Şimdi Ara

## Gigabyte X38-DQ6'nın Fiyatı Belli Oldu: 331$ ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yanında da gigabyte hisse senediyle fuarlardaki güzel kızlardanda veriyorlarmıymış bari , sistem fiyatına anakart iyi valla ama öyle bir anakarta ihtiyaç duyanda vardır demekki.
  • üstelik gördügüm kadarıyladdr2kullanıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Matruşka

quote:

Orjinalden alıntı: Rebellion!

Ucuz anakartlarda stabilite çok fazla olmaz işlemciyi ve ekran kartına yüklen bakalım 6-7 saat sonra res atıyormu atmıyormu ben bilgisayarcıda teknik servisken çok deneme yaptım ve pahalı anakartlar gerçekten stabil.
    Ucuz ve onboard çözümler 8 saatten sonra res atıyor ama bu değer kötü değil elbette ama oc konusunda kısıtlı kalıyorlar

En pahalı anakart en stabil anakart yani öyle mi

Yav kardeşim bu zıkkımı bir tek sen kullanmıyorsun. Fiyatı stabilite belirlemez. Sanki alırken çok stabil diye mi alıyorsunuz. Komik olmayın. Ne kıvırıyorsunuz yok stabiliteymiş kapasitormüş cartmış curtmuş. Param var huzurum yok gider en iyisini alırım kime ne ya da param olsa gider alırım size ne diyin de üstüne söylenecek söz kalmasın.

Tartıştığımız şey 400 dolarlık bir anakart. 400 dolarlık bir kartın fiyatını stabiliteden dolayı hakettiğini tartışıyor olmak da işin çok vahim yönü.

Olay sadece stabilite değil, bende intel chipsetli hiçbir anakarta 300 dolar ve üzeri vermem (sevmiyorum, gıcığım), nforce2 lerden beri nvidia chipsetli anakart kullanıyorum hep memnun kaldım, bu katagoridede nvidianın anakartları çok ucuktu meçburen 320 dolara N680sli-DQ6 yı aldım.
  • Bu anakartın üzerindeki 2 e.kartı yuvasınıda kullanacaksanız. ve 8 adet sata çıkışını kullanacaksanız yani üzerindeki bütün özellikleri sonuna kadar kullanacaksanız alın. 8 adet disk ile raid yapar üstüne 2 ekran kartıyla SLI yapar bunların üzerinede işlemciyi hızaşırtma yapacağım diyorsanız alın.

yoksa bir anakarta bukadar para verilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orgeneral -- 31 Ağustos 2007; 12:25:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blitz

quote:

Orjinalden alıntı: epsis

pufff çok para çook

amd x2 4000 65nm 72 usd
    biostar ta690g 72 usd
    2x1gb veritech 800mhz 76 usd

kdv dahil 260 usd

reklam değil dün arkadaşa topladık sistemi 2.8 ghz de stok soğutma full stabil, uçuyor

şu paramız yurt dışına gitmiyormu oofff offf..

haber için teşekkürler uzak durulması gereken bir kart... (benim için)

Bravo dostum Bence de mantık bu olmalı. "Overclock" dediğin gidip dünyanın parasını verip en hızlı parçayı alıp biraz daha hızlandırıp "ooo ben bir numarayım" demek değil uygun fiyat/performans ürünleri alıp bunlara hız aştırımı yapıp az paraya çok performans almaktır bence

Hangi PSU yu kullandınız ? Aynın sistemin hemen hemen aynısı bende var..

AMD X2 4000 65 nm
    ASUS M2A-VM 690G
    1 GB Kingston 667 Mhz
  • quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

Orjinalden alıntı: losthell

yaa hocam kafanızdan uydurmayın yok 150$ iş görmezmiş yok 300$lık hiç reset atmazmış hocam bu işler böyle yürümüyor sen sanıyomusunki 150lik kartlar 5-6 saatlik kartlar alakası yok..anakarta fazla para verilmez bu bir gerçek bence ve katı kapasitör pasif soğutma fln hikaye hiçbiri 300$'ı gerektirmez makyajlıyorlar insanların önüne sunuyorlar..yukarda verdiğim örnekte biostarda p35'te benim msı p35'te e2160 ile 3ghz'ı sorunsuz geçiyor ve stabil..e ne oldu maalesef msı p35 neo-fr2 bulsaydım 50 dolar kazık yiyecektim fakat bulamadığım için 100dolar sağlam bir kazık yedim..birde 300 dolar verenler var resmen donup kalıyorum..bak güzel kardeşim o 100 dolar ile sağlam bir soğutma alıp artık her işlemcini güzel oc yapıp güzelde soğutursun,creative x-fi alırsın boardlardaki gibi diğerinden diğerine fark varmış gibi dolandıran değil gerçek farkı alırsın paran karşılığında,2gb ram kiti alırsın yine sahte değil gerçek farkını alırsın,400gb HDD alırsın yine adsl hızlarının artmasıyla artık aylık 200-250gb downloadını arşivlersin..ve en önemlisi saydıklarımın hepsi geçici değil kalıcı parçalardır anakart ise 1yılda soket ve vga slotu değiştirir oldu, bunlar insanın ince düşünmesiyle ve ileriyi görmesiyle alakalıdır..bu saydıklarımın hepsi gerçek anlamda paranın hepsini hakeder ve için rahat olur iyiiki verdim dersin ama board olayı tamamen sahtekarlık ve en sinir olduğum olaydır iddia ediyorum biostar p35 ile msı p35 platinum yada dq6 arasında hiçbir fark yoktur..
    Doğru söze ne hacet. "Rebellion!" kullanıcısına diyeceklerim aynen bunlar olurdu.

arkadaş doğru yazmış bende de 115 dolarlık asus p5b anakart var ve mükemmel stabil 400fsp yapıyo ben niye gidip 300$ lık anakart alayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: !brahim

Ayrıca kartın üzeri de lunapark gibi rengarenk... Bu fiyatla bu kart TR de satamaz...

Asus striker nasıl sattıysa bu anakartda satar hemde sundugu özelliklere bakılırsa satılmaması için bi neden yok DFI gelsin bende heme bi tane alıcam mesela.
  • 331$ değilde
    331 YTL olsa idi çok satardı
  • çok para yazık bee
  • oha.gif bu ne ya ekran kartı işlemci pahalı geliodu şimdide anakart
  • vala ben beklemekden sıkıldım blitz extrame almaya karar verdim
  • X38-DS3R çıksın onun fiyatı daha uygun olacaktır...
  • asus strikeri bile sollamıs fiyatı. değmez bence bu kadarı.
  • karta göre fiyat pahalı
  • fiyat pahalı
  • Anakart fiyatları neden bu kadar uçtu son zamanlarda, ne güzel 250$ 'a üst seviye anakart alabiliyorduk.
  • arkadaşlar bu anakrta 8800 gtx takılıyomu yani x38 chipsetli anakartlara 8800 gtx takılabiliyomu ??
  • benim gibi oc yapmayanlar için tamamen gereksiz bir kart. asus commando msi 935 platinum kullandım şimdi xfx 650i kullanıyorum tek fark diğer kartlara ödediğim fazla para idi. oc yapmayanlara dedim ama benim karta da sıkı oc yapıldığı söyleniyor. bunlar sadece bizi yolmak için yapılmış hareketler myke
  • bu anakart alınacağına 400$ 'a 150$ 'a bi anakart alınır geriye kalan 250$'la da ekrankartının daha iyisi alınır
  • altındanmı bu 509ytl kdv dahil vışşş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.