Şimdi Ara

Gitar ve Aksesuarları ile ilgili her türlü Soru, Bilgi, Öneri, Tavsiye, [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.675
Cevap
55
Favori
493.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boras06

ya beyler elektro gıtara baslıcam yenıyım.hıc bısı bılmıyorum selım ısık hocanın vıdeolarını edındım.sımdı baslangıc ıcın cort x 1 mı alayım 280 cıvarı yada yıne aynı butceye 2. el ıbanez 170dx yada cort x 6 mı alayım.yanı 2.el gıtar ıle 0 gıtar fark eder mı?0 olsun temız olsun dıorm ama

Hocam bana sorarsanız X6 derim.170 ile X6 yı deneme fırsatım oldu ki X6 eskidende gitarımdı.Kesinlikle ton yelpazesi 170 e oranla daha geniş X6'nın..
    Ben temiz 2. el bir X6 öneririm ki fiyatı 250-260 lira civarıdır max
  • Ibanez tip olarak pek güzel gelmiyor bana başka önerileriniz varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: To Live Is To Die

Ibanez tip olarak pek güzel gelmiyor bana başka önerileriniz varmı acaba?

LTD ye bakabilirsin ama 400 e LTD pek iyi olmaz yani iyi bir LTD bulma şansı yok.Kendimden örnek vereyim:Cort Evl x-4 ü tertemiz 2. el olarak 360 a almıştım halada kullanıyorum
  • Ltd f-50 ltd ec-50 var 1 . el bunlar nasıl ? :D
  • Klasik gitar da tel değiştircem kullanıp memnun kaldığız bir marka ve verdği tonlarda önemli tabiki varmıdır öneriler ?
  • quote:

Ltd f-50 ltd ec-50 var 1 . el bunlar nasıl ? :D

50 serisi başlangıçtır hocam yani kötüdür
  • 650 tl ye kadar bişeler söyleyin hadi ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: niketnac
    http://forum.donanimhaber.com/m_21149374/mpage_1/f_/key_medeli//tm.htm#39841227

iyi de elektrobateri gitar mı? gitar aksesuvarı mı? yöneticileri eğitime çağırıyoruz!!!

http://forum.donanimhaber.com/m_21149374/mpage_1/f_/key_medeli//tm.htm#39841227

Öncelikle sunu belirteyim.yeterince egitimliyim.
    Bir ara müzik bölümüne haddinden fazla gitar,elektro gitar konusu açıldı.hepsini ana konuya yönlendirdim.
    Sizin sorunuzun olduğu elektro bateri konusunuda yanlışlıkla elektro gitar görüp gitar ve aksesuarları konusuna yonlendirmisim.bunda haklısınız.
    Bunu guzelce belirtmek varken ''yoneticileri egitime çağırıyoruz'' seklinde bir cümle kurmak abes olmuş.
    Sorularınız için konu linki assagida 

http://resim.donanimhaber.com/m_7613668/mpage_1/key_/tm.htm

• kimse flamenko çalmıyor mu ya bişeyler sorsam yardımcı olabilecek çıkar mı acaba..
  • yazdım hatırlıyorum ama net gitmiş demekki her neyse millet festivaldeydiniz biliyorum her neyse sorunumu yazdım yukarıda daha doğrusu bulduğum yere yazdım bana yardımcı olun özellikle bassçılar sonradan geçenler bi el atın
  • Bence elektro dursun bir tane bas gitar al ikisini de çalarsın canın istedikçe
  • quote:

650 tl ye kadar bişeler söyleyin hadi ya.

x custom ht al

eğer ibanez hastasıysan rgr 321 al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cro-X

Bence elektro dursun bir tane bas gitar al ikisini de çalarsın canın istedikçe

nettin ya gerçi ben çok beğeniyorum parasına göre manyak gitar ama grg170dx de artık yani herkeste var satsam nerde satcam kaça satçam :S
  • @cezager hocam.Size şunu söylemeliyim ki yanlış anlamayın ama konuyu çok uzatıyorsunuz.Gönlünüz bass gitardan yana ise bass gitar alın.Elektro gitarı satmayı düşünmüyorsanız,düşünüyorsanız bu sizin kararınız.Biz size satın veya alın desek ,bass gitar almayın desek bass gitar almaktan vazmıgeçeceksiniz?Bence tüm olay sizde bitiyor.Olayı büyütmeye gerek yok.Siz bass gitar alacaksanız bizden bass gitar önerisi isteyin verelim.Ama ben bass gitarı seviyorum alayım mı almayayım mı diyorsanız,bence bass gitarı gerçekten sevmiyorsunuz,tereddütte kalıyorsunuz.Elektro gitara heves ettiğim zamanlar yaklaşık 5 yıl önce ben bu elektro gitarı alacağım demiştim ve almıştım zamanla isteklerim çoğaldı ekipmanlar,başka gitarlar vs..Herşey bende bitti.Birsürü insan bana alma dedi,ama benim kafamda almak varsa neden başkası karışabilir ki değil mi?kolay gelsin bass gitar seçiminizde.
  • Yeni başlayacağım. Ibanez GRGR 121 EX düşünüyorum. Amfi ya Ibanez IBZ10G olur, ya da aldığım dükkanın üretimi çok dandik 10W'lık bir başlangıç amfisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer1907

Yeni başlayacağım. Ibanez GRGR 121 EX düşünüyorum. Amfi ya Ibanez IBZ10G olur, ya da aldığım dükkanın üretimi çok dandik 10W'lık bir başlangıç amfisi.

GRG 121 kötü hocam en azından 170DX alsanız sizin için daha hayırlı olur
  • Bütçe ona yetiyor. Bir de 170DX'in çok ikinci eli var. GRGR121'in yok. Bu da güvenverdi. Sonuçta başlangıç, bir senede gitar ayvayı yiyecek zaten. Teşekkürler yüne de.
  • quote:

650 tl ye kadar bişeler söyleyin hadi ya.

Tarz? Ve sıfır mı yoksa ikinci el mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuAnTuM-C

@cezager hocam.Size şunu söylemeliyim ki yanlış anlamayın ama konuyu çok uzatıyorsunuz.Gönlünüz bass gitardan yana ise bass gitar alın.Elektro gitarı satmayı düşünmüyorsanız,düşünüyorsanız bu sizin kararınız.Biz size satın veya alın desek ,bass gitar almayın desek bass gitar almaktan vazmıgeçeceksiniz?Bence tüm olay sizde bitiyor.Olayı büyütmeye gerek yok.Siz bass gitar alacaksanız bizden bass gitar önerisi isteyin verelim.Ama ben bass gitarı seviyorum alayım mı almayayım mı diyorsanız,bence bass gitarı gerçekten sevmiyorsunuz,tereddütte kalıyorsunuz.Elektro gitara heves ettiğim zamanlar yaklaşık 5 yıl önce ben bu elektro gitarı alacağım demiştim ve almıştım zamanla isteklerim çoğaldı ekipmanlar,başka gitarlar vs..Herşey bende bitti.Birsürü insan bana alma dedi,ama benim kafamda almak varsa neden başkası karışabilir ki değil mi?kolay gelsin bass gitar seçiminizde.

ya doğru sonuna kadar doğru da işte o zaman şöyle sorayım tamam

-Gitarı satsam kaç para eder satabilir miyim nerede satarım ?

-Gitarı şimdi de alsam seneye düzenli olarak çalışacağım almasamda geç kalmış olur muyum ?

-Seneye kadar para biriktireceğim ve bütçemi sonuna kadar zorlayacağım alabileceğim en iyi gitarı almak istiyorum muhtemelen de 600-1500 lira arası bir bütçem olacak bu fiyata ikinci el veya sıfır tam oturaklı bir gitar alabilir miyim tabi birde kendi gitarımı satarsam onuda eklerim o paraya o da var ?

-Dinlediğim tarzlara göre hangi gitarlar var yurt dışında olacağım belkide orada ucuz görürüm ve bi ihtimal alabilirim ve ya neye dikkat etmeliyim ?

artık daha doğru sorular sordum sanırım herkese şimdiden cevapları için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.