Şimdi Ara

Gigabyte RTX 3060 GAMING OC 12G 6398 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
7.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gigabyte GeForce RTX 3060 GAMING OC 12G GeForce RTX 3060 12 GB GDDR6 192 bit 7680 x 4320 pixels PCI Express x16 4.0 GV-N3060GAMING OC-12GD
    https://www.bossbilisim.com/gigabyte-geforce-rtx-3060-gaming-oc-12g-geforce-rtx-3060-12-gb-gddr6-192-bit-7680-x-4320-pixels-pci-express-x16-4.0-gv-n3060gaming-oc-12gd-157492

• hocam 5-6 aya falan çıkmıyor lütfen konuya hakim değilseniz abartmak için sallamasyon ifadede bulunup yanlış yönlendirme yapmayın.

elektrik masrafını çıkınca 12-13 ay 'da çıkıyor. bu tabi ki şuan ki piyasa şartlarına göre.

edit:

bossbilisim, tahmini teslimat 9gün yazan ürünleri yurtdışından getirtiyor süre 9 gün değil de en iyi ihtimalde ortalama 30-40 gün civarı olduğunu ekşisözlük ve şikayetvar konularında kullanıcı geri dönüşlerinde okumuştum.

• Satıcı sıkıntılı olabilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pek güven izlenimi olan bir firma değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konusu açıldı bu sitenin daha önce güvenilir degil galiba

amazondan da bu fiyatlara yakalabilir

• Site güvenilir aralıkda 3600mhz ram aldım piyasada 1700 iken 1250 aldım. Teslim süresi 2gün diyorsa 2 günde gelir 9 gün diyorsa 1 ay beklersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MysticDesign -- 16 Temmuz 2021; 13:40:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

Site güvenilir aralıkda 3600mhz ram aldım piyasada 1700 iken 1250 aldım. Teslim süresi 2gün diyorsa 2 günde gelir 9 gün diyorsa 1 ay beklersiniz

+1

1-2 den fazla bekleten siparişler sıkıntı olabilir. şikayet sitelerine yazılmış.

1660 3400 tl ye yazılmış.

3800 tl ye 1660 süper var.

çoğu siteye e.kartları eklenmeye başlamış. sanal para çakıldıkça stoklar açılır.

biraz daha beklemekte fayda var.

uygun fiyatlı 1660 süper için pusuda bekliyorum.

• Firma dolandırma oyalama yapmayacak diyebiliyorsanız alın derim, ben diyemiyorum maalesef

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Almayın bu paraları edecek kart değil, yakında çok daha ucuza alırsınız

• Stokta olana 1 gün diyor ve gönderiyor. bende 2 adet fan almıştım ertesi gün verildi. Tabi ben fiyat az olduğu için riske girip aldım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • rtx 3060'ı 1000 liraya satsalar onu da daha bekleyin düşecek yazacak millet, siz daha bekleyin. 3060 mining ile şu fiyatı zaten 5-6 ayda çıkarıyor. Her ekran kartı konusunun altında aynı yorumlar...

• Ryzex kullanıcısına yanıt

1000 liraya 3060 alınmaz hocam bekle 500tl ye düşecek o

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryzex

rtx 3060'ı 1000 liraya satsalar onu da daha bekleyin düşecek yazacak millet, siz daha bekleyin. 3060 mining ile şu fiyatı zaten 5-6 ayda çıkarıyor. Her ekran kartı konusunun altında aynı yorumlar...

hocam 5-6 aya falan çıkmıyor lütfen konuya hakim değilseniz abartmak için sallamasyon ifadede bulunup yanlış yönlendirme yapmayın.

elektrik masrafını çıkınca 12-13 ay 'da çıkıyor. bu tabi ki şuan ki piyasa şartlarına göre.

edit:

bossbilisim, tahmini teslimat 9gün yazan ürünleri yurtdışından getirtiyor süre 9 gün değil de en iyi ihtimalde ortalama 30-40 gün civarı olduğunu ekşisözlük ve şikayetvar konularında kullanıcı geri dönüşlerinde okumuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaNOnE -- 16 Temmuz 2021; 16:49:39 >
  • ben daha önce kulaklık almıştım hiç sorun yaşamadım Boss bilişim tarafından.

• quote:

Orijinalden alıntı: StaNOnE

hocam 5-6 aya falan çıkmıyor lütfen konuya hakim değilseniz abartmak için sallamasyon ifadede bulunup yanlış yönlendirme yapmayın.

edit:

Alıntıları Göster

LHR değilse elektrik masrafını çıkarınca 9 ayda amorti ediyor. LHR ise dediğiniz hesaba gelir.

• bu kartta indirim çok iyiymiş bedava çünkü

boss bilgisayar
    ZOTAC ZT-71304-20L GeForce GT 710 1 GB GDDR3 64 bit 2560 x 1600 pixels PCI Express 3.0
    https://www.bossbilisim.com/zotac-zt-71304-20l-geforce-gt-710-1-gb-gddr3-64-bit-2560-x-1600-pixels-pci-express-3.0-25813
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratd555

bu kartta indirim çok iyiymiş bedava çünkü

boss bilgisayar
    ZOTAC ZT-71304-20L GeForce GT 710 1 GB GDDR3 64 bit 2560 x 1600 pixels PCI Express 3.0
    https://www.bossbilisim.com/zotac-zt-71304-20l-geforce-gt-710-1-gb-gddr3-64-bit-2560-x-1600-pixels-pci-express-3.0-25813

:D

• StaNOnE kullanıcısına yanıt

Şuan 400 mh den fazla kazım gücü ile mining yapmaktayım (abartılacak bir sayı değil) bu sistemi de aylarca uğraşarak kurdum. Bunun yanında Isparta da 3 katlı bir internet kafenin sahibiyle çok yakın arkadaşım. Ispartalı olanlar illaki söylediğim internet kafeyi bilir. Adam aylardır kafesini kapatıp içerideki bilgisayarlar ile kazım yapmakta ve geliri insanların orada gelip 7-24 bilgisayar oynadığı günlerden çok daha güzel. Bundan çok yakın bir geçmişe bakarsanız (eth 4000 dolar küsürdeyken) 100 mh li bir sistem ayda yaklaşık 400 dolara yakın para getireceğini hesaplıyordu. Ethermine sitesinden gördüğüm verileri söylüyorum. Bakın bunu kötü bir yorum olarak algılamayın ama kafa yapınızı değiştirmeniz lazım. Cümlenin sonuna şu an ki piyasa şartlarına göre yazabilip bir önceki cümlende ise abartmak için sallamasyon ifadede bulunup yanlış yönlendirme yapma yazmışsın bak biraz düşün arasındaki çelişkiyi ve kripto para dünyasını biraz anlayabilirsin. Birde bunu gidip birkaç kişi beğenmiş. Birkaç ülke yasak getirdi diye Etheri gidip bakkaldan para üstü olarak sakız yerine alacağınızı düşünüp ekran kartlarının eski fiyatlarına (LHR siz modellerin) döneceğini mi sanıyorsunuz uzun vadede ? Ve sistemden çıkan bu kadar kazım yapan insan olup gelir seviyesinin aynı mı kalacağını düşünüyorsunuz ? Forumun çoğu hayal dünyasında yaşıyor. Zamanında yeni çıkan ekran kartları 5k seviyesinde satılırken şimdi çok pahalı yav az düşsün alınır para verilmez şimdi diyen bir kesim vardı, insanlar sizin yüzünüzden 1 senedir bilgisayar alamıyor. Aynılarını yaşatmayın insanlara.

Ekleme: Bossbilisim tarzı firmalardan gidip ekran kartı almayın, yarın bir gün arıza çıkar aradaki 2k fiyat farkı için 3 kat kazık yersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryzex -- 16 Temmuz 2021; 23:34:28 >

• boss bilişim dolandırıcı bir firma hiç bulaşmayın bir çok ürünün fiyatı kasten düşük ama kargo vs. verilmiyor para duruyor onlarda sanırım parayı işletiyorlar ürün gönderimi yok

• ResistibiLiTy kullanıcısına yanıt

ne kadar guvenılır bılmıyorum ama n11 magazalarından 2 3 sefer alısverıs yaptım sorunsuz geldi. ama dikkatlı olmakta fayda var

• nanokatalog v8.3

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.