Şimdi Ara

GIGABYTE X1650 128Bit 36 ytl, MSI RX1650XT 128Bit GDDR3 49 ytl (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
0
Favori
23.226
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tevfikilkay

slm arkadaşlar bende almayı düşünüyorum. anakartım 690g chipsetli asus m2a vm,pci ex16 yazıyor pci ex çıkışında,ddr2
    uygunmudur?teşekkürler...

Uygundur
    Anakartın üzerindeki mavi slot'a takacaksın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HyperActive

quote:

Orjinalden alıntı: tevfikilkay

slm arkadaşlar bende almayı düşünüyorum. anakartım 690g chipsetli asus m2a vm,pci ex16 yazıyor pci ex çıkışında,ddr2
    uygunmudur?teşekkürler...

Uygundur
    Anakartın üzerindeki mavi slot'a takacaksın.

teşekkürler
  • ürünlerin kargo fiyatları ne dir?
  • Karfoshoptan 4 parça şey aldım 4,85 YTL. İstanbul içi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SnypeR

Karfoshoptan 4 parça şey aldım 4,85 YTL. İstanbul içi..

bursa 1 parça aldım 5 lira :) yanlız cumartesi elinizde olur dedi ama gelmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: shanke

quote:

Orjinalden alıntı: SnypeR

Karfoshoptan 4 parça şey aldım 4,85 YTL. İstanbul içi..

bursa 1 parça aldım 5 lira :) yanlız cumartesi elinizde olur dedi ama gelmedi

Cuma gecesi verdim ben hala bi kıpırdanma yok.. Herhalde yarın alınıcak işleme.. Bir de ekleme yapmak istemiştim bir ekran kartı daha ama ayrı olarak kargo ve sevkiyat bilgisi çıkarttı o siparişime ekleyemedim diye bıraktım

Kargonun işgüzarlığı olabilir, yarın elinizde olur sanırım.
  • ben de aldım, ankara'da elden yine 36'ya. Pasif soğutucu olduğu için ısınma oluyor tabi, kasanın arka fanlarından birisini üzerine tutturdum
  • arkadaşlar 478 pinli bir ana kart arıyorum bu ekran kartıyla kullanmak için sağlam sitelerden en düşük fiyatı bulan bildirsin ekonomikticaret de 56 ytl ye gördüm ama site için çok şikayet varmış, başka varmı daha iyi bir yer
  • SPARKLE 8500GT 1GB GDDR2 128bit D10x P AGP 89 ytl 4 taksit bu kart elimdeki 478 pinli asrock agp li ana kartıma uyumlumudur ?? 2008 büyük oyunları oynayabilirmiyiz , ? PCX ekran ve ana karta geçmeye lulüzum yokmu fiyat daha yükseliyor ,
  • Bugün elime ulaştı, güzel kart
  • Msi x1650xt alan arkadaş varsa görüş bildirebilirmi lutfen
  • Teşekkürler HyperActive

Bir adette bundan aldım. Diğerini salondaki bilgisayara almıştım tv ye görüntü aktarmak için bunuda kendi bilgisayarıma aldım. Şu sıra fiyat performansta ne varsa Ati de var.

Not: Eksa gerçekten çok hızlı. Siparişi geçtikten tam 20dk. sonra ürün kargoya verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orgeneral -- 7 Ağustos 2008; 16:11:22 >
  • Rica ederim, Hayırlı olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: Orgeneral_

Teşekkürler HyperActive

Bir adette bundan aldım. Diğerini salondaki bilgisayara almıştım tv ye görüntü aktarmak için bunuda kendi bilgisayarıma aldım. Şu sıra fiyat performansta ne varsa Ati de var.

Not: Eksa gerçekten çok hızlı. Siparişi geçtikten tam 20dk. sonra ürün kargoya verildi.
  • Hadi be.

Neyse zaten ben performans için almamıştım. Ucuz ve performanslı olduğu için almıştım.

Hala 1650 de alınabilir. Maksat ucuza bir şey almak ise.

Not: Eğer elden almayacaksanız bence MSI ın bu ürününü alın. Bildiğiniz gibi Gigabyte modelinin satıldığı sitelerde 6YTL gibi bir kargo ücreti var. Üstüne 10 lira daha verip bunu almak daha mantıklı.

Ve arkadaşın dediği gibi. Şu an hesaplı ürün olarak ne var ise ATİ de var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HyperActive

http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=334&pid=5424

Msi x1650xt 49 ytl

tşk
  • İsteyen varsa , Ben HTPC sistemimi dağıtacağımdan Gigabyte X1650 yi 35YTL ye kargo benden verebilirim . Adınıza fatura keserim

15 gün oldu alalı.
  • ben de 2 alternatif verip sorayım, bunlardan hangisini almak mantıklı?

PALIT ATI HD2600PRO(128Bit) SONIC 256MB AVIVO 16X --- ddr3 73,80 YTL
    http://www.sanalmarketim.com/urun/5d72a80db5cd1c09c54da6527aa6b141

PALIT ATI HD2600PRO(128Bit)SUPER 512MB AVIVO 16X --- ddr2 76,50 YTL
    http://www.sanalmarketim.com/urun/86e914f7ee85f503dd19d02331586d2c

sanki sonic daha mantıklı?
  • Bir tane de MSI aldım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: can-selcik

Bir tane de MSI aldım.

Hayırlı olsun kartlarımız. Benimki az önce elime geçti. Birazdan takacağım. Ürün paket içeriği Gigabyte'dan daha iyi. Üç farklı tv bağlantı kablosu ve 2 adet dvi-analog dönüştürücü mevcut. İhtiyacı olan, olmayan alsın.

Bunlarda sizin için çektiğim fotoları

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.