Şimdi Ara

Gigabyte Sıvı soğutma borusu sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Can_R6 (8 mesaj) Miga (5 mesaj) thack_can (3 mesaj) Kaos_3492 (1 mesaj) papadoc. (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Uygulama (9 mesaj)
  • @
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2229 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar Gigabyte 240mm sıvı soğutmamın borusunda açılma oldu garantiye yolladım henüz bir cevap yok sizce değişim olurmu ?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/28/0d/16/280d16d021a35224fa1f62c3bb08c503.jpeg&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/27/64/d3/2764d3461d1eb26aa57eb3458f94241e.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |
    | Intel® Core™ i7 9700K CPU OC @4.9 Ghz | Gigabyte Z390 AORUS MASTER Anakart | G Skill Trident Z Neo RGB 64 GB (2X32GB) DDR4-3600 MHz | MSI GeForce RTX 2080 SUPER GAMING TRIO 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı | MSI 27" OPTIX MPG27CQ2 144Hz 1ms 2xHDMI DP RGB GAMESENSE WQHD Freesync Curved Gaming Monitör | Samsung SSD 970 EVO Plus 250GB | WD 4TB Caviar Black Sata 3.0 7200Rpm | | CoolerMaster MB520 RGB | Seasonic FOCUS PLUS 850W 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı | Gigabyte Aorus Liquid Cooler 240 | Logitech G213 Gaming Keyboard | Logitech G300S Gaming Mause
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj

Gigabyte Türkiye güzel çalışıyor birebir değişim olabilir.. Bilgilendirirseniz ilerleyen süreçte iyi olur

quote:

Orijinalden alıntı: Miga

Gigabyte Türkiye güzel çalışıyor birebir değişim olabilir.. Bilgilendirirseniz ilerleyen süreçte iyi olur

Merhaba Hocam ;

Az önce Gigabyte RMA'dan aradılar ürününüz garanti kapsamında değerlendirildi değişimmi istersiniz para iadesimi dedi değişim istiyorum dedim bugün kargoya verilecek o halde dedi çok şükür değişim oldu :)

| Intel® Core™ i7 9700K CPU OC @4.9 Ghz | Gigabyte Z390 AORUS MASTER Anakart | G Skill Trident Z Neo RGB 64 GB (2X32GB) DDR4-3600 MHz | MSI GeForce RTX 2080 SUPER GAMING TRIO 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı | MSI 27" OPTIX MPG27CQ2 144Hz 1ms 2xHDMI DP RGB GAMESENSE WQHD Freesync Curved Gaming Monitör | Samsung SSD 970 EVO Plus 250GB | WD 4TB Caviar Black Sata 3.0 7200Rpm | | CoolerMaster MB520 RGB | Seasonic FOCUS PLUS 850W 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı | Gigabyte Aorus Liquid Cooler 240 | Logitech G213 Gaming Keyboard | Logitech G300S Gaming Mause
  • Binbaşı
    1196 Mesaj

Gigabyte RMA 10 numara çalışıyor da distüribitör firmalara geldi mi iş çok sakat durumlar oluyor. Benim anakart soket değişimi için 300 lira istedi Endeks bilişim fakat Gigabyte RMA ya gittim onlar değiştirdiler sıfırı ile.

Tam tahmin ettiğim gibi  

|
    |
    Can_R6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Miga hocam inan korktum bana yıkarlar diye kullanıcı hatası diye ama cok şükür değişim yapıldı.

Thack_can hocam biz bu gigabyte ürünlerini direk rma firmasına yollayamayız mı illa ki distribütör firmayamı yollamamız gerekiyor örnek arena gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: thack_can kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Miga
  • Binbaşı
    1196 Mesaj

Hocam direk rma bakmıyor sanırım. Ben gigabyte almanyayı aradım ondan 3 4 gün sonra beni türkiye rma aradı

|
    |
  • Yarbay
    2229 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yani hocam direk türkiye rma ya ürün değişimimi yapın dedi acaba almanya ?

|
    |
    thack_can kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1196 Mesaj

Bende öyle olmuş olabilir de sizdeki nasıl bir durum tam bilmiyorum hocam büyük ihtimal distrübütör firma değişim dedi direk o borudaki hasarı görünce rma da direk değiştirdi.

|
    |
  • Yarbay
    2229 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hiç bir bilgim yok ne olduğuna dair

|
    |
    thack_can kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj

Kullanıp performans hakkında yorum yaparsanız çok sevinirim bende almayı düşünüyorum bu aralar sıvı soğutma stok fan yetersizmiş gibi geliyor araştırıyorum bu aralar o sırada denk geldim konuyada   youtube'ta bir sürü video var hepsi sponsorlu  

|
    |

|
    |
  • Yarbay
    2229 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ben zaten bunu kullanıyordum hocam memnundumda ekrandaki derece işlemci modeli felan baya şekil duruyor ayrıca soğutması gayet iyi tabi gigabyte altına sürdüğü termal macun kötü kaliteli almak gerek

|
    |
    Miga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj

Cool Master Mastergel pro v2 almıştım yarısı duruyor daha önceden almıştım tekrar elinize ulaşınca testlerini atarsanız çok iyi olur

|
    |

quote:

Cool Master Mastergel pro v2 almıştım yarısı duruyor daha önceden almıştım tekrar elinize ulaşınca testlerini atarsanız çok iyi olur

Bende cooler master mastergel nano var onu sürecem

|
    |
    Bahsedilenler: Miga
  • Yarbay
    2229 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Bugün Geldi soğutucum çok şükür montajını yaptım altındaki termal macunu silip yerine cooler master mastergel nano sürdüm 20 dakikalık i7 9700K işlemciyi oc 4.9 ghz de stabil teste soktum değerler aşağıda.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bc/20/34/bc20349241d8a7110082ed2fb7699a07.jpeg&t=0&width=480&text=1

• Yüzbaşı
    387 Mesaj

Teşekkürler  

|
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.