Şimdi Ara

GIGABYTE RX5600XT GAMİNG OC KUTULU FATURALI TEMİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Ekim ayında satın aldığım ve son 1,5 aydır neredeyse hiç oyun oynanmamış bir karttır. (Xbox Series x satın aldığım için) 3 Fanlı modeldir cw vs. Gibi en ufak problemi yoktur.Herhangi bir ısı problemi yoktur.
    GIGABYTE RX5600XT GAMİNG OC KUTULU FATURALI TEMİZ
    RKutusu kitapçıkları ve faturası herşeyi tamdır.

SATILMIŞTIR HAYIRLI OLSUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PauLevesque -- 24 Ocak 2021; 15:18:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 3200 teklif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 hafta önce 3200e sattım.Ederi odur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 24 Ocak 2021; 2:28:18 >
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Hocam diğer ilanlara bakıp öyle fiyat yazdım bende.
    Ciddi alıcıyla gereken pazarlığı yaparım zaten.

• PauLevesque kullanıcısına yanıt
  • Konuşmuşuz anlaşmışız para ayarladım. Başkasına sattı. Sözğne nekadar güvenilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün satılmıştır ilginize teşekkürler.Kimseyle anlaştım demedim,bir arkadaş daha önce yazdı onunla konuşurken yukarıdaki arkadaş anlaşmadan ilan kaldırın demeye başladı yapabileceğim bir şey yok.

Önceden anlaşma yaptığım birisinin sözünü çiğnemeyi beklemeyin benden lütfen.Ama yinede canınız sağolsun.

• Bu piyasada gayet normal bir fiyat yazmış arkadaş ayrıca rx5600xt kartının en iyi modellerinden biri.

Daha önce alışverişim oldu arkadaşla son derece güvenilir bir insandır.

Hayırlı Satışlar dilerim GIGABYTE RX5600XT GAMİNG OC KUTULU FATURALI TEMİZ 

• ClaymoreCountry C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: PauLevesque

Ürün satılmıştır ilginize teşekkürler.Kimseyle anlaştım demedim,bir arkadaş daha önce yazdı onunla konuşurken yukarıdaki arkadaş anlaşmadan ilan kaldırın demeye başladı yapabileceğim bir şey yok.

Önceden anlaşma yaptığım birisinin sözünü çiğnemeyi beklemeyin benden lütfen.Ama yinede canınız sağolsun.

teklif verdiniz bende kabul ettim telefon verdim ilanı kaldırın dedim. bana mantıklı gelmiyor anlaştık görüştük büyük ihtimalle birisi yüksek verdi siz onu tercih ettiniz tabi insanlık tartışılmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.