Şimdi Ara

Gitarcı gitar kursunu nasıl bilirsiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Müzik >> Müzik genel >> Gitarcı gitar kursunu nasıl bilirsiniz ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    409 Mesaj
    Herkeze iyi günler arkadaşlar ben izmir karşıyaka daki gitarcı gitar kursuna gitmek istiyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba, gitarcı da eğitim ve fiyatlandırma nasıldır tavsiye eder misiniz acaba ? İyi günler ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronFuneral -- 12 Mart 2010; 17:36:54 >

|
    |
    Gitarist adaylarına önerim. Gitar alın. İnternette bir çok eğitim videosu var. (Bizim zamanımızda yoktu) Onlarla pekiştirin. Hammer-on pull-off larla parmaklarınızı ve metronom kulağınızı geliştirin. Para vermeyin böyle yerlere.
    |
    |

Orijinalden alıntı: powermoon

Gitarist adaylarına önerim. Gitar alın. İnternette bir çok eğitim videosu var. (Bizim zamanımızda yoktu) Onlarla pekiştirin. Hammer-on pull-off larla parmaklarınızı ve metronom kulağınızı geliştirin. Para vermeyin böyle yerlere.

+1 Kursların elektro gitara hiç bir katkısı olmuyor.Eğer illede kurs istiyorsanız nota bilgisi için gidin..

Youtube'de mesela; Selim Işık'ın derslerine en başından başlarsanız.Bitirdiğinizde çalamayacağınız parça kalmaz
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
SEO
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.