Şimdi Ara

Gigabyte MA785GT-UD3H Kullananlar Buraya! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
3
Favori
38.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTPC yerine WD HD Live Media Player alın daha ucuza gelir, ayrıca daha sorunsuzdur. Bir de yanına kampanyadan 250-320GB 2.5" disk alırsınız olur biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 3 Mart 2010; 18:33:53 >
  • merhaba arkadaslar, 1 hafta icinde soyle bir sistem kurmayi dusunuyorum;

athlon II x3 435 2.9ghz
    gigabyte ma785gt ud3h
    2gb kingston ddr3 1333mhz cl9 (ram uyumlu kontrol ettim)
    aerocool Vx-9 pro 460W (kasayı aldım, 2 aydır kenarda duruyor param olmadigi icin)

ekonomik acidan zorda oldugum icin ekran kartini daha sonra alabilecegim ancak merak ediyorum ram.in az olmasi ne kadar etki eder onboard ekran karti ram.den kullanicak cunku ve ben oyun meraklisi biri oldugum icin 15' crt monitorumde (cok eski ) nasil bir performans alirim bu sistemden?

simdiden tesekkur ederim

• 64 bit OS kurarsan çok kasılırsın, özellikle de en az 256MB'ı ekran kartına gidince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxjack

merhaba arkadaslar, 1 hafta icinde soyle bir sistem kurmayi dusunuyorum;

athlon II x3 435 2.9ghz
    gigabyte ma785gt ud3h
    aerocool Vx-9 pro 460W (kasayı aldım, 2 aydır kenarda duruyor param olmadigi icin)

ekonomik acidan zorda oldugum icin ekran kartini daha sonra alabilecegim ancak merak ediyorum ram.in az olmasi ne kadar etki eder onboard ekran karti ram.den kullanicak cunku ve ben oyun meraklisi biri oldugum icin 15' crt monitorumde (cok eski ) nasil bir performans alirim bu sistemden?

simdiden tesekkur ederim

Kasa hariç aynı bileşenler var bende, ekran kartım da yok. Oyun konusunda şunu söyleyebilirim ;

Mirror's Edge, COD MW2, NFS Undercover kurulu ve yüksek ayarlarda rahatlıkla oynuyorum fakat, mesela

NFS Shift'te ve GTA 4'te çok vasat grafiklerle bile oynamak zor oluyor. Bu konuda benim tespitim şu ki

COD serisinin her seviye bilgisayar için optimizasyonları çok paşarılı,

ancak NFS seriisi hakkında aynı şeyi söyleyemem çünkü her oyun farklı optimizasyon yapısında ve her

seviye bilgisayara uyum sağlamıyor. Bunun başlıca nedeni de; Donanım sektörünün yeni ürünler satmasını

sağlamak yani ortak çıkar durumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrforevers -- 4 Mart 2010; 13:08:04 >

• arkadaşlar bu kartla alakalı overclock sorunlarım var konu hakkında yardımcı olabilcek arkadaşlar lütfen benimle irtabate geçsinler pm yada bu başlık altından bende sorunumu pm den kendilerine ileteyim.çok minnet kalırım
  • AMD Athlon II X3 435 4.çekirdekleri açılan arkadaşlar işlemcilerinizi nereden aldınız acaba yardımcı olurmusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverdream
    AMD Athlon II X3 435 4.çekirdekleri açılan arkadaşlar işlemcilerinizi nereden aldınız acaba yardımcı olurmusunuz?

+1
    Ve L3 hangi islemcide daha çok aciliyor
  • Amd x2 3600+s940 bu ana karta olurmu.. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yayengec

Amd x2 3600+s940 bu ana karta olurmu.. ?

Hayır s938 olması gerekli.
  • Bu da benden... günlük stock fanla kullanımım.

Gigabyte MA785GT-UD3H Kullananlar Buraya!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrforevers

quote:

Orijinalden alıntı: maxjack

merhaba arkadaslar, 1 hafta icinde soyle bir sistem kurmayi dusunuyorum;

athlon II x3 435 2.9ghz
    gigabyte ma785gt ud3h

simdiden tesekkur ederim

Kasa hariç aynı bileşenler var bende, ekran kartım da yok. Oyun konusunda şunu söyleyebilirim ;

Mirror's Edge, COD MW2, NFS Undercover kurulu ve yüksek ayarlarda rahatlıkla oynuyorum fakat, mesela

NFS Shift'te ve GTA 4'te çok vasat grafiklerle bile oynamak zor oluyor. Bu konuda benim tespitim şu ki

COD serisinin her seviye bilgisayar için optimizasyonları çok paşarılı,

ancak NFS seriisi hakkında aynı şeyi söyleyemem çünkü her oyun farklı optimizasyon yapısında ve her

seviye bilgisayara uyum sağlamıyor. Bunun başlıca nedeni de; Donanım sektörünün yeni ürünler satmasını

sağlamak yani ortak çıkar durumu.

Zaten benim işim COD serisi genel olarak peki monitorun oldukca ama oldukca eski olmasi bir sey degistirir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TRQX

64 bit OS kurarsan çok kasılırsın, özellikle de en az 256MB'ı ekran kartına gidince.

xp ile dewam etmeyi dusunuyorum ama win 7 de kursam mı kurmasam mı kararsızım 32 bit olmak zorunda ya baska cozum yok simdilik
  • Kartta onboard vga nasıl kapanıyor acaba
  • Bir onceki sayfada cevaplamislardi
  • bu anakarttan bende sipariş ettim. ASUS M4A785TD-V EVO aslında bu kartı alıcaktım ama stoklarda olmadığından giga aldım sizce aralarında bariz fark varmıdır? birde çekirdek açma yetenekleri asusta daha iyi deniyor doğrumudur bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverdream -- 6 Mart 2010; 11:35:08 >
  • bariz fark var kardeşim,zaten insanlar m4a785td-v evo bulamadıkları için bu anakarta yöneliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi
    bariz fark var kardeşim,zaten insanlar m4a785td-v evo bulamadıkları için bu anakarta yöneliyor

Neymis o bariz fark?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

bariz fark var kardeşim,zaten insanlar m4a785td-v evo bulamadıkları için bu anakarta yöneliyor

evet açıklarmısın?
  • Anakart bugun geldi banada. X4 945 işlemciyi 3.6ghz default voltage da sorunsuz kullanıyorum:)

Ayrıca Asus evo modelinin bundan tek farkı kapasitörleri,gigabyte'ın da buna oranla ses kalitesi iyi
    Birbirini tamamlayan iki kart gibiler.Tek sorun aynı kartta toplanmaması bu özelliklerin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 6 Mart 2010; 19:13:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuAnTuM-C
    Anakart bugun geldi banada. X4 945 işlemciyi 3.6ghz default voltage da sorunsuz kullanıyorum:)

Ayrıca Asus evo modelinin bundan tek farkı kapasitörleri,gigabyte'ın da buna oranla ses kalitesi iyi
    Birbirini tamamlayan iki kart gibiler.Tek sorun aynı kartta toplanmaması bu özelliklerin

Hayirli olsun dostum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.