Şimdi Ara

Gigabyte x58-usb 3 Recovering lost dram size uyarısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gigabyte x58-usb 3 anakart'a 6X4gb ram taktım, tüm ram'lar aynı marka ve model.

Bilgisayarda i7 970 işlemci bulunmakta. Thermaltake cpu soğutucu var..

Şimdi soruna gelelim : bilgisayar açılırken recovering lost dram size diye bir uyarı geliyor sonra kapanıyor açılıyor, aynı işlemi 3 defa yaptıktan sonra bilgisayar normal bir şekilde windows 7 yi açıyor...

Aynı zamanda windows 7, 24 gb ram'ın hepsini görüyor ama 16 gb sini kullanılabilir görüyor. ama CPU-Z yazılımında 24 gb ram'ın hepsini görebiliyorum...

Ben başlangıçta bu 3 kez recovering lost dram size uyarısını nasıl halledebilirim ve windows 7 nin 24 gb ram'ın hepsini nasıl görmesini sağlarım.

yardımcı olabilecek herkese teşekkür ediyorum...

• cpunun anakarta bağlandığı soket yerinde anakartın cpu pinlerinden birkaçı eğilmişti o yüzden servise yolladım anakartı inşallah düzelir... sizce sorun bu birkaç ayağın eğilmesinden olabilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuforhan

cpunun anakarta bağlandığı soket yerinde anakartın cpu pinlerinden birkaçı eğilmişti o yüzden servise yolladım anakartı inşallah düzelir... sizce sorun bu birkaç ayağın eğilmesinden olabilirmi ?

şuan anakartın durumu nedir? servisten ne dediler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelizard17

quote:

Orijinalden alıntı: yusuforhan

cpunun anakarta bağlandığı soket yerinde anakartın cpu pinlerinden birkaçı eğilmişti o yüzden servise yolladım anakartı inşallah düzelir... sizce sorun bu birkaç ayağın eğilmesinden olabilirmi ?

şuan anakartın durumu nedir? servisten ne dediler?

Anakartı garantiye yolladıktan sonra birkaç gün içerisinde sıfırı ile değiştirdiler. Sorunun benden kaynaklı olmadığını açıklayan bir yazıyı da ekledim gönderi paketinin içine. Söylediğim gibi 0 anakartı gönderdiler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.