Şimdi Ara

Gigabyte Sıvı soğutma borusu sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Gigabyte 240mm sıvı soğutmamın borusunda açılma oldu garantiye yolladım henüz bir cevap yok sizce değişim olurmu ?

• Gigabyte Türkiye güzel çalışıyor birebir değişim olabilir.. Bilgilendirirseniz ilerleyen süreçte iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Miga

Gigabyte Türkiye güzel çalışıyor birebir değişim olabilir.. Bilgilendirirseniz ilerleyen süreçte iyi olur

Merhaba Hocam ;

Az önce Gigabyte RMA'dan aradılar ürününüz garanti kapsamında değerlendirildi değişimmi istersiniz para iadesimi dedi değişim istiyorum dedim bugün kargoya verilecek o halde dedi çok şükür değişim oldu :)

• Gigabyte RMA 10 numara çalışıyor da distüribitör firmalara geldi mi iş çok sakat durumlar oluyor. Benim anakart soket değişimi için 300 lira istedi Endeks bilişim fakat Gigabyte RMA ya gittim onlar değiştirdiler sıfırı ile.

• Can_R6 kullanıcısına yanıt

Tam tahmin ettiğim gibi Gigabyte Sıvı soğutma borusu sorunu 

• Miga kullanıcısına yanıt
    Miga hocam inan korktum bana yıkarlar diye kullanıcı hatası diye ama cok şükür değişim yapıldı.

Thack_can hocam biz bu gigabyte ürünlerini direk rma firmasına yollayamayız mı illa ki distribütör firmayamı yollamamız gerekiyor örnek arena gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam direk rma bakmıyor sanırım. Ben gigabyte almanyayı aradım ondan 3 4 gün sonra beni türkiye rma aradı

• Yani hocam direk türkiye rma ya ürün değişimimi yapın dedi acaba almanya ?

Bende öyle olmuş olabilir de sizdeki nasıl bir durum tam bilmiyorum hocam büyük ihtimal distrübütör firma değişim dedi direk o borudaki hasarı görünce rma da direk değiştirdi.

• Hiç bir bilgim yok ne olduğuna dair

Kullanıp performans hakkında yorum yaparsanız çok sevinirim bende almayı düşünüyorum bu aralar sıvı soğutma stok fan yetersizmiş gibi geliyor araştırıyorum bu aralar o sırada denk geldim konuyada Gigabyte Sıvı soğutma borusu sorunu  youtube'ta bir sürü video var hepsi sponsorlu Gigabyte Sıvı soğutma borusu sorunu 

• Bu sıvı sogutmaların bakımları vs oluyormu arkadaşlar

• Miga kullanıcısına yanıt
    Ben zaten bunu kullanıyordum hocam memnundumda ekrandaki derece işlemci modeli felan baya şekil duruyor ayrıca soğutması gayet iyi tabi gigabyte altına sürdüğü termal macun kötü kaliteli almak gerek

Cool Master Mastergel pro v2 almıştım yarısı duruyor daha önceden almıştım tekrar elinize ulaşınca testlerini atarsanız çok iyi olur

• quote:

Cool Master Mastergel pro v2 almıştım yarısı duruyor daha önceden almıştım tekrar elinize ulaşınca testlerini atarsanız çok iyi olur

Bende cooler master mastergel nano var onu sürecem

• quote:

Bugün Geldi soğutucum çok şükür montajını yaptım altındaki termal macunu silip yerine cooler master mastergel nano sürdüm 20 dakikalık i7 9700K işlemciyi oc 4.9 ghz de stabil teste soktum değerler aşağıda.

Teşekkürler Gigabyte Sıvı soğutma borusu sorunu 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.