Şimdi Ara

GIGABYTE Z390 GAMING X AUDIO DRIVER SORUNU WINDOWS 10 64 BIT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, anakartın kendi sitesinden ses sürücüsünü indirip yüklüyorum, yenden başlatıyor.Yeniden başlattığında tekrar kaldırıp yine yeniden başlatıyor.Bu döngü sürekli böyle sürüyor.Realtek control panel gelmiyor, ne yapmam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 21 Haziran 2020; 18:32:35 >

• muski kullanıcısına yanıt
    Bunda da aynısını yapıyor
  • Windows 10 un ses sorunu kronik birsey yapacak birsey yok creative kartlarda vardi ayni sorun creative ile anlasip yeni driver yazdirdilar sorun ondan sonra cozuldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam Gigabyte nin kendi sitesinde verdiği driverin başında "Realtek HD Audio Driver (Note) Win10 ver.1909 supported." yazıyor.Şu an windows 10 2004 versiyonu var.Eğer bu versiyona güncellediyseniz problem buradan kaynaklanıyor olabilir.Zannımca gigabyte 'in 2004 versiyonunu destekleyen driverini bekliyecek yada 1909 versiyonuna dönüş yapacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muski -- 21 Haziran 2020; 19:52:34 >
    1909 yükledim ama realtek kontrol paneli gelmiyor ve kulaklıktan az ses geliyor.Ekran kartına bağlı monitörden daha iyi ses geliyor.Anakartı daha yeni aldım böyle üst seviye anakarttan böyle ses çıkması şaşırtıcı.
  • Yukarıda linkini verdiğin R 2.82 driverini kurp deneyin.
    Yükledim kontrol panel gelmedi yine, denetim masasında da yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.