Şimdi Ara

Gigabyte GTX 460 1GB OC ## Kullanıcı İncelemesi (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.043
Cevap
5
Favori
261.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar , bf3 sonuçlarınız nasıl ? Full ayarlarda deneyim dedim denemez olaydım sonuç çok kötü normal ayarlara çekiceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony Tony

Arkadaşlar , bf3 sonuçlarınız nasıl ? Full ayarlarda deneyim dedim denemez olaydım sonuç çok kötü normal ayarlara çekiceğim.

valla bende süper... akıyor resmen. 1080p ultra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Arkadaşlar , bf3 sonuçlarınız nasıl ? Full ayarlarda deneyim dedim denemez olaydım sonuç çok kötü normal ayarlara çekiceğim.

Bu haber sevindirici aslında .Hocam peki sıcaklık değerleriniz nedir ?
  • 1440x900 hersey full kart 850 4000de oyun akici ama kart isinmadan oyun bitti senaryo cok kisa oyunu sevmedim bakalim mw3 nasil sanirsam b3 kadar kisa degildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

vay arkadas kartı aldık 1 yıldır .. dogrudurut bır board bulamadık kı oc yapalım ..defult ayarlarda kullanıyoruz ..

... gazlı bmw z4 de bınmek gıbı bısı sanırım

Hocam arabayı almasınlar elinizden lpg taktırdın diye

• 1920*1080 ultradan hight çektim sonuç güzel işlemci hızını biraz daha arttıracağım bakalım ne kadar farkedek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

quote:

vay arkadas kartı aldık 1 yıldır .. dogrudurut bır board bulamadık kı oc yapalım ..defult ayarlarda kullanıyoruz ..

... gazlı bmw z4 de bınmek gıbı bısı sanırım

Hocam arabayı almasınlar elinizden lpg taktırdın diye

vallaa kardesım ıslemcımden dolayı board sıkıntım var oc falan yapamıyorum ..

...mecburıyetten gaz taktırdım

.. oc yapabılecegım board vardı da bız mı yapmadık ..

• bf3 için driver güncellemesi yapmışızdır umarım
  • ben yapmadım hatta oyunu açarken hata veriyordu güncel driverı yükle diye belki o yüzden ultrada stabil kalamadım.
  • quote:

quote:

quote:

Bu haber sevindirici aslında .Hocam peki sıcaklık değerleriniz nedir ?

max 70- 73 derece gidip geliyor üstümde battaniye klima 23 derece max devirde çalışırken

900/2200 hatta 910/2200 de kaldırıyor bu voltajda ama şimdi crash olur falan diye (zaten perfe etkisi yok) yapmıyorum çünkü artık sinirlerimde kaldırmıyor bk. crysis 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 2 Kasım 2011; 0:56:13 >

• Gigabyte 460 oc kartım var.

SLI yapmak istiyorum.

SLI yapmaya değer mi? (ekstra 300 TL, ekstra ses ve sıcaklık karşılığında oyun performansı artışı değer mi)

SLI için aynı marka aynı model kart mı almalıyım?

Elinde SLI için kartı olup da satacak olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tassadar

Gigabyte 460 oc kartım var.

SLI yapmak istiyorum.

SLI yapmaya değer mi? (ekstra 300 TL, ekstra ses ve sıcaklık karşılığında oyun performansı artışı değer mi)

SLI için aynı marka aynı model kart mı almalıyım?

Elinde SLI için kartı olup da satacak olan var mıdır?

Anakartınız sli destekliyor mu ? 8x-8x mi 4x-4x mi ? Eğer destekliyorsa yapılabilir neden yapılmasın... Kartınızı satsanız 300'e satabilirsiniz. 300 de kendiniz koysanız 600 tl'ye gtx560 alsanız 2 x gtx460 gücünde olmaz.

Aynı kart alsanız daha iyi olur ama aynı modele gerek yoktur heralde. Yine de bilenler cevaplasın..

• anakart SLI destekliyor.Asus P7P55D-E Pro

SLI için aynı marka aynı model mi gerekli?

460 SLI ne kadar değer?ne kadar gerekli?
  • usdat ben netten p43 anakart bakıyorum ama bulamadım ...bu ıs klasık arabaya bınmeye odndu ... ben bır sekılde oc yapmak ıstıyorum ..ve boardu degıstırmem gerek .. ama pıyasada bulmak cok cok zor ..hele hele p45 falan yada x38 kalmamıs bıle .. aslında ddr2 cok denk geldı ama bna dd3 slot lazım ..
  • quote:

usdat ben netten p43 anakart bakıyorum ama bulamadım ...bu ıs klasık arabaya bınmeye odndu ... ben bır sekılde oc yapmak ıstıyorum ..ve boardu degıstırmem gerek .. ama pıyasada bulmak cok cok zor ..hele hele p45 falan yada x38 kalmamıs bıle .. aslında ddr2 cok denk geldı ama bna dd3 slot lazım ..

P43 alma OC zor yaparsın FSB 436 MHz geçmiyor..
  • quote:

quote:

usdat ben netten p43 anakart bakıyorum ama bulamadım ...bu ıs klasık arabaya bınmeye odndu ... ben bır sekılde oc yapmak ıstıyorum ..ve boardu degıstırmem gerek .. ama pıyasada bulmak cok cok zor ..hele hele p45 falan yada x38 kalmamıs bıle .. aslında ddr2 cok denk geldı ama bna dd3 slot lazım ..

P43 alma OC zor yaparsın FSB 436 MHz geçmiyor..

anladım bılıyorum aslında ..daha oncede burada cok yazdım yıne sızınle gorusmusdum hatırlıyorum .. forumda ıkıncı el parca satan bır dukkan sahıbıyle gorustum ...telefon bırakdım elıme gecerse arayacagını soyledı .. p43 den ıyılerı zaten yok gıbı ..artık zaten p43 de zor bulunuyor .. neyse ksımet ..eyvallah usdat ..

• Benim GTX460'da mı yoksa Win7'de mi sorun var anlayamadım henüz. Kart O/C'siz. Aldığım gibi kullanıyorum. Masaüstünde ya da herhangi bir uygulamaya tıklayacağım vakit önce mouse'a kramp girmiş oluyor ardından görüntü gidiyor. 2 sn sonra görüntü geliyor. Windows kapanmaktan kurtarıldı uyarısı veriyor. Driver'ı güncel tutuyorum. Sorun kartta mı yoksa mouse mu tetikliyor anlamış değilim. Hafta 1-2 oluyor. Onun dışında sistemde herhangi bir sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Benim GTX460'da mı yoksa Win7'de mi sorun var anlayamadım henüz. Kart O/C'siz. Aldığım gibi kullanıyorum. Masaüstünde ya da herhangi bir uygulamaya tıklayacağım vakit önce mouse'a kramp girmiş oluyor ardından görüntü gidiyor. 2 sn sonra görüntü geliyor. Windows kapanmaktan kurtarıldı uyarısı veriyor. Driver'ı güncel tutuyorum. Sorun kartta mı yoksa mouse mu tetikliyor anlamış değilim. Hafta 1-2 oluyor. Onun dışında sistemde herhangi bir sıkıntı yok.

+1 Aynı sorun bende de var.
  • Bu hatayı bende alıyordum ara sıra ama son güncel driver (295.73) ile bu sorun gitti gibi, çünkü karşılaşmadım hiç
  • bende gigabyte gtx 460c o.c var fakat ben fan hızımı bi türlü ayarlayamıyorum örnegin 80 yapıyorum olmuyor anca %55 yada %67 oluyor auto bırakıyorum %60 üzeri zaten hıc cıkmıyor fan hızı profilinide ayarlamama ragmen olmuyor. Kullandıgım program MSİ AFTERBURNER sorun nedir sizce?
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.