Şimdi Ara

Gigabyte GTX 770 Windforce 3x kullanıcı fotoğrafları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
3.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Soin

Belki bu versiyon da upgrade olmuştur ;) bakmak lazım.

anlayamadım.
  • Bahsettiğin anakart maximus vı modelınde bir yenilik olmuştur yani güncellenmiştir sli yapmak kart üzerinde daha rahat,geniş bir alana sahip olabilir..ondan dolayı incelemek gerekli dedim.
  • GIGABYTE Announces GeForce GTX 770 WindForce 3X OC with 4GB

LİNK :http://www.techpowerup.com/185634/gigabyte-announces-geforce-gtx-770-windforce-3x-oc-with-4gb.html

Techpowerup sitesinin yazısına göre, GIGABYTE tavsiye edilen satış fiyatını; $499.99 olarak belirlemiş.Yabancı satış sitelerinden olan newegg.com' da ise; birkaç tanesi için, $449.99 fiyat verilmiş.

GIGABYTE WF 3x 2 GB ülkemize; lanse ediliş fiyatından, $25 dolar daha pahalı ve +KDV' si ile geldi.Buradan, yola çıkarsak; aynı şey 4 GB içinde geçerli olacak, şu an ki fiyatları ve dolar kurunu göz önüne aldığımızda; 1150 TL - 1175 TL gibi bir fiyattan ülkemize giriş yapacağını umuyorum. İnşallah, çok geç kalmaz.

Bu arada; GIGABYTE' ın sitesinde de geçen gün 2 GB kaldırılmıştı, şimdi de 4 GB' ı paylamışlar sadece.

GIGABYTE ;http://www.gigabyte.com.tr/products/page/vga/gv-n770oc-4gd/
  • Benim aradığım son SS'di. Sanırım gördüğüm kadarıyla bu seride PCB burkulması yok.
  • merhaba beyler bend bu ekran kartini alacagim ama tek hdmi cikisi olmasi kotu oldu kutusundan hic 2. bir hdmi yaratmak icin dvi to hdmi yada display port to hdmi gibi bir adaptor yada kablo cikiyormu ben hem tv ye hemde monitore baglayacagim icin 2xhdmi gerek monitorumde sadece hdmi ve dsub girisleri var cunku
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrvirus

merhaba beyler bend bu ekran kartini alacagim ama tek hdmi cikisi olmasi kotu oldu kutusundan hic 2. bir hdmi yaratmak icin dvi to hdmi yada display port to hdmi gibi bir adaptor yada kablo cikiyormu ben hem tv ye hemde monitore baglayacagim icin 2xhdmi gerek monitorumde sadece hdmi ve dsub girisleri var cunku

maalesef çıkmıyor kutu içinden.
    ne dvi kablo nede dvi-sub çevirici.
  • arkadaşlar bu kartın da güç girişi gtx570 ile aynımıdır?

edit: değilmiş 570 2x6 pin, bu seriler 6 pin ve 8 pin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rubenmartin -- 16 Haziran 2013; 16:08:01 >
  • Hayırlı olsun ekran kartınız .

Benim bir sorum olacak ;
    Bu kart enine boyuna alan kaç cm yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: best26

Hayırlı olsun ekran kartınız .

Benim bir sorum olacak ;
    Bu kart enine boyuna alan kaç cm yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler hocam daha iyileri sizlerin olur inşallah.Gigabyte'ın sitesinden kopyaladım hocam ( L=292mm W=129mm H=43mm )
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.