyi gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candance

yeni kasa hyundai i30

pardon şu hyundaiyi karalamayı bıraksanız artık bunu hangi araca binerek söylüyorsunuz acaba
  • dogru soyluyon gorunus olarak araba on numaraydı zaten ama gitmiyordu o ayrısimdi ki bmw 3.16 iyi filan diyorlardı 136 beygir olmus tork filan yukselmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisha pug

quote:

Orijinalden alıntı: xxkoksalxx

1.6 fsi passat 1.6 Opel vectra c 1.6 insignia

1.6 fsi passat nereye gitmiyor bizzat kullandım uzunca bir süre gerçektende sürücüyü memnun bırakan bir araç tabi ben çocuğum gibi bakıyordum arabaya o ayrı bir mesele

lan oğlum o passat az kahrımızı çekmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmyo31

dogru soyluyon gorunus olarak araba on numaraydı zaten ama gitmiyordu o ayrısimdi ki bmw 3.16 iyi filan diyorlardı 136 beygir olmus tork filan yukselmis

Bilmiyorum hiç denk gelmedim ama yine öyle pek performanslı olacağını sanmıyorum 10.000 fazla verip 3.20ed almak mantıklı 156hp sanıyorsam o hemde yakıt tüketimi fabrika değerlerine göre 3.16dan daha az yakıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugeot 207 1.4 dizel
  • dogrudur hocam gorunus on numara yalnız 3 serisinde
  • 1.4 crdi i20
  • bir önceki kasa ford focus hb 1.6 otomatik
  • Her türlü hitler motor vw modelleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatmin edecek şekilde kalkacak araba varmı diye sorsanız daha iyiymiş.
  • 2004 Passat 1.6
  • Eski kasa doblolar hatta frene de basılamıyor direksiyonda kas yapıyor.Şahin 1.4 tövbe gitmiyor.Favorit iyi hızlanıyor ama 3. vitesten sonra gitmiyor.1.4 tipoda gitmiyor ama 1.6 akıyor

EDİT:2010 symboller de gitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih211 -- 28 Ağustos 2014; 18:10:14 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.