Şimdi Ara

Giovanni dos Santos , Ankaragücü maçında etkili olabilecek mi sizce ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu tip futbolcuların en büyük özelliği sürekli topla haşır neşir olmaları gerektiğidir. ne kadar az top gelirse o kadar hızlı oyundan soğurlar.
    arda nın yokluğunda topla daha fazla buluşacağından. otomatıkman oyuna ağırlı ister istemez yansıyacaktır olumlu yada olumsuz yönden.
  • Kesinlikle kaderimiz Dos Santos olacak bence. Ankaragücü de kadrosuna göre kapanmaması gereken bir takım. Hücumcuları etkili, kapanırlarsa ilerideki etkili futbolcular kaybolacak maçta.

Bizde Dos Santos ile Elano kaderimizi belirler. Dos Santosun çok iyi oynaması lazım bu maçta... En azından Arda olmayacağı için topu kasti olarak atmayan kimse kalmayacak!!!. Buda demektirki Gio yu topla fazla göreceğiz...
  • Gioda hoşuma giden özellik kaleyi gördüğü anda şut atması. Kasımpaşa maçında 4-5 kere iyi şut attı.
    İnşallah her maç bu özelliğini görürüz. En büyük eksikliğimiz etkili şut atamamamız bizim. Herkes dağlara taşlara vuruyor.
  • Gio'yu canlı izledim en başlarda harbi kötü korkak diyordum ama yanılmışım adam iyi ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

quote:

Orijinalden alıntı: determinanty

Ankaragücünün Sami yen stadından 1 puan çıkarması sürpriz olmaz. Bu takımdan bi halt olmaz.

Maçtan sonra yine kül kedisi gibi kayıplara karışmazsın umarım

ben eskişehir maçından öncede burdaydım sonrada ama senin gibi haftalık taraftarlar yoktu ortalıklarda... Bu takım Ankaragücü nü yense ne olacak. İstikrar yok. Takım oyunu yok. 30 maçta bir maç iyi oynadı diye takımı yere göğe koymadınız.Ne oldu ertesi maçta puf etti....
    2 yıldır Avrupada yoksun Türkiye kupasında yoksun Ligde geçen yıl tarihinin en kötü derecelerinden birinde bitirmişsin. Bu sene kala kala lig kalmış.oda çok zor.Kör olmak dahi bu durumu anlamaya mani değil.
    Bu takımın Feneri, Trabzonu Bursa yı İBB yi hatta Manisa yı dahi kayıpsız geçeceğini düşünenler anca hayallerde yaşayanlardır....

• Vasat..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

Vasat..

Şimdilik çok iyi sayılmaz ama vasat da denilmez. Abartmayalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: injection

quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

Vasat..

Şimdilik çok iyi sayılmaz ama vasat da denilmez. Abartmayalım..

Abartı değil, gördüğümü söylüyorum. İyi maç çıkarmıyor. Sarp'tan da Barış'tan da ilk yarı çok kötü oynadı.
    Geldiği günlerdeki gibi oynuyor. Topu ayağında tutamadı, herhangi bir numarasını veya göze hoş gelen bir pasını henüz göremedik.

İnşallah ikinci yarı toparlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.