Şimdi Ara

GIGABYTE GeForce GTX 960 4GB GDDR5 OC Edition (767 TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
1.797
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz konuya hakim olduğunuzu sandığınızdan bit değeri artınca daha hızlı çalışacak sanıyorsunuz kartı. Demek ki bu veriyolu genişliği yeterli geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Kangal3454

Casper Psuları dandik çıkıyor. GTX 960 fazla güç tüketmiyor lakin 6 pin konnektör istiyor. Ürün 400w psu istemekte. Temkinli olmak gerekir, psunuzu kontrol eder misiniz? (Kasayı açabilirsiniz psu üstünde yazar bilgiler)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder.t

Siz konuya hakim olduğunuzu sandığınızdan bit değeri artınca daha hızlı çalışacak sanıyorsunuz kartı. Demek ki bu veriyolu genişliği yeterli geliyor.

FURYLERLE BİRLİKDE 4096BIT veriyoluna çıkdı adamlar 128 bit nedir, 2k ve 4k çözünürlüklerde yetersiz kalacağı aşikar, nvidia resmen söğüşlüyor milleti.

Tamam amdnin bazı konularda eksiklikleri olabilir konu o değil konu bit önemsiz demeniz. BIt bal gibide önemlidir , önemsiz bile olsa koysun 256 bit neyim cimriliğini yapıyor zaten pazarı domine eden kendisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

Black friday indirimi ile aldım, kupon kampanyası vardı 15dolarda ordan düştü. Gelince de vergi iadesi aldım, satın alırken dolar 2.9ken iade de 3ten geri aldım falan. Tam tamına 507liraya denk gelmişti.

ben 4 gb olanı 500 e aldım amazondan :D kuponsuz sabit fiyat hemde

bozulursa napacan? amazona mı göndereceğin
  • 2.el ekran kartları bölümüne girerseniz bu fiyatın harika olduğunu görürsünüz.adam r9 270 e 500 kıcı kırık 7850 ye 350 tl istiyor.50 tl 100 tl fazla olsun sıfır alın.
    hiç değilse nasıl kullanıldığını bilmediğiniz kartlara bu paraları vermezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

FURYLERLE BİRLİKDE 4096BIT veriyoluna çıkdı adamlar 128 bit nedir, 2k ve 4k çözünürlüklerde yetersiz kalacağı aşikar, nvidia resmen söğüşlüyor milleti.

Tamam amdnin bazı konularda eksiklikleri olabilir konu o değil konu bit önemsiz demeniz. BIt bal gibide önemlidir , önemsiz bile olsa koysun 256 bit neyim cimriliğini yapıyor zaten pazarı domine eden kendisi.

Bit bal gibi de önemli değil. Yani dediğiniz kadar önemli değil. Bellekler yeterince hızlı veriyi yolluyorsa veriyolu yeterlidir. Ama yine de bu kartın bile AAA denilen oyunları yüksek detayda 4K çözünürlükte akıcı şekilde çalıştıracağını düşünmüyorum. 4K monitöre gücünüz yetiyorsa zaten daha üst bir ekran kartına da gücünüz yeter büyük ihtimal.

• Sıcak fırsat bölümünde, bellek veri yolu tartışma yapılıyor. Bu tartışmanızı ekran kartı bölümüne açarak devam edebilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Bit bal gibi de önemli değil. Yani dediğiniz kadar önemli değil. Bellekler yeterince hızlı veriyi yolluyorsa veriyolu yeterlidir. Ama yine de bu kartın bile AAA denilen oyunları yüksek detayda 4K çözünürlükte akıcı şekilde çalıştıracağını düşünmüyorum. 4K monitöre gücünüz yetiyorsa zaten daha üst bir ekran kartına da gücünüz yeter büyük ihtimal.

Vsr denen bir olay var illa 4k ekrana gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

quote:

Black friday indirimi ile aldım, kupon kampanyası vardı 15dolarda ordan düştü. Gelince de vergi iadesi aldım, satın alırken dolar 2.9ken iade de 3ten geri aldım falan. Tam tamına 507liraya denk gelmişti.

ben 4 gb olanı 500 e aldım amazondan :D kuponsuz sabit fiyat hemde

bozulursa napacan? amazona mı göndereceğin

aynen öyle...

türkiyeden alsam arıza çıksa sorunu müşteri hatası kılıfına uydurmak için her türlü yolu deneyen firmalardan daha üstün bi firma benim için amazon...

hatta şöyle diyeyim aldığımda soğutla perdelerinde ufak bi eğiklik vardı resmini yoruma attım dilerseniz yenisini gönderebiliriz demişlerdi..

o kadar açgözlü olmadığım için sorunda performansı etkilemeyeceği için gerek yok dedim...

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

128 bit

İkinci el bölümünde 50 TL ye 7-8 yıllık 2900XT bulabilirsin, tüm oyunları ultrada oynarsın 512bit sonuçda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

128 bit

İkinci el bölümünde 50 TL ye 7-8 yıllık 2900XT bulabilirsin, tüm oyunları ultrada oynarsın 512bit sonuçda.

İyi o zaman gidin 64bit gddr3 kart alın 300tl ye ne gerek var 128bit karta 750 vermeye. 64 bitle gta v ultrahd bechmark kasarsınız arka plandada csgo oynarsınız

• Qrt_ kullanıcısına yanıt
    vergi iadesini nasıl aldınız hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhyildiz

vergi iadesini nasıl aldınız hocam?

Faturayı şirkete kestiriyor.

• Amazondan almıştım, amazonun bir uygulaması o. Gümrükte problem çıkmazsa vergi birimine takılmazsa yani, onlar devlete ödemiyor. Alıcıya geri iade ediyor.

• quote:

Amazondan almıştım, amazonun bir uygulaması o. Gümrükte problem çıkmazsa vergi birimine takılmazsa yani, onlar devlete ödemiyor. Alıcıya geri iade ediyor.

Dört ayak üzerine düşmüşsünüz hocam resmen.

• selmand kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum bende iadeyi alınca şok oldum
  • 4670K'lı ama OC yapılmayan sistemde araba yarışlarını ultra mega ayarda oynamak için GTX 960 yeter mi acaba, yoksa GTX 970 mi almam lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

4670K'lı ama OC yapılmayan sistemde araba yarışlarını ultra mega ayarda oynamak için GTX 960 yeter mi acaba, yoksa GTX 970 mi almam lazım ?

GTX 960 veya ondan bir nebze iyi olan fakat fiyatını hakketmeyen 380X olabilir.

• Anladım hocam teşekkürler.

• yılbaşı dolaylarında n11 üzerinden indirim yakalayıp r9 290x 4gb ve 512 bit kart 790 liraya mal oldu...sanırım 25 lira da bonus almıştım :)
    amd şöyle böyle demeyin önceki kartım hd690 idi ve hiç sürücü sorunu oyun açmama sorunu yaşamadım...hatta satıcının linkini buldum 1100 lira şu an...linkini verdiğim yeni serisi, soğutucularda revizyona gittiler...2x8 pinli beslemesi var..

http://urun.n11.com/ekran-karti/sapphire-11226-16-20g-r9-290x-4gb-512bit-gddr5-dual-dvi-d-hdmi-P91759804

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.