Şimdi Ara

GIGABYTE X1650 128Bit 36 ytl, MSI RX1650XT 128Bit GDDR3 49 ytl (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
0
Favori
23.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: twindiablo

quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Neyse bu arada bir de Samsung WebCam aldım 14YTL ye. Oldukça güzel. Bu fiyata kaçmayacak bir ürün. Ellerinde var isteyen gidip direkt elden alabilir istanbuldan.

http://www.netsiparis.com/detay.asp?kod=14601275002

Burada baktım sınırlı stok yazıyor. Ne kadar sınırlı bilmem ama ben 8-10 tane falan gördüm siyahından. Beyazı da bir o kadar vardır.

Bilgi verdiğiniz için teşekkürler. 10 adet aldım..

Önemli değil.

De.....

10 tane mi? Ne yapacaksın ki o kadar WEB Cam i ?

• Bende bugün star bilgisayardan aldım.Kesinlikle muhteşem bir vga .Sadece kutusu ve kartın görünüşü 35 ytl eder.
  • quote:

Önemli değil.

De.....

10 tane mi? Ne yapacaksın ki o kadar WEB Cam i ?

Net Cafe
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhanank

ankarada olanlarda elden alabilirler 37 ytl

http://www.starbilgisayar.com/asp/listgroup.asp?group=OEMVGAPCX

Ben ve 09nanometer de bugün birer tane aldık star bilgisayardan bende driver problemi oldu eski nvidia kartın driver ini kaldırmadığım için ama sorunu aşacağım inşallah Kartın soğutması müthiş ben çift taraflı bantla bir tanede 12 lik fan taktım yeni windows u kurup testleri koyarım

• Ürün elime geçti, çok kaliteli,güzel, teşekkürler karfo. Uzun zamandır bir ekran kartı için bu kadar sevinmrmişimdir.
  • arkadaşlar bende fazladan bitane var..30 ytl den vereyim isteyen var ise kullanmadım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Orjinalden alıntı: Elky

Ya bi allahın kulu 3d Mark 06 yapmadımı bu kartla?

Kartı alayım ben apacağım da.

Niye taktınız ki o teste. Yani onlara kalsa;

"2900XT en iyi kart.

8600GT de 1900 den daha iyi."

Hani benim 3D mark06 puanım nerde? Bilyelerim topacım?
  • 2tane alan ve CF testi yapıcak arkadaş varmı
  • DigitalWorld dostum samsung kameranın görüntü kalitesi nasıl memnun musun acaba?
    Almayı düşünüyorum, nasılda farkedememişim Şimdiye ekrankartıyla aynı kargoda gelirdi.
  • Bende sipariş vericem ama özellikleri arasındaki HDTV ne işe yarar ? Benim amacım zaten lcd tvye bağlamak ama bunun ne gibi bir özelliği var acaba ?
    Birde şu anki onboard ekran kartımda pes2008i detayları low yaparak oynayabiliyorum. Bu ekran kartıyla daha iyi bir performans alabilirim sanırım dimi ? (Alma amacım oyun değil)
  • GRID - AMD X2 3800 - 1.5 gb ram 800 mhz, CCC best quality ayarlarında , oyunda ise medium -1024-768 35fpslerde.
    Ekran kartı oc ise : Gigabyte Vtuner-3 ile 642mhz core 890mhz ram
    Not: Pasif sogutucu üstüne mutlaka fan taktım,çok ısınıyor,80X80lik bir fan ılık seviyede tutuyor.
     GIGABYTE X1650 128Bit 36 ytl, MSI RX1650XT 128Bit GDDR3 49 ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinteR -- 2 Ağustos 2008; 0:47:25 >
  • Netsipariş'e teşekkürler.Samsung Webcam larımız bugün geldi.Kalite 10 üzerinden 10.Made in Taiwan.İhitiyacı olanlar kaçırmasın derim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orgeneral_

DigitalWorld dostum samsung kameranın görüntü kalitesi nasıl memnun musun acaba?
    Almayı düşünüyorum, nasılda farkedememişim Şimdiye ekrankartıyla aynı kargoda gelirdi.

Arkadaşım son derece memnunum.

Video ve görüntülü görüşme konusunda gayet iyi. Mikrofon kalitesi de oldukça iyi.

Fotograf konusunda ise sanırım odaklamayı iyi yapamadım. Yüzümü çekip koyardım ama şu an saç baş baya dağınık.

Ekran kartı ile ilgili 3Dmark2006 testi koymasına koyacağım da. Daha kartı talkamadım valla. Yorgunluktan bitiyorum akşamları. Yarın erken çıkarım işten pazar günü. O gün takıp testleri eklerim. Tabi benden önce biri eklemez ise.

Aslında CF de yapacaktım. Ama arkadaş köyüne gitti. 20 gün sonra gelecekmiş. Beni de onun iin acele ettirmiş bilgisayarı kuralım diye.

İçimde kaldı valla. Gereksiz masrafa karşı olmasan bir tane daha alacağım.

• elimizde DDRAM 400 ram ve eski bacaklı intel 478 pin P4 3.0 işlemci var bunlarla ATI Radeon X1650 bu ekran kartını destekleyen en ucuz ana kart ne önerirsiniz link veya 478 pinli anakartıma agp en ucuz gforce GT ekran kartı ne var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 2 Ağustos 2008; 23:11:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslanoto

elimizde DDRAM 400 ram ve eski bacaklı intel 478 pin P4 3.0 işlemci var bunlarla ATI Radeon X1650 bu ekran kartını destekleyen en ucuz ana kart ne önerirsiniz link veya 478 pinli anakartıma agp en ucuz gforce GT ekran kartı ne var ?

Biostar (hem DDR2 destekli hemde 478 soket) al PCIEx destekli ben kullanıyorum sistemim de p4 3.2 ghz 2 gb ddr 2 ram 667 kingston , 250 gb seagate sata 2 128MB MSI 6600 GT sorun yok süper çalışıyor.. bir ek not arkadaşlar Bu ekran kartından 2 adet aldım ve Benim 6600 GT Den daha düşük puan aldılar 3dmark03 de : )) her iki sistemimdede test ettim :D diğer sistemim AMAD64 athlon 3200+ Gigabyte K8N Pro SLI 1 gbb dual kit twinmos ram. her iki sistemdede X1650 benim 6600GT nin gerisinde kaldı : )) saygılar...

MSI 6600GT ddr3 - 128 mb - 128 bit - çalışma hızları -(500/1000)
    Gigabyte X1650 - 256mb-128 bit ddr2 - çalışma hızları-(500/1584)

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thxdolby -- 2 Ağustos 2008; 23:36:58 >

• 3dmark 06'da test et sen onu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaypcnet

3dmark 06'da test et sen onu.

Çılgın ozaman fark olcak dimiii 3dmark05 de bir gııdım önde

• normal de ekran kartının sıcaklığı nedir.? 90 derecelere kadar çıkıyormu boşta iken..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kmlcck

normal de ekran kartının sıcaklığı nedir.? 90 derecelere kadar çıkıyormu boşta iken..

Wallah atinin Bu serisinde ısı sensörü yok .. hangi programa baktıysam sıcaklık olarak bir değer vermedi. gözünü sevim Nvidia'nın kartın üstüne hava akışı olmazsa bir haylı ısınıyor öyle böyle değil. ama herhangibir sorun çıkarmıyor nede olsa adamlar ona göre yapmış pasif soğutucuyu. ama O/c yapacaklar ufak bir fanla daha stabil hale getirebilirler ısı değerlerini...

Benimde ufak bir sorum var. Bu kartı X1650 pro hızlarına çıkarsa 612/1386 mhz ye.. hani bunun ramler 792 mhz diyor ya o/c ile diyor %98 1584 mhz diyor yaa.. HEH işte demem o ki x1650 pro gibi olurmu saygılar...

• slm arkadaşlar bende almayı düşünüyorum. anakartım 690g chipsetli asus m2a vm,pci ex16 yazıyor pci ex çıkışında,ddr2
    uygunmudur?teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.