Şimdi Ara

GİGABYTE GSMART MAYA M1 PAYLAŞIM PLATFORMU (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
7
Favori
46.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dewre

Telefonum arızalandı. Ses karşıya gitmiyor. Kvk teknik servise gonderdim. Sitedeki açıklama:

Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın onarımı için parça değişimi yapılacaktır. Değişmesi gereken parça üreticiden beklenmektedir. Cihazınızın işlemleri tamamlanıp teslim edilmeye hazır hale geldiğinde, tarafınıza SMS veya e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır. Cihazınızı, servisimize bayi aracılığıyla ilettiyseniz, bu bilgilendirme bayinize yapılacaktır. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın onarım işlemleri tamamlanmış olup , teslime hazır hale getirilmiştir. Cihazınızı kayıt sırasında verilmiş olan form ile teknik servisimizden teslim alabilirsiniz. Cihazınızı ortalama 3 iş günü içinde bayi aracılığıyla gönderdiyseniz bayinize, kargo ile gönderdiyseniz kargo aracılığıyla teslim edilecektir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

• AYNI sorun cihazımda mevcut işimdem dolayı gidemedim ne yapmam gerekli faturasını kaybettim dokunmatik berbat 25 - 35 kere tıklamam lazım bir yere algılaması için hoparlör gitti gibi sesim karşıya gitmiyor anca bağırmam gerek kamerada anlıyamadığım ölü pixel var kamera acinca noktalar cıkıyor fotoğrafla belirgin bir şekilde
  • Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    fatura gerek yoktur teldeki seri numarısından anlıyolardır götür baktır Koruma ekran filmi taktırdıysan düzgün takamadılarsa dokunmatik problemi olabilir
  • Merhaba,

Maya M1 de simkartlara ayrı ayrı melodi atılamıyor mu? yoksa ben mi beceremedim. ..Yardımcı olabilecek kimse var mı?

Teşekkürler
  • merhaba arkadaşlar yaklaşık 8 aydır maya m1 kullanıyorum genel olarak sorunsuz bi telefon fakat gsmart telefon aksesuar desteği konusunda sıfır general mobil aksesuarları köy bakkalında bile var, batarya konusunda sıkıntı yaşamaya başladım bl 166 batarya piyasada yok data starı aradım kendilerine gelen telefonların bataryalarını söküp ayrı satıyorlar İstanbul data starla görüştüm herşey dahil 50 tl istediler bana fazla gibi geldi, mecbur başka çare yok sanırım çünkü bulunamayan bi bataryası var, kılıf konusunda zaten sıkıntı büyük, ayrıca herkezin bahsettiği gibi kamera açınca kamerada lekeler var her fotoda çıkıyor, alttaki menü tuşları ışıkları yavaş yavaş kademeli olarak sönmeye başladı ve bidaha yanmadı yaklaşık 5 aydır da böyle kullanıyorum, garantiden servise göndermek istiyorum ama çok geç geleceği endişesi içindeyim, antalyada KVK teknik servis var ama maillere bile cevap vermiyorlar açıkçası aldığıma pişman oldum diyebilirim

• Dokunmatiik hassasiyeti problemi bendede var. Çözüm bulabilen varmı? Yoksa garantiye göndermek mi gerek?
  • Uzun lafin kisasi ucuz etin yahsini yenmez aga bendede sorunlar bire bir aynii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaslar telefonlarla araniz nasil

• arkadaşlar merhaba,2 gündür Maya M1 telefonumda '' Telefon belleği güvenle kaldırıldı '' yazısı geliyor,ve gerçekten telefonumun belleği yok oldu.fakat SD kartım normal çalışıyor.acaba nasıl bir problem yaşıyorum,telefonumu yedekleyip yeniden mi Android işletim sistemini kurmam gerekiyor,veya başka bir çaresi varmı,telefon belleğimin tekrar eski haline geri dönebilmesi için.teşekkür ederim sorunumla ilgilenebilecek arkadaşlara.
  • Kardeş istersen fabrika ayarlarına geridönder telefonu açıkcası teledonlar miladını doldurmaya başladı gibi bendede hafıza sorunları zaman zaman oluyor guncelleme yer olmasına rağmen yapmıyor be bellek kart hatası veriyor dediğim gibi fabrika ayarlarına bir dön istersen ama herşeyi yedeklemeyi unutma çözülürse cvb yazı

• merhaba arkadaşlar hala bu telefonu kullanıyorum :) çözüm bulamadığım bir sorun var telefonun ana sayfa sayısını azaltamıyorum diğer telefonlarda iki parmakla dokunduktan sonra parmakları kapatınca sayfa siliniyor bunda nasıl oluyor fikri olan yada bilen varmı
  • Ana sayfadan kastın arka planda kalan uygulama ekranlarini soyluyorsun galiba eger ondan bahsediyorsan basit orta menu tusuna basili tut sonra butun actigin uygulamalarin sayfasini goruceksin birine dokunaraka saga veya sol farketmez savur gitsin parmaginla tek tek salla hepsini arka plandan gider

• yok hayır açık olan uygulamalar değil sorunum, hani üst düğmeye basınca çıkan G yi yana kaydırdıktan sonra karşımıza gelen ekran. ben sayfa diyorum bu sayfadan solda 2 sağda 2 tane var, ben bu sayfaların sayısını azaltmak yada silmek istiyorum ,bana 2 sayfa yetiyor
  • Anladım bu durumu bende hiç kurcalamadım mantikli aslinda bazen saga sola kaciyo uygulamalar biraz kurcalarim cozebilirsem burdan yazarim

• Artık KVK servis desteği vermiyormuş. Haberiniz ola.

• dewre D kullanıcısına yanıt
    Datastar mı veriyor yine?

• Evet. Datastar veriyor.

Datastar daha iyi bence .Gerçi cihazı alalı iki sene olacak garantisi bitmek üzere bir sorun yok daha.

• Arkadaşlar,

Maya M1 v2'yi servis 200 TL karşılığında Akta A4 ile değiştirecek? Ne dersiniz?Akta A4'ü kullanan var mı?
    Gsmart mayayı bizden başka kullanan kalmadı heralde konu eskiden aktifti.Sizin telde sorun mu vardı ve bu sorun düzelmediğinden mi böyle teklif sundular.Bana sunsalar ben kabul ederdim.Gsmart maya artık özellik olarak eskidi.Akta da 200tl gibi bi fiyata bedava bence .Özellikleri de iyi.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.