Şimdi Ara

GİRİŞ SEVİYESİ GAMER SİSTEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
3.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Özenle topladığım sistemLeri parçaları sıfıra yakın halleriyle satıyorum. Kutu içerikleri ve aparatları tamdır. Garantilerinin başlangıç tarihi çoğu parçanın 05.04.2018 ve Mart 2019'dur. Kargo masrafı bana aittir. Pazarlık veya takas için aramayınız...

İntel sistem:

G4560 İŞLEMCİ
    MSI 110M GAMİNG ANAKART
    ASUS GeForce GTX1050 Ti STRIX GAMING OC GDDR5 4GB 128Bit DX12 EKRAN KARTI
    GSKİLL 8 GB 2400 MHZ DDR4 RAM
    SAMSUNG 850 EVO 120 GB SSD
    SİEGATE BARRACUDA 1 TB 64MB CASH 7200RPM HDD
    HİGH POWER 600W POWER
    DARK EVO 2 OYUNCU KASASI

Fiyat: 2.400TL

İletişim: 0541 437 43 13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cagan91 -- 1 Nisan 2019; 7:47:52 >

• Neden olumlu yorumlara teşekkür edilirken eleştirel yorumlara agresif tepki gösterilir anlamam. Eleştiri haksız sayılmaz. Zira g4600+ z270 pro anakart + 3000 mhz 8gb ram + zotac gtx1050ti + kingston 240 ssd + 600psu sistem zaten forumda 1800 lira. Yani sizin fiyatınız o ilandan tam %33 daha yüksek. Peki bu farka değecek ne var sisteminizde? Tamam diğer sistemde hdd yok ama anakart harika ve ram tarafı daha çekici. O sistem 1800 iken sizinkinin 2400 liraya satılabilmesi ne kadar olası? Dışarıyı bilmem ama forum özelinde bence de hayal. Size tavsiyem bir ürüne fiyat belirlerken "ben olsam bu fiyata alır mıyım?" diye sorun kendinize
  • Takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2000 olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çık biraz daha
  • Fiyat makul. Sonunda bu forumda fahis fiyata acilmamis bir ilan gordum... Hayirli satislar

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanUzuncan

Fiyat makul. Sonunda bu forumda fahis fiyata acilmamis bir ilan gordum... Hayirli satislar
    teşekkür ederim. iyi günler.
  • Son oluru nedir hocam takipteyim adobe premiere çalışmaları için akıcı olur mu acaba
  • #Arananadam kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat sondur. fiyatı zaten piyasa ve parçaların marka modellerine göre makul. işlemci kendini ispatlamış ve tutulan bir işlemci. Adobe için birşey diyemem forumlardan bir araştırın isterseniz.
  • Fiyatı 2200 yapsan ballı kaymak denir

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

Fiyatı 2200 yapsan ballı kaymak denir
    malesef, bu fiyatla zaten kasa ve power bedavaya geliyor + kargo masrafınıda üstleniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cagan91

malesef, bu fiyatla zaten kasa ve power bedavaya geliyor + kargo masrafınıda üstleniyorum.

Alıntıları Göster
    2400 zorr hayal biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRE_RUSLAN

2400 zorr hayal biraz

Alıntıları Göster
    hayalimle baş başa bırak o zaman dostum, gereksiz yorumda yapma bidaha
  • Neden olumlu yorumlara teşekkür edilirken eleştirel yorumlara agresif tepki gösterilir anlamam. Eleştiri haksız sayılmaz. Zira g4600+ z270 pro anakart + 3000 mhz 8gb ram + zotac gtx1050ti + kingston 240 ssd + 600psu sistem zaten forumda 1800 lira. Yani sizin fiyatınız o ilandan tam %33 daha yüksek. Peki bu farka değecek ne var sisteminizde? Tamam diğer sistemde hdd yok ama anakart harika ve ram tarafı daha çekici. O sistem 1800 iken sizinkinin 2400 liraya satılabilmesi ne kadar olası? Dışarıyı bilmem ama forum özelinde bence de hayal. Size tavsiyem bir ürüne fiyat belirlerken "ben olsam bu fiyata alır mıyım?" diye sorun kendinize

• emrekaradag kullanıcısına yanıt
    öncelikle parçalar ve temizliği, garantisi, kutusu aparatı.
    sonra parçaları kaça aldıysam suanki piyasa değerine göre tek tek toplayarak yazdım fiyatı.
    zotac ekran kartı değil asus
    kingston ssd değil samsung evo
    + hdd + kasa tipi

bu farkı sağlar. alıcı değilseniz zorunuza giden yorumlarda bulunmayın bir daha!!!

mal bu fiyat bu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.