Şimdi Ara

Gigabyte Rx 580 8 gb Satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba,

Evimdeki kasada kullandığım ekran kartı. Garantisi ve faturası yok.

Kutusu Cd si vb var.

Akşamları 2-3 saat knightonline // Call of duty // Lol oynuyorum sadece.

Fiyatı uygun yazdığımı düşünüyorum. Ölücüler lütfen kendilerinide benide yormasınlar.

Fiyat 1050 TL (1000 TL olmaz)

Elden teslim tercihim. (İstanbul/Sarıyer)

Gigabyte Rx 580 8 gb SatılıkGigabyte Rx 580 8 gb SatılıkGigabyte Rx 580 8 gb Satılık

• Arkadaşın satmaya niyeti yok heralde mesajlara cevap vermiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurs27

Arkadaşın satmaya niyeti yok heralde mesajlara cevap vermiyor?
    Mesajı atalı 4 saat olmuş. Mesajınızı 4 saat yanıtsız bıraktığım için niyetimi bu kadar hızlı anladığınız için tebrik ederim.
  • Hocam güzel fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • je3em kullanıcısına yanıt
    İlana koyduktan 15 dk sonra yazdım. En son baktığımda da görüldü olarak bırakıldığı için konuya yazma zaruriyetinde bulundum ben sizi tebrik ederim. Alacaktım kısmet değilmiş. Hayırlı satışlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurelioSol

Hocam güzel fiyat
    Teşekkür ederim. Gereksiz şişirmenin anlamı yok. Ederi bu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurs27

İlana koyduktan 15 dk sonra yazdım. En son baktığımda da görüldü olarak bırakıldığı için konuya yazma zaruriyetinde bulundum ben sizi tebrik ederim. Alacaktım kısmet değilmiş. Hayırlı satışlar...
    Kısmet hocam. Ben üzülmedim. İnşallah sizde üzülmezsiniz...
    Laf sokmak yerine tek kelimeyle satıldı yazmak bu kadar zor olmasa gerek. Çünkü görüpte cevap vermemek ya cevap vermeyi unutmak ya da umursamamak anlamına gelir. Bunun satıldı anlamına geldiğini ilk kez görüyorum. Her gün yeni bir bilgi işte. Bugün de kardayız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperÇorapçıgil

Laf sokmak yerine tek kelimeyle satıldı yazmak bu kadar zor olmasa gerek. Çünkü görüpte cevap vermemek ya cevap vermeyi unutmak ya da umursamamak anlamına gelir. Bunun satıldı anlamına geldiğini ilk kez görüyorum. Her gün yeni bir bilgi işte. Bugün de kardayız.
    Lafları yanlış anlamışsınız. Konuyu okuyun. Satıldı ibaresini nerden çıkardınız ? Laf sokan kişi ben değilim.
    Haklısınız, yanlış anlamışım. Özür dilerim bu konuda. Eski mesajımı silmiyorum (isterseniz silerim kirlilik olmasın diye) ki neden özür dilediğim belli olsun. İyi satışlar dilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperÇorapçıgil

Haklısınız, yanlış anlamışım. Özür dilerim bu konuda. Eski mesajımı silmiyorum (isterseniz silerim kirlilik olmasın diye) ki neden özür dilediğim belli olsun. İyi satışlar dilerim.
    Önemli değil. Kalpler kırılmasın yeter. Teşekkürler iyi günler
  • @Mirketsesii Arkadaşımıza hayırlı olsun. Ürünün garantisi bitti sanıyordum ama 17 Kasım 2020 e kadar garantisi devam etmekte. Güle güle kullanın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.