Şimdi Ara

GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
85
Favori
149.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Giriş seviyesi 2 sub arasında kararsız kaldım yardım ederseniz sevinirim. Yamaha yst-sw012 ve pioneer s-21w. Sizce hangisi daha mantıklı olur? Yamahanın sıfırı 650 pionerin sıfırı 400 civarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtatlilioglu M kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/sony-sa-cs9-aktif-subwoofer-p-EVSONYSACS9CEL?magaza=Webdencebe&wt_gl=cpc.elk.evelektronigi.pla.ses-goruntu-sistemleri fiyat performans arıyorsanız bunu alacaksınız aldıktan sonra teşekkür etmek için yazarsınız kendimde kullanıyorum forumdan bir arkadaşada aldırdım çok memnun
  • zamhat Z kullanıcısına yanıt
    Örneğin Digiturk 4K kutularında bu özelliği kullanıyor sanırım eğer o özellik olmazsa yüksek ihtimalle çalışmayacaktır 4K Sagem kutular sistemde. O yüzden geleceğe yönelik olarak bu tarz platformları kullanıyorsanız olması gereken bir özellik.
  • Arkadaşlar merhaba elimde denon x1000 ve dali zensor 5 2 kule var . Özellikle Sinema seyrederken performansı arttırmak işin bunlara ek ne alabilirim ?
    Ek olarak 4 k ya geçiş için Amazon'dan Yeni amfi bakıyorum, marantz 1607 ve denon x2400h modeli gönderiliyor farklı bir konuda da yazdım marantzın bu modeline pek iyi yorumlar görmedim
    Önerileriniz ne olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek olarak bağlantıda çıplak kablo kullanıyorum, temizlikçi sürekli kabloları çıkartıyor
    Banana plug içerecek bir kablo önerisi alabilir miyim

• mtatlilioglu M kullanıcısına yanıt
    wharfadele cube 10 nasıl?
  • chrissrathfield kullanıcısına yanıt
    araştırdığım kadarıyla iyi bir ürüne benziyor. teşekkürler, değerlendireceğim.
  • HARMAN KARDON HDCOM1515S (AVR151S + HKTS5)

Bu nasil beyler logitech z5400 kullanicisiyim cogunlukla oyun oynarim z906 mi alayim yoksa harman mi bu dedigim nasil sizce oyun vsvs konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozi_41 -- 30 Temmuz 2017; 11:47:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozi_41

HARMAN KARDON HDCOM1515S (AVR151S + HKTS5)

Bu nasil beyler logitech z5400 kullanicisiyim cogunlukla oyun oynarim z906 mi alayim yoksa harman mi bu dedigim nasil sizce oyun vsvs konusunda

Harmanda alacağınız detayın 10 da birini logitech gibi pc hoparlörü ile alamazsınız. İleride daha iyi bir sub isterseniz ona geçebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Cromartie

quote:

HARMAN KARDON HDCOM1515S (AVR151S + HKTS5)

Harmanda alacağınız detayın 10 da birini logitech gibi pc hoparlörü ile alamazsınız. İleride daha iyi bir sub isterseniz ona geçebilirsiniz

Çok bir bilgim yok mesela bu dediğim sistemdeki sub nasıl sonradan bir sub alayım desem bu Avr ye kaç Watt sub takılabilir bir dünya detay bana yardımcı olursanız sevinirim

Mesela hkts5 için ne dersiniz

• Bu modeli alicam buyuk ihtimalle nedersiniz ?

• Merhaba

Denon x500 Amfi ile z5500 logitech uydu hoparlörü setini bağlasam surround filmlerde keyifli ses efektleri alabilir miyim?

• quote:

Bu modeli alicam buyuk ihtimalle nedersiniz ?

hocam aldınız mı, performansını sorcaktım.
  • Satılık wifi özellikli amfi niz varsa görüşelim arkadaşlar

• merhaba harman kardon amfilerde kanal başına watt 50 -60 watt olarak gösteriliyor...hoperlorler ise genelde 100 watt tan başlıyor.bu watt lardaki hoperlorlerin harman kardon amfilerde kullanılamaz olacağı anlamına mı geliyor?
  • kyer kullanıcısına yanıt
    Kullanabilirsiniz. Problem olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 18 Ağustos 2017; 6:15:47 >
  • 1 Mesaj

Bugün 11:18:42
    Daha

Alıntı
    Cevap

İMDAAAAT Herkese selamlar;

İlk kez bir foruma yazıyorum. Ciddi anlamda yardımınıza ve uzman görüşlerinize ihtiyacım var. Bundan 2 ay önce ingiltereden Denon x2300w AVR aldım. Şuan eski DVD player hoparlörleri ile kullanıyorum. Yeni hoparlör almak istiyorum yardımlarınız rica. Detaylarım aşağıdaki gibidir;

*%95 film %5 müzik
    *Oda: 5mtx3mt (15mt2)
    *Koltuk projeksiyon(stereo hoparlörler) uzaklığı 5mt.
    *Apartman dairesi.
    *5.1 sistem
    *Bütçe:2000TL
    *Sıfır ya da kullanılmış

Yardımcı olan büyük dua alacaktır çok sıkıntı yaşadım bu konuda.
  • okakozek O kullanıcısına yanıt
    hocam amfi güzel şimdi alta linklerini verdiğim hoparlörleri alıyorsun

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-heco-victa-prime-502-482954585/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-onkyo-duvar-tipi-ahsap110w-8-ohm-4-adet-dolby-atmos-icin-ideal-486143859/detay

http://www.pelinltd.com.tr/Heco-Victa-Prime-Center-102-Siyah,PR-98.html

hepsinde pazarlık yapmayı unutma iyi pazarlıkla hepsini 1700 liraya alırsın kablo parası bile artar 4 adet onkyo surround hoparlörleri önerdim çünkü direk duvara asabiliyorsun çok sık duruyorlar aynı kişiden 4 adette ben almıştım odan müsait 7.1 bile kurabilirsin onkyo surroundlarla hemde istediğin gibi

• Hk151 avr'em yandı. 4k destekli en ucuz avr hangisidir

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.