Şimdi Ara

Gitarımı nereden satabilirim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bütün pickupları daha üst model pickuplarla değiştirilmiş Ibanez RG2570e gitarımı satmak istiyorum ama nereden-nasıl satabilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şu videodaki gitarın farklı pickuplı, beyaz ve pickguardlı (pickguard gitarı bana satan kişi tarafından takılmış) versiyonu. Özellikle gitarımın ortasındaki Seymour Duncan pickup oldukça kaliteli. Özellikle neck ve neck + single tonlarını seviyorum gitarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Little Savage -- 8 Kasım 2017; 21:5:13 >

• Picguard varsa ozaman 2550e dir

Fiyat nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • woddy kullanıcısına yanıt
    Hayır 2570. Pickguard sonradan takıldı. Fiyata karar vermedim. İlgileniyor musunuz?
  • Manyetikler seymour duncan in hangi modeli ?

Ortadaki Seymour Duncan Lil Screamin' Demon. Sap tarafındaki Dimarzio Fred. Köprü tarafındaki ise Dimarzio Evolution. Sadece pickupların sıfırlarının fiyatlarının toplamı yaklaşık 1400 tl yanlış hesaplamadıysam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Little Savage -- 9 Kasım 2017; 21:3:57 >
  • Turkrock.com oradaki fiyatları baz alabilirsin.

Bence ederi, 2600 civari

Teşekkürler. Neden 2600 civarı uygun geliyor size?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Little Savage -- 9 Kasım 2017; 22:13:50 >
  • Z olsaydı fiyata 200 daja eklene bilirdi.

2570z (edge zero tromolo) gerçekten kaliteli bı sistem. Senin gitarın köprüsü de kaliteli ama Z kadar degil.

Ama gitar senin. İstediğin fiyatı koyabilirsin.

Bakalım ya. Bu işlerden de hiç anlamam. Gitarı satabilme ihtimalim çok yüksek gelmiyor bana, alıcı olmaz gibi geliyor (hele bu fiyattaki bir gitarı insanlar denemeden almak istemezler diye düşünüyorum). Bir de kargo ile satış yaparsam dolandırılmaktan korkuyorum. Ayrıca satışa koymadan önce gitarı tamir ettirmem lazım. Çeşitli sorunlar var gitarda ve bulunduğum yer de küçük bir şehir. Luthier'lik işlerinden pek anlayan da yok. Gitarı maddi problemlerim nedeniyle satmak istiyorum. Bir de roland micro cube amfim var. Onu da satmayı düşünüyorum şimdi baktım da benim aldığım zamana kıyasla onun fiyatı da oldukça yüksek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.