Şimdi Ara

Gionee Elife 5.5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni gionee telefonu elife 5.5 dünyanın en ince telefonu olarak tanıtıldı. 5.6 mm kalınlığı. mediatek mt6592 8 çekirdekli 1.7ghz hızında çalışan işlem birimi, 2gb ram, 5inch 1080p ekran, artırılamayan 16gb hafıza, 13mp arka ve 5mp ön kamera gibi özellikleri ile klas bir tasarımı buluşturmuş. çok detay bilmiyorum ama pili iyiyse (ki 5.5 mmye ne kadar pil koydular bilmiyorum) bence general mobile bunu discovery 2 yapsa güzel bir fiyattan peynir ekmek gbi satar :) nasılsa araları iyi firmayla. benden tavsiye :)

sizce?

• Yaparsın sen bu isi GM :)
     Gionee Elife 5.5 Gionee Elife 5.5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla ince isinma problemi olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: picoo

Fazla ince isinma problemi olabilir.

mediatekin işlemcileri pek ısınma yapmıyor hakılsın normaldede bunun ıısnacagını sanmıyorum.
  • Pili 2300mah. Bu incelige daha fazlasi zor zaten.cok klas ama.cam yuzey ve cerceve metal. Xperia z ailesi gibi. Ben diyorum discovery 2 bu olmali.

• İnce demek iyi demek degil. Full hd cok yanlıs, mtk guncelleme alamıyor, ayrıca kalınlıgı azaltacagım diye 2 parmak cerceve bırakmışlar.

Ek olarak bu kalınlıga saglam bi hoparlor konamaz, kameradan da cok is beklemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 26 Şubat 2014; 21:55:22 >
  • thestell kullanıcısına yanıt
    eğer güncelleme almazsa zor. sanırım 4.2 ile tanıttılar nedense :) çerçever de okadar kötü gözükmüyor bence.

• Firma ürünün 40 farklı ülkede satışa çıkacağını belirtmiş, bu 40 ülke içinde ülkemizin de olması muhtemel. Yakında direkt Gionee adıyla satışa sunabilirler. Çin'de şuan için ön siparişte ve fiyatı 370 Dolar olarak belirlenmiş.
    Bu incelikteki bir cihazdan yüksek pil kapasitesi beklemek yanlış olur. Cihazın en büyük avantajı kibar olması, hafızasının arttırılamıyor olması ve arka kapağın çıkmaması dezavantajları.
    http://www.gsmarena.com/gionee_elife_s5_5-6109.php
    http://www.digitaltrends.com/mobile/gionee-elife-s5-5-is-the-worlds-thinnest-smartphone-at-5-5mm/
    http://www.engadget.com/2014/02/19/gionee-e-life-s-5-5mm-thick-smartphone/ (İşlemci kısmında hatalı bir yazım var, "octa-core" yani 8 çekirdekli yazmalıydı.)
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    370 dolar çin fiyatı ise türkiyeye uygun fiyattan girmesi zor.

firma sadece çin pazarında satıyor diye biliyordum. nihayet cesareti almışlar dışa açılıyorlar ha. ama tr ye gelme ihtimali nedir bilmiyorum. çinli firmalar önce amerika, avrupa ve uzakdoğu paarına açılmayı tercih ediyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran Super Amoled imiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.