Şimdi Ara

Gigabyte Marka Telefon Almayın/Aldırtmayın! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
5
Favori
25.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nova 3 denemedim ancak vice city düşük ayarlarda akıcı oynatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litminov

nova 3 denemedim ancak vice city düşük ayarlarda akıcı oynatıyor.

tamam cok saol bi bişey sorucam dead trigger oyununda grafik ayarı yok galiba ben arkadaşta oynamıştım göremedim o nasıl oynanıyor
  • Dead trigger, shadowgun gibi oyunlar gayet akıcı çalışıyor. Gta, batman gibi oyunlar biraz kasıyor.
  • quote:

Dead trigger, shadowgun gibi oyunlar gayet akıcı çalışıyor. Gta, batman gibi oyunlar biraz kasıyor.

tamam saolasın
  • quote:

Dead trigger, shadowgun gibi oyunlar gayet akıcı çalışıyor. Gta, batman gibi oyunlar biraz kasıyor.

bişey daha sorucam kusura bakma ama ahize sesi ile wifi kalitesi nasıl bu telefon alınır mı sence ilgin teşekkürler
  • ekran parlaklığı ve görünebilirliğini açık havada LG OPTIMUS L5 E612 ile yanyana kıyaslama imkanı olan var mı .
  • benim telefonumda gelen ses de sorun yok yanlız bazen karşı taraf sesimin hiç anlaşılmadığını söyluyor bunun la daha önce karşılaşan oldumu ayrıca telefon bazen phone.android durdu mesajı verip şebekeyle bağlantısını sıfırlayıp tekrar bağlanıyor mesala tam biri ararken olabiliyor ayrıca kimin aradığınıda göremiyorsun sizce servise falanmı göndermeliyim yoksa güncellemelerimi yüklesem bu sorunlarla karşılaşan oldumu hiç...
  • Bizde böyle bir sorun olmadı hiç bence servise götürün.
  • Kasıyor derken çok sık mı ?

Konuyla pek ilgisi yok ama oyunun ayarları düşürürsek oyunda çok belli bir değişiklik olur mu?
  • Arkadaşlar arka kapağı şans eseri 1 kere açtım :D ondada sim kartımı taktım. TElefonu hediye aldım ve simkartı geri çıkarmtmam lazım. Ancak arka kapağı açamıyorum :/
  • @alperenugur

Ahize aynı normal gibi..

Kılıf ve ekran filmi sıkıntısı çekiyorum.

Mat mı parlak mı ekran filmi almalı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FilmsizKalma

Arkadaşlar arka kapağı şans eseri 1 kere açtım :D ondada sim kartımı taktım. TElefonu hediye aldım ve simkartı geri çıkarmtmam lazım. Ancak arka kapağı açamıyorum :/

Ben de telefonu ilk aldığımda açamadım ve güçlü bir arkadaş bulup ona açtırdım. Daha sonra da sadece bir kez başardım. Tek önerebileceğim başka birisinin de denemesi. Mübarek Gigabyte resmen açılmayacak bir kapak yapmış. İşkence...
  • gs202 alıcam ama gözüm gsmart maya m1 e kayıyo .Türkiyeye gelse kaç paradan giriş yapar.. beklemeye değermi ? fiyatı 600 tl civarı olurmu ?Birde 4gb dahili hafızası sıkıntı yaratır gibi ... ilerde güncelleme çıakrsa falan filan hafızayı doldururmu ?

not: telefona en fazla 600- 650 vermek isterim yukarısı olursa paraya yazık olur..
  • Eğer biraz daha fazla verebilirseniz 4 çekirdekli 2gb ramli giauyu g4'ler var fiyatı 700 lira civarında..
  • quote:

Eğer biraz daha fazla verebilirseniz 4 çekirdekli 2gb ramli giauyu g4'ler var fiyatı 700 lira civarında..

Türkiye de satılıyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qwerty0034

quote:

Eğer biraz daha fazla verebilirseniz 4 çekirdekli 2gb ramli giauyu g4'ler var fiyatı 700 lira civarında..

Türkiye de satılıyor mu ?

Satılıyor 700 lira civarında ama garantili mi değil mi bilmiyorum. Biraz araştırırsan zaten 4 çekirdekli ucuza telefonlar bulabilirsin yine bu fiyat aralığında
  • arkadaşlar ilk öncelikle iyi akşamlar şu root olayını bir türl yapamadım sdk indirdim neymiş java felan kurmak gerekiomuş kurdum felan ama bir türlü açılmadı sizden isteğim Allah rızası için yapan arkadaşlar bi videolu root yapsada bizde yararlansak şimdiden teşkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican tunc

arkadaşlar ilk öncelikle iyi akşamlar şu root olayını bir türl yapamadım sdk indirdim neymiş java felan kurmak gerekiomuş kurdum felan ama bir türlü açılmadı sizden isteğim Allah rızası için yapan arkadaşlar bi videolu root yapsada bizde yararlansak şimdiden teşkürler

O kadar işleme gerek yok 2. mesajımdaki dosyayı yükle ve anlattığım gibi dos ile aç hemen yapıyor rootu
  • kardeşim saol cvp yazmışsında ben giriyorum cmd orda ne yapsam olmuyo klasörü masa üstüne çıkartıyorum ama cmd ye ne yazsam yapamıyorum biraz açarsan çok sevinirim kardeşim senide uğraştırıyorum kusura bakma :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican tunc

kardeşim saol cvp yazmışsında ben giriyorum cmd orda ne yapsam olmuyo klasörü masa üstüne çıkartıyorum ama cmd ye ne yazsam yapamıyorum biraz açarsan çok sevinirim kardeşim senide uğraştırıyorum kusura bakma :(

Dosyayı indir içindekileri masaüstüne root diye açtığın klasöre at ama bu root klasörünün içinde runme, stuff klasörü, runme.sh dosyaları olacak yani root klasörünün içinde başka bir klasörün içinde olmayacak bu dosyalar..

Daha sonra cmd ile dosu aç sonra cd desktop yaz sonra cd root yaz sonra dir yaz sonra runme yaz yeşil yazılı bir sayfa gelecek dosta bu arada telefonunu bağla hata ayıklaması açık olsun sonra 1 yazıp enterla ve bekle root olacak telefonda birşey soracak root yaparken next deyip geç onu işlem bitince root olacak.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.