Şimdi Ara

Gigabyte Z390 M GAMING HepsiBuradadan Alınma Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Intel #Gigabyte Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Gigabyte Z390 M GAMING HepsiBuradadan Alınma Garantili
    Arkadaşlar Anakartı hala kullanıyorum hiçbir problemi yok kutusu bütün içeriği tam sıfırdan farksızdır. 27 Mart 2019 da alınmış ve garantisi devam etmektedir. Satmak gibi bir düşüncem yoktu ama DisplayPort girişine ihtiyacım olduğu için satıyorum. Anakart ile ilgili bütün detaylı bilgileri aşağıdaki linkten görebilirsiniz. Resim yükleyemiyorum dediğim gibi şu anda bilgisayara takılı yok ben illa resim görmek istiyorum diyorsanız kasanın içinden resim çekip yüklerim. Daha önce bilgisayar parçası satmış olduğum üyeler vardır onlarla iletişime geçip sorabilirsiniz sıfır gibi diyorsam ve hiçbir problemi yoksa kesinlikle öyledir.

İstanbul içi alacak olanlar gelip görüp test edip alabilir. İstanbul dışından alacaklar önce havale sonra kargo şeklinde alabilirler. Havale geçtiği gibi aynı gün kargoya verilir.

Yine aynı minvalde Z390 Wifi olmayan DisplayPort ve HDMI girişi olan kartlarla takas düşünebilirim.

Gigabyte Z390 M GAMING
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• @mustafa goksel adlı üyeye satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mapel -- 18 Ocak 2020; 4:42:46 >
  • İki tarafa da hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.